Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

lords_2010-09-12_t.jpg oto europejska kolekcjonerka. fajna? to nacieszcie oczy bo są problemy z dostawą :mad:

 

oj fajna fajna xD Ale nie na moją kieszeń zapewne. A co do premiery to trochę jestem zdezorientowany tym wszystkim. Na sklepie PSX wysyłka 7.10. a u konkurencji 28.10... Już się w tym wszystkim gubię... Samo demko zaś krótkie, aczkolwiek jak dla mnie ok xP

Odnośnik do komentarza

 Wchodzę na sklep psx extreme, a tam:

 

"Zamówienie przedpremierowe: Zamów i zarezerwuj swój egzemplarz już teraz - zamówiony produkt zostanie do ciebie wysłany w niedziela, 31 październik 2010."

 

WTF? Wysłany w niedzielę? Nie powiem - ambitne by to były plany. 

Edytowane przez wojciecham
Odnośnik do komentarza

Albo mają błąd, albo na serio premiera przesunięta.

 

To mój pierwszy post na forum a wiec się przywitam :) Witam wszystkich serdecznie.

Dzisiaj kontaktowałem się ze sklepem Ultima w sprawie wysyłki Castelvani i dowiedziałem się ze gra ma być wysłana w środę, a najpóźniej w czwartek więc ja juz zacieram rączki na piątkowe (a moze wcześniejsze?:) ) granie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
http://www.examiner.com/video-game-in-national/solid-snake-not-playable-castlevania-lords-of-shadow okazuje się, że niestety była to jedynie shitna plotka. Ciekawe co też innego można odblokować w Castlevanii, jeśli nie Snaka.

 

Szkoda ;) Może Gabriel będzie mógł papierosy palić ? :P

Odnośnik do komentarza

Pewno będą 2 postaci - jedna jakas fabularna ,którą spotkamy podczas naszej wędrówki ,a druga juz "z du.py" ,całkowity wymysł twórców( Pumpkin z loi :teehee: ).

 

 

http://playstationlifestyle.net/2010/10/05/solid-snake-outfit-unlockable-in-castlevania-lords-of-shadow/

According to an image sent in from a PSLS reader (below), a ?Solid Snake? custom outfit will be available for Gabriel Belmont after the you have finished the game at least one time. The outfit, which also features Solid Snake?s bandana, is accessible via the Extras menu after you?ve completed the game once.
Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Powiem tyle ze przereklamowana ta castlevania do gow3 sie wogule nieumywa nie ta liga nie czuc wogule powera i z wielkoscia postaci troche przedzali w sesie ze czasem prawie jej nie widac a bossowie na jedno kopyto moja ocena 5/10

Rozumiem, że to ocena pełnej wersji już po skończeniu gry?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...