Skocz do zawartości

Metallica


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jeżeli oprócz tak nader chu.jowego tytułu, grafika ta będzie stanowiła cover art, to chyba pier.dolnę...

Pier.dolisz. I tak większość zassa płytę z foruma. Chyba, że jesteś fanem drukowania okładek i udawania, że masz same "oryginały".

Ja jak zwykle jestem naiwny i wierzę, że nie będzie to taka kupa jak St. Anger. Ale w zwycięstwo Polski z Chorwacją też wierzyłem...

Odnośnik do komentarza

No ale prawda jest taka, ze jak dla mnie to oni moga zagrac nawet cos lepszego niz Master of Puppets a i tak nie bedzie mi sie to podobalo, bo juz mnie taka muzyka znudzila i jak dla mnie sie zestarzala, tak jak dla wielu ludzi, a dla tych co w ogole nie przezyli okresu z M to nie ma nawet o czym mowic. Fajne to bylo kiedys jak sie nic innego nie gralo i nie bylo neta;]

Odnośnik do komentarza
Jeżeli oprócz tak nader chu.jowego tytułu, grafika ta będzie stanowiła cover art, to chyba pier.dolnę...

Pier.dolisz. I tak większość zassa płytę z foruma. Chyba, że jesteś fanem drukowania okładek i udawania, że masz same "oryginały".

No nie, jednak nie. Przypuszczalnie ale, tak jak Metallica przez okładkę jest "black albumem", tak to o przez okładkę będzie dla entuzjastów taniej muzyki rozrywkowej umowny "white album". Robię z igły widły, możliwe, ale wolę się psychicznie przygotować na wyroki zbalastowanych budyniem między nogami fanów, że "to taki koncept!!111". Po nowej płycie Metaliki spodziewam się poprawnej hybrydy Johnnyego Casha i wczesnego Green Daya :)

Edytowane przez Royal
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Jest! JEST! Nowa okładka Death Magnetic!! WHOOOOOOOAAAAAA!!!!!111!

 

dmcover600lo9.th.jpg

Jest i spis utworów:

 

01. That Was Just Your Life

02. The End Of The Line

03. Broken, Beat & Scarred

04. The Day That Never Comes

05. All Nightmare Long

06. Cyanide

07. The Unforgiven III :wtf:

08. The Judas Kiss

09. Suicide & Redemption

10. My Apocalypse

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, pisałeś to na poprzedniej stronie. Ale to twoja sprawa. Mnie wtórność Metallici znużyła na Black Album, ale trzech pierwszych albumów nadal lubię od czasu do czasu posłuchać. I jeśliby wyszły nowe piosenki, które będą w podobnym stylu, ale nowe, to mi się spodoba. W każdym razie od 20 lat ten zespół nie nagrał nic dobrego, więc jestem bardzo ciekaw, co z tego wyjdzie. Wyczekuję.

 

Tytuł, po słabym pierwszym wrażeniu, uznaję obecnie za fajny. Bo czyż to nie jest istota rock n' rolla? Że przyciąga on śmierć jak magnes? Metallica to akurat dinozaury, ale i tak nie obyli się bez śmierci w zespole. Historia śmierci Cliffa Burtona jest przecież niesamowita. Podobno Hetfield wybrał tytuł myśląc o Lane'ie Staley'u, ale pewnie każdy może sobie wymienić wielu fantastycznych muzyków, o których można powiedzieć, że byli "Death Magnetic". Dwa słowa, a ile znaczenia. Dla mnie to świetny tytuł. Okładka powinna być bardziej minimalistyczna, ale też ładna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A tu macie pełną wersje, ponad 7 minut

ht tp:// rapidshare.com/files /136301446 /Metallica_-_Cyanide.mp3.html

 

Powiem tak, Rubin chyba ich tam dobrze poustawiał :) Są gorsze moemnty, ale ogólnie jest dobrze. Bardzo często zmienia się tempo, no i riffy wpadające w uchu.

Teraz bardziej czekam na Death Magnetic, ciekawe jak wypadają inne utwory, bo podobno jest duże zróżnicowanie. Ogólnie jakośc nie jest najlepsza, ale słychać znacznie lepszą perkusje niż na St.Anger, dobry bas (początek), świetny riff (min. referen), tylko wokal słaby, ale to pewnie wina nagrania.

 

PS. Kręcą już teledysk, ale nie do Cyanide.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jakieś... przeciętne. Nie jest źle, ale też nie ciągnie mnie, żeby tego więcej słuchać. Mało kreatywności w tym. Zobaczymy, jak zabrzmi wersja studyjna, nigdy nie byłem fanem Metallici na żywo.

 

P.S. Przed chwilą poszedłem sobie zrobić kanapkę, no i podczas jej robienia podśpiewywałem sobie piosenkę. Więc, wiecie...

 

P.P.S. Bardzo mi się podoba!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.