Skocz do zawartości

The Hobbit


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Po obejrzeniu tego zwiastuna wcale nie żałuję, że nie obejrzę filmu w 48 klatkach. Podobny efekt zauważyłem na telewizorach o wysokiej częstotliwości odświeżania i wygląda to bardzo drażniąco.

dokłądnie mam taką opcje w TV, powoduje ze wszystko wyglada jak w jakimś kiepskim polskim serialu albo w teatrze telewizji, taka dziwna sterylnosc i płynność

na szczescie moge to wyłaczyc, bo to serio wkurzajaca opcja, pewnie dalo by sie przyzwyczaić, ale kazdy z nas 20 lat przyzwyczajal sie do czegos innego wiec taki przeskok drażni

 

nie mam pewnosci jak dokladnie sam hobbit wyglada w kinie ale jeśli podobnie to ciesze sie ze u nas tego nie bedzie

jedynie szkoda tych 48 głośników

 

 

i btw w usa chyba juz byla premiera a my musimy czekac tyle czasu :(

Odnośnik do komentarza

ja tam sie powstrzymam z ocenami do naszej premiery

 

jednak mam 2 sprawy

1 porownywanie do LOTRa może byc niesprawidliwie, bo hobbit prawdopodobnie jest świetny sam w sobie, ale jesli sie bedzie na siłe mówic "ale jednak gorszy niż lotr" to moze sie uzyskac poczucie że ogolnie jest słaby. wiecie to jak porównywanie innych finali do FF7, kilka innych było mega świetnych, ale zawsze wisiało to zdanie "ale jednak słabszy od ff7"

 

2 co do CGI to jednak mineło 12 lat, technika poszła do przodu , teraz mogli sobie pozwolić na wiekszy komupterowy rozmach

 

chociaż nie kumam czemu zmienili wizerunek gobilinów na jakieś chude blade critersy, w koncu gobliny były w LOTR i powinni sie trzymac znanego wizerunku (to tak jak by hobbitom dodali nagle ogony)

Odnośnik do komentarza

jednak bedzie w HFR u nas :)

 

http://obywatelhd.pl/index.php/2012/12/04/hobbit-48-fps-bedzie-w-polsce-mam-liste-kin/

 

i patrzac na opinie tego typu :

 

First of all, the 48fps was just beautifully sharp and clean to the eyes. It was a touch of technological wizardry by Jackson, and it worked perfectly, allowing the viewer to feel as he/she were a spying picture frame on Bilbo's fireplace, or a pine tree looking over a cliff and down at Rivendell. It seems far fetched, but lets just say I forgot I was watching a movie, and you can experience for yourself, what I mean.

 

to nie moge sie doczekac HFR :) cos czuje ze to bedzie wkrotce (kiedystam) standard, po prostu na razie tego nie ogarniamy bo bylismy od zawsze karmieni 24fps to inny format moze wydawac sie dziwaczny, ale trzeba spojrzec na 'biger pikczer'

 

get hype :mage:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...