Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem, kiedy wchodzę na piętro w melinie Lost'ów gra zacina się, myślę że to przez zbyt dużą ilość ''zdjęć'' straconych lost'ów, nazbierało się ich trochę gdy skończyłem 45 gang war. Ma ktoś taki problem? Da się coś z tym zrobić?

To wina dodatku, z tego co wyczytałem są dwa rodzaje zwiech:

a) tak jak u Ciebie, po wejściu na piętro

b) zawieszanie się gry po kilkunastu minutach

Poczytaj sobie trochę na Googlach (hasło "lost & damned freezing") - bez patcha się raczej nie obejdzie, aczkolwiek osobiście sądzę, że to wina NXE.

Odnośnik do komentarza

Czemu miałoby mnie to nie obchodzić? Po skończeniu wątku jest jeszcze sporo rzeczy do zrobienia. Często lubię sobie ''pośmigać'' po LC i nie chcę żeby gra mi się zacinała z takiego powodu.

 

P.S. Nie wiem czy było, ale na starych miejscach parkingowych można stawiać samochody i nie bać się że znikną...

Odnośnik do komentarza

Dla mnie lost and the damned to nie tyle dodatek co pełnoprawny tytuł ,gdyby nie era DLC to by wyszedł jako samodzielny dodatek.. Gra ma wspaniały klimat który się czuje , może długa strasznie nie jest , ale nadrabia to misjami są trudniejsze ,przemyślane, niema do czego nie przyczepić . A do tego muzyka np.THE DOORS „five to one” po prostu obowiązkowy dodatek dla posiadaczy GTA4 . Sam nie jestem zwolennikiem kupna dodatków itp. To jest po map packu do GoW2 jedyne co kupiłem..Punktów nie żałuje , a po skończeniu gry można jeszcze długo grac:)

Odnośnik do komentarza

Poradnik: jak wygrać siłowanie na ręcę.

 

1. Lewą ręką chwytamy za róg pada:

 

jakakonsolapadxbox.jpg

 

2. Zaś prawą reką napierdalamy analogiem, najlepiej w tym miejscu:

 

200pxraczka4.jpg

 

Jeśli ktoś nadal jakimś cudem nie daje rady, to niech spróbuje prawą ręką (wszystko tak samo, tylko na odwrót).

Może się zdażyć, że i to nie pomaga, to wtedy ma pecha i jest ciota. :krzeslem:

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza
dlc wyjdzie też na PS3!

 

http://www.ps3team.pl/?p=2614

 

 

premiera gry jest przewidywana w 2010, chodzi tylko o pierwsze dlc

 

no (pipi)a, pewnie teraz każdy posiadacz PS3 sika ze szczęścia :teehee:

 

Przed premierą GTA IV pamiętam, że różne serwisy wypisywały, że obie konsole dostaną DLC, ale na każdą będzie ono inne. Nie wiem czemu potem ta wiadomość znikła i wszyscy bębnili tylko o DLC dla MS.

 

Z innej beczki, czy jest możliwość, że to DLC stanieje? Jeszcze nic nie ściągałem za $ wiec nie wiem jak to jest. Choc skoro pewnie dobrze się sprzedaje to z obniżki nicni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...