Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

jedno wiem na pewno- jest łatwiejsza od GoWa. tutaj na hardzie miażdżę spokojnie pieski, a u Kratosa na hard nie przeszedłem pierwszego bossa o.O

Po pierwsze - zmień nick. Po drugie - wszystkie GoWy na najwyższych poziomach są proste. Jedynie niektóre walki mogą sprawić kłopot.

 

 

jedno wiem na pewno- jest łatwiejsza od GoWa. tutaj na hardzie miażdżę spokojnie pieski, a u Kratosa na hard nie przeszedłem pierwszego bossa o.O

 

Eeee tam, wystarczy mniej szlagów pod rząd dawać i częściej spie..dalać bo bossowie na hardzie są żwawsi, to wszystko. W takim GOW I najwyższy poziom to był dopiero przegięty hehe. W sumie powinienem się cieszyć z panujacego trendu na ułatwianie rozgrywki bo czasu i tak mam coraz mniej na granie ale kurna niech dadzą easy i very easy a nie skundlają mi normal do poziomu easy.

 

 

A demo castlevanii mnie nie odrzuciło, nie ma rewelki ale też nie jest to gniot. Poczekam na recki i osadzę czy kupić prędzej czy później :)

 

 

Klimat zdzibko mi przypomina DI. Może dlatego, że łazimy rycerzykiem, może dlatego, że przeciwnicy jacyś tacy piekielni. Natomiast wiem jedno - gra się przyjemnie, i to jest najważniejsze w tym momencie. Czekam na pełną wersję.
Odnośnik do komentarza

Nigdy w wcześniejsze wersje gry nie grałem (PS3 mam od marca tego roku), jednakże porównując dema GoW oraz LoS wybrałbym LoS. Wydaje mi się bardziej "epickie" - przynajmniej demko. Grafika bardzo dobra, jak dla mnie 9+/10, ale za to lektor to tak 4+/10(IMO psuje cały klimat gry). Mogli dać kogoś lepszego do tego typu produkcji, dla mnie za bardzo płytki, mógłby być bardziej głęboki i wyrazisty.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nigdy w wcześniejsze wersje gry nie grałem (PS3 mam od marca tego roku), jednakże porównując dema GoW oraz LoS wybrałbym LoS. Wydaje mi się bardziej "epickie" - przynajmniej demko. Grafika bardzo dobra, jak dla mnie 9+/10, ale za to lektor to tak 4+/10(IMO psuje cały klimat gry). Mogli dać kogoś lepszego do tego typu produkcji, dla mnie za bardzo płytki, mógłby być bardziej głęboki i wyrazisty.

Jak dla mnie to lektor jest najlepszy z całej obsady, nie pasuje mi chwilowo głos Gabriela, przynajmniej z tych całych kilku słów które wypowiedział w demie. Wolałem dubbing z japońskiego trailera :potter:
Odnośnik do komentarza

Nie, to chyba jest głos Patrick'a Stewart'a. A Gabriel'a gra iny aktor. Demo ograłem kilka razy. Jest bardzo dobrze, wszakże to chyba najkrótsze demo jakie wrzucono na PSS. Szkoda, że dano do dyspozycji jedynie trochę walki, bez eksploracji. Jeszcze niecały tydzień.

tak, tak to ten gość - http://

http://ya-yo.de/wordpress/wp-content/uploads/2009/07/facepalm.jpg No nie wiem, pamietam jak 2 lata temu kupiłem PS3 i podjarany ściągnąłem demo Heavenly Sword :D Za moment sie skończyło :D

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...