Skocz do zawartości

The Hobbit


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

akurat bojowe kozły są spoko jak na "rumaki" krasnoludów, problem w tym że w bitwie ich praktycznie nie było, jedynie thorin z kumplami sie na nich przejechali

 

a przypominam co było w trailerze - widzieliście tą scene w filmie? bo ja nie kojarzę

war-goats.jpg

 

 

 

edit jeszcze jedno czepialstwo - krasnoludy thorina w jednej scenie uzbroiły się w mocnarne zbroje i bronie, a zaraz potem przebrały w standardowe ubrania i to w tych zwykłych ubraniach wybiegły do ataku, fuck logic

Te zdjęcie jest z weraji reżyserskiej, tak samo jak te ujęcie, gdzie Radagast jedzie z królikami i obok biegną wilki.

Ogólnie to zwiastuny zobaczyłem dopiero wczoraj. Jeny, ile one zdradzają z filmu! Dobrze, że thrillery to tylko w kinie widuję :/

Co do kóz, to chodziło mi o ten najazd na gniazdo. Jak ta jedna kozica leciała po zew. części to było mega :D haha

Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem trailerów, nie czytałem recek, jakiegoś parcia na seans w dniu premiery nie miałem więc wykluczam opcję iż miałem zbyt wysokie oczekiwania.

Nie chce mi się czytać tego wątku wstecz bo film tak chu.wy jak nie przymierzając filmowa narnia...

Wklejam tylko gorące wrażenia z dzisiejszego seansu które do kumpla (fana j.r.r-a) sms -em posłałem:

 

Właśnie wyszliśmy z hobbita cz 3...

Na szybko tylko napiszę ze takiego spartolenia chyba wszystkich elementów z jakich składa się obraz kinowy zwany filmem, to się (pipi)a nie spodziewałem...!

Jakbym miał 7 lat no może 10 i nie widział wcześniejszych produkcji jacksona (specjalnie małą literą) osadzonych w srodziemiu to mogło by mi się spodobać. Ale dziś, ten film obraża moja inteligencję i gust filmowy nie mówiąc o kompletnym nie spełnieniu nawet podstawowych oczekiwań.

Jasne ze adaptacja nie może być doslowna bo to ze film rządzi się innymi prawami niż książka to wiemy od podstawówki lecz to jak pikuje w dół jakość tego obrazu w porównaniu z dwiema poprzednimi częściami nie mówiąc nawet o wcześniejszej trylogii to przechodzi ludzkie pojęcie.

Pal licho (pipi)owy pomysł na grafikę i obraz. Pal licho ze film wygląda przez to jak (pipi)owa gra na unreal engine sprzed 15 lat ale tego kto pisał te drętwe jak żarty adiego dialogi to powinni za jaja powiesić!!! Scenariusz na poziomie filmowej (pipi)a opowieści z narni!!!

Scena, mówi Gandalf

- Zbliża się groźna armia wyszkolonych orków (czyli nie głupie gobliny na strzała dla byle hobbita)

Dwie szybkie sceny dalej, groźnie wyglądający ork w pełnej zbroi płytowej sam się nokautuje o wystający na wysokości głowy kawałek skały... Nosz (pipi)a KAMAN!?!?!?

I co gorsza film jest takimi idiotycznymi sztampami i beznadziejnymi szczegolikami upstrzony jak młoda Rodowicz wstążkami w Opolu 68'

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu zakończenia tej mizernej trylogii postanowiliśmy odświeżyć wraz z Żonką LoTRa w wersjach reżyserskich. Właśnie skończyliśmy oglądać Dwie Wieże. Będąc w miarę na świeżo z zakończeniem Hobbita widać jak na dłoni, jak słaba jest druga trylogia. Magia i klimat uleciał niemalże całkowicie z ponownego kreowania Śródziemia przez Jacksona. MUZYKA, epickie sceny, postacie, dialogi, klimat... niemal wszystko to gdzieś uleciało. Po trzech niemalże wybitnych filmach zrobił trzy najwyżej średnie, obejrzeć - zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj bylem na seansie 

Potwierdzam słowa które juz padły w tym temacie,  govno obesrane skierowane do dzieci i pedauw 

 

Kocham władcę,  oglądanie trylogii to niesamowita przygoda,  nawet za 3 czy 4 razem. 

W przypadku hobbit,  nie mam zamiaru do niego wracać,  żałuję że poszedłem do kina,  pierwszy raz w życiu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

pojawiły sie dodatkowe sceny z edycji rozszerzonej, oczywiście spoilery.

ale jak ktoś nie planuje oglądać filmu drugi raz to może sobie zobaczyć skrót

https://www.youtube.com/watch?v=iHDjX-pzrD0

 

 

kurde no pare świetnych scen bitewnych jest, a wycieli je z normalnej wersji filmu żeby zapchać ją jakimś szajsem o tym oślizgłym tchórzem z miasta albo jakimiś romansami interracial

 

 

 

 

w końcu są barany, to że zabrakło tej sceny to chamstwo

w dodatku mam wrażenie ze jest pare mocno krwawych scen w przeciwieństwie do podstawki

 

Edytowane przez Yano
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

I dlatego mam nadzieję, że syn Tolkiena nigdy nie zmieni zdania co do kręcenia Silmariliona.

Watpie, zeby tego w koncu nie nakrecili. Rodzinka Tolkiena wydala wszystkie jego Listy, Niedokonczone historyjki, rude dzile, bajki, notatki z szuflady i tym podobne, ktorych Tolkien nie chcial wydac, wiec watpie, zeby mieli opory przed zgoda na ekranizacje.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...