Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Padłem po tym, jak to przeczytałem.

 

Co Ci się tak naprawdę w tym dodatku podoba? Że misje są jeszcze łatwiejsze, że nie trzeba jeźdźić przez całe miasto!? :lol:

 

Pomyśleć, że kiedyś nie istniał save, dziś to już nawet powtarzać misji się nie chce, bo trzeba się wysilić... Żałosne podejście.

 

To kup sobie Powerade dzieciaku :D Zalosne, to jest Twoje kombinowanie ze sciaganiem tego dodatku, po co kombinujesz, moze na jakims rapidzie go znajdziesz, wyjdzie na to samo.

Na Twoj rozumek postaram sie jednak wyjasnic - prawie wszystko jest w LaD swietne, a to, ze nie trzeba powtarzac calosci misji jak padniesz jeszcze bardziej ulepsza rozgrywke. Nie trzeba jechac znowu po zadanie na 2gi koniec miasta, nie trzeba jechac na misje kawal drogi, wreszcie kupowac uzbrojenia i ogladac po raz enty tego samego filmiku. Przykladem moze byc misja z "podstawki", gdzie zdejmowalo sie typow wlazac na dzwig na budowie. Jak Was zatlukli przy koncu misji (ktora byla dluga), to mechanizm mechanizm "skracania" zadzialalby tak, ze odpalajac powtorke misji z telefonu komorkowego, zaczynaloby np. na szczycie dzwigu lub przy samej lokacji, gdzie sie dzieje akcja. I nie trzeba sie pierdzielic z dojazdami przez cale miasto w 1 i 2ga strone. Lubie trudne gry, ale nie monotonie.

Czworka miala malo powalajacych misji, wiekszosc to byly schematy. W LaD nawet jak sa misje typu "pojedz do lokacji A i zabij wszystkich" to zawsze jakis filmik, motywacja, ktora sie za tym kryje i kompani znacznie uprzyjemniaja rozgrywke ;]

Odnośnik do komentarza

What you need to get 100 % in this game add on is:

 

Finish all 23 story missions (65.00 %)

Just finish the story, clean and simple

 

Finish stealing bikes for Angus (5 %)

You have to steal a total of 10 bikes. To start a job, go to phonebook - Angus - job!

 

Finish all 3 missions from the random characters (5 %)

There are two random characters you have to complete missions for. They are displayed on the map with a white icon looking like a person (male). The guy in the south is a lawyer, named Dave Grossman. Finish his mission, and get your 2,5 %. The guy in the north, Malc, has to missions. The second appers a while after you finish his first. When both his missions are completed, you get 2,5 % for this.

 

Complete the 5 jobs from Stubs' (5 %)

To start a job, simply go to the phonebook - Stubs - job.

 

Do activities with Terry and Clay (5 %)

You have to do all the activities displayed in the phonebook: airhockey, darts, drink, eat, pool, show and stripclub. Since they always are together, you do not actually have to play f.ex. darts twice (once with Terry and once with Clay). I only called and did the activities with Terry and got my 5 %.

 

Complete 25 gang war (3.33 %)

After you have completed 10 you will get a shotgun @ the safehouse. After 20 you will get a pistol. After 25 you will get 3,33%.

 

Complete 12 bike races (3.33 %)

This should be really easy. The opponents are really bad.

 

Terminate 50 seagulls (3.33 %)

You can find a map at http://www.gta4.tv/!

 

Win a game of airhockey (1.25 %)

Haven't really got any tips for winning a game, just be defensive.

 

Win a game of pool (1.25 %)

No tip here either.

 

Win a game of darts (1.25 %)

Take your time and aim. This should be very easy.

 

Beat a gang in arm wrestling (1.25 %)

Look at the map for the arm wrestle icon. Go there, and you will find a gang. Go to them, press LB. One guy, best out of three tries.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

W singlu czy multi ? W singlu wygralem wszystkie Hexerem, trasy sa krete i czesto po szutrze wiec kiepsko jezdzilo mi sie sportowymi ;] Na starcie zwal z bejzbola jak najwiecej przeciwnikow i bedzie git ;] ze sportowych najfajniejszy jest imho hakuchoucustom ;)

W multi nie zalezy od trasy, na kretej nie zawsze najlepiej sprawdza sie najszybszy ;]

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem.

