Skocz do zawartości

Metallica


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale bieda...

Ma ktoś posiada oryginał nowego albumu?

Wczorja ojciec siorze kupil w Empiku, za jakies 30coś zeta.

Na okladce, na dole, pisze "polska edycja". Po uj? Ani to naklejka, tylko glupi wydrukowany napis na wkladce.

A jak sie ma sama wkładka?

Posiada w sumie dwie kartki - okładkę i tył okładki. W sodku kolesie z zespolu, a gdzie tekst piosenek? Jakies promo foto?

Co za bieda.

Tył płyty to białe tło, logo i wymienione tracki.

wersja na Niemcy, czy Anglie, też jest tak uboga?

Pozniej piszą "polska cena", wolałbym jednak zaplacic wiecej i miec wszystko kompletne i ładnie wydane.

Czy moze popprostu są dwie wersje dostepne na nasz rynek?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

trumienka

http://pl.youtube.com/watch?v=sw4n4qu5DTY

 

ja mam tą za 65zł

 

 

That Was Just Your Life (Cover)

http://pl.youtube.com/watch?v=5UMpV6sonoM&...feature=related

 

TengBurton tez nagrał swoją wersje, ale słabo słychać bas, przynajmniej dobrze się giba ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=3XWY-Z-ZzUo&...feature=related

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Na Metallice się właściwie wychowałem i może gdybym nie usłyszał jej jakieś tam 12 lat temu to moje życie wyglądałoby teraz zdenia inaczej? Nie wiem, w każdym razie zespół ubóstwiam, chyba żadnej innej kapeli nie przekatowałem tyle razy, no może Black Sabbath. Cztery pierwsze albumy to coś, co się po prostu nie nudzi i do dziś słysząc solówkę Burtona z "Kill 'em all" (Pulling Teeth) włoski mi stają na karku...

 

Co do "Death Magnetic" to z miejsca pytanie - czy dało się zrobić gorszy clip do i tak słabego na tle innych kawałków utworu jakim jest "The Day That..."? Naturalnie, nie było takiej opcji, to jakaś kaszana tysiąclecia. Jeśli idzie już zaś o samą płytkę to z początku przesłuchałem raz, drugi, jakoś bez większego entuzjazmu jednak z czasem utwory zaczęły chodzić po głowie, podsycać apetyt by finalnie tymczasowo od siebie uzależnić. Dlaczego? Na "DM" Metallica zdecydowanie ma pazura, skurczysyny grają mocno i cholernie szybko, przy tym solidnie, co naprawdę się ceni. Nie jest to rewelacja jak wypisują niektórzy w internecie, że wielki powrót, że dorównuje pierwszym albumom... (pipi) prawda, to po prostu kawał dobrego grania, ale nic magicznego. Zgrzyty? Może trochę nie fajnym jest, że nie szukali w sobie nic nowego, nowego wymiaru swojego brzmienia, a całość - choć całością spójną jest więc git - jest troszki na jedno kopyto... Podsumowując, dobrze posłuchać Metalliki nie żyjąc tylko przeszłością :)

 

That was just your life... :wub:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kolejny singiel to... All Nightmare Long. :twisted2:

Premiera teledysku 12 grudnia.

 

Doskonały wybór, ciekawy jestem teledysku. Pewnie dostaniemy jeszcze z dwa teledyski, mam nadzieje, ze wybiorą The Judas Kiss, That Was Just Your Life albo My Apocalypse

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Ja tam bym chciał The End Of The Line.

A robienie singla z unforgiven III byłoby IMO niezbyt dobrym posunięciem, zwykły skok na kasę i wyrywanie kasy od nastolatek, które z repertuaru Metallici znają tylko Nothing Else Matters i Unforgiven.

 

Ale w sumie teledyski dla unforgivenów można uznać ze tradycję, poprzednie dwa miały klipy, a UIII nie jest gorszy. A co do All Nightmare Long to bardzo dobrze, ta piosenka jest świetna, chociaż narazie nie moge sobie wyobrazić do tego teledysku (oby nie próbowali zrobić jakiejś fabuły jak w przypadku TDTNC). Jeszcze mógłby być właśnie UIII i That Was Just Your Life i dla mnie supcio ^^

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

Ja jak pierwszy raz przesłuchałem DM byłem zawiedziony na maksa. Spodziewałem sie cudów na kiju i Master of Puppets II a tu wyskakują z czymś takim jak "The Day...". Dopiero po kilku odsłuchach pogodziłem się z tym ze drugiego MoP'a nie będzie i płytka mi podeszła. Może nie cała ale takie kawałki jak "The End of the Line" i "Broken Beat & Scared" w porównaniu do dokonań Metallici z ostatnich 20 lat kopią zadki. Jeśli z tej strony na to patrzec to jest pozytywnie. Tak jak napisał maciek88 - przesadzają z tym "wielkim powrotem", ale co by nie powiedziec - DM to dobra muzyka (tylko wokal Jamesa... Już nie te lata ;p).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...