Skocz do zawartości

Batman Arkham Asylum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wrog ale jak tam dojsc bo sa 2 czesci Caves do jednych dojdziesz kanalami nie wiem a raczej nie pamietam jak sie tam dostac od drugiej strony ...

 

a co do batcave to tez lipa bo jedyne wejscia jakie znam sa albo z Arkham North gdzie skaczesz ze skaly albo z Old sewer ... nie wiem jak mozna wejsc inaczej :/

Odnośnik do komentarza

Wejście do Batcave masz z Arkham North. Jedno jest po lewej stronie obok wejścia do tego budynku, na którym pod koniec gry stał snajper i dzięki niemu wchodziłeś do środka, trzeba tam przeskoczyć płot po tej lewej stronie, iść prosto i potem do góry, w końcu dojdziesz. Można dojść też z Arkham North innym wejściem, w okolicach tego zawalonego budynku, na który nie można wejść za pomocą linki. Są tam drzwi na którymś piętrze, prowadzą one jakby wgłąb ściany, idziesz do przodu i w końcu będzie.

Odnośnik do komentarza

Panowie, zaczalem grac dwa dni temu, ale mam drobny problem ze zrozumieniem struktury gry.Bedzie bardzo niewielki spoilerek, wiec osoby ktore wogole nie graly prosze o przymkniecie oka ;)

 

Czy znajdzki, czyli zagadki Riddlera trzeba rozwiazywac i znajdowac od razu na biezaco czy mozna z nimi poczekac na pozniej?Widze, ze na przyklad pytajniki Riddlera znajduja sie w pomieszczeniach chronionych przez pole silowe. Da sie to jakos obejsc te pola, wylaczyc je?Bede mogl pozniej wrocic do pierwszych lokacji bedac pod koniec gry?

Odnośnik do komentarza

Ja sobie Batmana przechodzę już drugi raz na Hard, trochę żałuję że od razu przy pierwszym podejściu nie zacząłem od tego poziomu trudności, bo na Normalu jest bardzo łatwo... Znalazłem sobie jednak wszystkie sekrety, skończyłem całe Challenge Mode i po powtórnym ukończeniu fabuły będę mógł uznać, że wycisnąłem z tej pozycji wszystko ;) . Ta gra to dla mnie wielkie zaskoczenie, nigdy bym się nie spodziewał że tak mi się spodoba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...