 

Ten dodatek powinien być rozszerzony i wyjść jako pełna gra IMO

Jest GENIALNY. Klimat skoorwieli w skórach, na swoich metalowych rumakach przemierzających w szyku ulice LC jest rewelacyjny.

Ziomki są ciekawi choć niektórzy lekko mnie denerwowali, ale to kwestia gustu.

Ciekawe i różnorodne misje często przeplatające się z główną fabułą GTA IV (

Nico i muzeum, porwanie Romana, Playboy, Elżbieta...

), kilka nowych zabawek, genialna muza...

Podobno ulepszono jazdę motocyklem. Dla mnie jest na odwrót. Może i jest mniej gleb, ale jadąc czuje się jakbym ścigał się na lodzie.

Strasznie spodobał mi się lokal w którym urzędują chłopaki z The Lost (

zwłaszcza klatka z panienką...

), ma klimat konkretnej mordowni i zawsze się coś tam dzieje.

Kilka nowych minigier, ciekawy wystrój i grająca non-stop heavy metalowa muzyka. Tylko dlaczego do k..wy nędzy na koniec gry

lokal płonie (wiadomo dlaczego), ale że nie ma go dostępnego po ukończeniu głównego wątku? Chciałem panienki pooglądać hehe (nie mozna robić fotek? why?)

 

Zresztą ostatnia misja jakaś prosta była. Te nowe pukawki mają taką siłę rażenia że hoho. No i ta misja co się jedzie jako pasażer na motocyklu i ciśnie do wszystkiego co się rusza - cudeńko.

 

Polecam wszystkim oglądać napisy końcowe. Kij z tym kto to robił i co tam napisane, ale ważne co się w tle dzieje. Jakoś znajomo prawda? hehe

 

Moim skromnym (tiaaa) zdaniem jest to najlepsze DLC jakie widziały moje gały. Problem w tym, że chcę jeszcze!

Wojny Gangów czy wyścigi dość szybko pękają, misje poboczne również, a uganiać się za srającymi na biało ptakami raczej nie zamierzam (jest jakiś bonus za to?). MUST HAVE dla posiadaczy pełnej IV.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem tą gierkę (a nie żadne DLC), zajęło mi to ok.14 godzin, byłoby ze 12h jakbym się śpieszył (i nie zaliczał dodatkowych wyścigów), do tego zostały dodatki typu ptaki, więc 100% to ok.15-16 godzin grania bez pośpiechu.

 

Co do poziomu trudności to jakieś przesadzone plotki, ja łyknąłem 23 misje w 41 podejściach, żadnej nie robiłem więcej niż 3 razy (2 powtórki), dodatkowe misje (ok.40) są jeszcze łatwiejsze, na max 2 razy.

Jakim motorem najlatwiej wygrac wyscigi?
Oczywiście sportowym, najlepiej chyba Bati Custom, który rządzi (czy słusznie?) online, Hakuchu bardziej wpada w poślizgi, szczególnie na 1-szym biegu obrotomierz długo wali o czerwone obroty. Posprawdzałem motory offline na trasie Exhaust Fumes i wszystkimi sportowymi robię ok.2:03. Jeszcze powinienem sprawdzić Innovation, ale nie mogę go znaleźć.

 

Jeśli ktoś ma ochotę na dokładne porównanie osiągów motorów to niech pisze, wystarczy zagrać ze mną online (unranked), a wszystko sprawdzę, obawiam się tylko o postępy, że sporo może wynikać z kucia trasy, więc z godzinę trzeba potrenować.

Odnośnik do komentarza

Ja bym się pisał na sprawdzanie osiągów motorków, jak coś, to się odzywaj (GT: BRONX44).

 

P.S: Tak na marginesie, to czy zauważyliście, że w TLAD animacja jest dużo lepsza??Widać, że to poprawili, najlpepiej włączyć podstawke i chwile pograć, a pózniej włączyć DLC (który Arek_ dobrze nazwał grą, a nie dodatkiem) i widać różnicę. Framerate spada dużo rzadziej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...