Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 Hehe, nie miałem na myśli, że miałem problem z ich odnalezieniem [w końcu w grze są mapy], chodziło mi o to, że było to NUDNE - 240 znajdźek, biegać po całym Arkham, pustym Arkham i szukać jakiś pierdoł. Cholernie się wynudziłem. Imo 100 by wystarczyło ;)

Bo je się znajduje w trakcie robienia fabuły, a nie na końcu :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Musisz się dostać tam gdzie ta lampa spada, jest tam dwóch strażników do uratowania. Jest też

formuła do projektu Titan schowana w regale z książkami której szukasz po śladach

 

 

ja dalej nie moge sobie poradzic, nie wiem co i jak, jestem w tym samym momecie, ludziska leza obok kartonu, nie wiem po jakich sladach mam co szukac, w trybie detektywistycznym, nic nie widze.

Odnośnik do komentarza

po śladach będziesz szukał poźniej, jak spuścisz lampe i "rozbroisz" bombe to po prostu cofnij sie do głównego pomieszczenia i wejdz w drzwi po lewej za pomnikiem, tam rozwalisz pierwszego banziora z bronią i obrożą a potem czeka Cię pokoj pełen gości z bronią i kolejnymi dwoma związanymi strażnikami, jak już pokonasz gości z bronią i uwolnisz strażników to skierują Cie oni do labolatorium jakiegoś[pokoj w okolicy].

Odnośnik do komentarza

500px-BAA_map_ArkhamMansion.jpg

 

idziesz najpierw na prawo do tego okrągłem pokoju, tam spuściłeś zyrandol, wyskoczyła piącha i pogadałeś ze strażnikami, teraz idziesz spowrotem i wchodzisz to tej części budynku po lewej, tam uwalniasz kolejnych dwóch strażników i jak z nimi pogadasz to na mapce pojawia się wykrzyknik kierujący Cię do nieodsłoniętej jeszcze na twojej mapie pokoju, jak już tam siedostaniesz przeskanujesz pomieszczenie i wrócisz sie po śladach do okrągłego pokoju ze spuszczonym żyrandolem ._.

Edytowane przez okoolarnik
Odnośnik do komentarza

nie mam zadnej bomby zyrandol spadl i tyle, nie wiem co dalej:(

fakt bombe dawno rozbroilem, nie widze tej ksiazki! jak sie cofam, nie znajduje się w Wayne Manor tylko spowrotem sie cofam!

 

Schodzisz na sam dół - tam gdzie uwolniłeś strażników i rozbroiłeś bombę. Tam włącz tryb detektywistyczny i na którejś z półek pojawi się naciśnij ....

Odnośnik do komentarza

nie mam zadnej bomby zyrandol spadl i tyle, nie wiem co dalej:(

fakt bombe dawno rozbroilem, nie widze tej ksiazki! jak sie cofam, nie znajduje się w Wayne Manor tylko spowrotem sie cofam!

W trybie detektywistycznym powinieneś widzieć odciski palców, jak ich nie ma wróć do laboratorium i przeskanuj pomieszczenie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...