Skocz do zawartości

Metallica


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

nie w takim sensie, tylko ktory z nich gra na początku na fortepianie ?? a kto na skrzypcach o ile to są skrzypce czy wiolączela ? więc do tego utworu musial ktos z zewnątrz im pomóc, idąc tym tropem mozna sie domyslac ze tego utworu na koncercie nie będzie, no chyba ze twoje blache zyczenie sie spelni i chlopaki zagrają bez wstępu co bylo by zbrodnią. lub co gorsza z playbacku jak to ma miejsce w One, gdzie na początku jest wstawka z bombardowaniem i glosem lektora.

 

 

btw heheheheh -->

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie w takim sensie, tylko ktory z nich gra na początku na fortepianie ?? a kto na skrzypcach o ile to są skrzypce czy wiolączela ? więc do tego utworu musial ktos z zewnątrz im pomóc, idąc tym tropem mozna sie domyslac ze tego utworu na koncercie nie będzie, no chyba ze twoje blache zyczenie sie spelni i chlopaki zagrają bez wstępu co bylo by zbrodnią. lub co gorsza z playbacku jak to ma miejsce w One, gdzie na początku jest wstawka z bombardowaniem i glosem lektora.

 

"Unfrogiven III" jest fajne, jego bym nie wywalał. Myślę, że spokojnie da się je zagrać w normalnym rockowym składzie, tak jak to robią Biffy Clyro czy Foo Fighters w utworach tego typu. Raczej nie sądzę, żeby Metallica odstawiała taki cyrk i sprowadzała na jeden utwór kilka osób do akompaniamentu.

 

W sumie czekam na ten koncert, gdzie to wszystko zagrają na żywo. Brzmienie płyty ssie, więc pewnie będę jej słuchał w wersji live, gdy tylko się pojawi.

Odnośnik do komentarza

no mowa, ja w tym roku w katowicach nie bylem (robota <_< ) ale po zassaniu ich koncertu w mp3. poczulem ból ze mnie tam nie było.

 

// podsumowanie ?? = żadna praca nie jest warta zostania w niej, jeśli mają mnie wywalić przez nieobecność z powodu pobytu na koncercie rockowym 8)

 

///a no i do unforgiven 3 powinni nagrać kozacki teledysk, bo utworowi sie należy

Odnośnik do komentarza

Choć nie jestem maniakiem Mety, znam tylko największe jej przeboje to płytka mi się spodobała. Czuć tą moc grania, najpierw przesłuchałem ją na słabiutkich głośnikach z monitora co było grzechem. Dopiero na mocnych słuchawach "poczułem" ten album. Na wyróżnienie według mnie zasługują "That Was Just Your Live", "TDTNC" , "Al nightmare long", "The Unforgiven III" oraz "My Apocalypse".

Odnośnik do komentarza
Choć nie jestem maniakiem Mety, znam tylko największe jej przeboje to płytka mi się spodobała. Czuć tą moc grania, najpierw przesłuchałem ją na słabiutkich głośnikach z monitora co było grzechem. Dopiero na mocnych słuchawach "poczułem" ten album.

 

No to już wiadomo, czemu Milanowi się nie podoba.

 

Odnośnik do komentarza

tez fanem nie bylem. slyszalem ze istnieją ale nic pozatym. zadnej piosenki nie slyszalem az do momentu wydania ich plyty LOAD, i tam nagle gdzies na mtv zobaczylem ich teledysk Until It Sleeps :mellow: i urodziłem sie na nowo. nic juz nie mialo zadnego znaczenia. kazdna nastepna piosenka byla lepsza od poprzedniej, kazdy nowy album w przód RELOAD Garage.INC i w tył, BLACK ALBUM i Kill em All były tak samo dobre jak to od czego zacząłem.

 

a wlasnie teledysk UNTILL IT SLEEPS mną najbardziej wstrząsnął jak na tamten czas. http://www.youtube.com/watch?v=sZtszXnG11E zresztą nic dziwnego, album ukazał sie 5 lat po ich fantastycznym albumie METALLICA o którym wówczas nie miałem prawa słyszeć bo byłem 11 letnim szczylem ale juz mając 16 lat poznałem ich MOC 8)

Odnośnik do komentarza

Metallica wygrała, ale to wcale nie jest pewne, że zagrają. Teraz Muzeum Powstania Warszawskiego będzie się starało o Metallice, ale czy zechcą przyjechać, to już pewne nie jest.

 

Wyniki głosowania

1. Metallica - 6411 głosów

2. Red Hot Chilli Peppers - 4599

3. U2 - 3755

4. Coldplay - 3319

5. System of a Down - 2943

6. Aerosmith - 2638

7. Motorhead - 1991

8. Rage Against the Machine - 1922

9. Pearl Jam Jam - 1864

10. Björk - 1332

11. Dawid Bowie - 1116

12. Megadeth - 1105

13. Sting - 943

14. Peter Gabriel - 622

15. Smashing Pumpkins - 537

 

 

 

Na początku 2009 roku startują z trasą po Europie, ale będą grać tylko w halach. Więc może zawitają do spodka (w jakim czasie rozejdą się bilety?)

 

IMO na 99% w 2009 zawitają do Polski (Lars obiecał ostatnio ;) )

 

Metallica Last Caress & So What MTV Europe Awards 1996

http://pl.youtube.com/watch?v=y5Ss7obAW5A

 

Pewnie większość z was to już widziała, ale nie zaszkodzi podać. Mieli zagrać coś z Load, wszystko poszło na żywo. Genialna akcja :lol:

Odnośnik do komentarza

I wytrzymałem!

Wspomagany jedynie klipem i oficjalnymi kawałkami z ich strony, nie uległem mocy Netu.

Pisząc to właśnie słucham świeżutkiego egzemplarza Death Magnetic z opolskiego MM i już wiem.

Chłopcy wrócili w WIELKIM STYLU.

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się AŻ TAKIEGO kopa i tylu zaj***tych pomysłów.

Niewielu potrafi się tak podnieść. Szacun... :bow:

Jutro łykam całość do GH3...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Ich wszystkie albumy są słodziutkie, jutro kupie swój ale poparty wcześniej wersją internetową. Jak to ktoś ujął nie jestem szalona ale zakochana w MECIE :wub: a jak ktoś nie ściągał ich albumu i czekał na wydanie sklepowe to raczej nie jest ich fanem. I nic nie pomogą skłony w pas, ot fani nie mogą czekać ^_^ to żaden grzech ściągnąć ich najnowszy album z sieci a potem kupić oryginał, to obowiązek.

Odnośnik do komentarza

Dobra wiadomość, oryginał brzmi znacznie lepiej niż to co trafiło do netu, min. brak tego trzeszczenia przy glośniejszym słuchaniu (info z forum overkilla). Jutro będę miał swoją wersje, no i zainwestuje w kawałeczki do GH3 i na mojej plastikowej gitarce zagram min. That Was Just Your Life :twisted:

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

mam juz swoj egzemplarz :] i wiadomo CD brzmi nieporównywalnie lepiej niż jakiekolwiek mp3 !

 

odpalilem na ps3 i glos mety z glosnikow przy kinie domowym urodzil sie na nowo, to zupelnie inny album.

 

aha i nie oplaca sie kupowac wersje za 37pln bo to (pipi) i kradziez, zyebalem za to laske z empiku i kupilem z innego zrodla wersje full za 66pln. warto bylo 8)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...