Skocz do zawartości

The Hobbit


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja też czekam na film ale jedno mi sie troche nie podoba

 

krasnoludy w hobbicie

hobbit_0.jpg

 

 

krasnoludy w LOTR

013.jpg

 

 

 

 

co to ku.rwa ma być?!!

mowi sie tyle że faceci są zniewieściali i ubieraja sie jak cioty (bieber, emo, hipsterzy) , okazuje sie ze ta plaga dotyka nawet krasnoludy

tak się składa, że rasy w Władca Pierścieni też się dzielą na mniejsze "rasy", czy na różne odmiany, np. takich hobbitów jest nawet kilka (jedni prawie tak wysocy jak ludzie jak dobrze pamiętam)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

zapomnialem o tym temacie od czasu porpzedniego posta a chcialem powiedzieć że udalo im sie tak fajnie oddac wizerunek krasnoludów w LOTR a teraz robią z nich bande komiksowych cudaków. część jeszcze ujdzie, ale niektorzy to podchodzą tylko pod pytanie "to w ogole jest krasnolud?" ktore zresztą już tutaj padło

 

wiem że nie mogli zrobić identycznych kolonów - brodatych, starców. ale przesadzili z tą różnorodnością i komiksowością , zwłaszcza z tym przystojniakiem z 2 dniowym zarostem,. tak to chyba moglby wyglądać najwzej 9 letni krasnolud (gdyby był niższy i bardziej napakowany)

 

 

 

chociaż z drugiej strony hobbit jest ogolnie bardziej dziecinny niż LOTR, wlasnie go czytam drugi raz dla przypomnienia bo ostatnio czytalem z 13 lat temu. i masa rzeczy nie zgadza sie z tym co było we władcy, wszystko jest bardziej dziecinne.

np sama scena z trollami - siedzą w ubraniach, gadają i mają imiona w stylu "william" ... jak wiadomo we władcy trolle były prawie bezmózgimi maszynkami do mielenia mięsa z mordą jak niewypał, a w hobbicie to kulturalne ziomki o imieniu william ktorzy rozmawiają sobie z hobbitem o jedzeniu O_o

 

ciekawe zresztą jak w filmie pokażą ta scene, bo w książce była debilna, wszyscy sobie wyobrażają krasnoludy jako w(pipi)ione mordercze istoty ktore rozwalają wszystko co zobaczą. a tymczasem w scenie z trollami podchodziły do ich ogniska pojedynczo jak idioci a trolle siedziały w krzakach i łapały ich do worków O_o jeszcze rozumiem ze jeden sie nabrał, ale złapali tak 12 krasnoludów jeden po drugim.. zastnanawialem sie co ja kurwa czytam:p jakoś w dziecinswie bardziej mi sie to podobało ;p

 

tak czy srak film chetnie zobacze , licze ze jackson odpusci część debilnych akcji rodem z bajki dla 9 latków ;p

 

 

takie krasnoludy sa spoko (narada u erlonda z lotra)

dwarves-hobbit-blog.png

Edytowane przez Yano
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...