Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

LUCEK - Bądź tak miły i oświeć wszystkich: HOW? Kolega wcześniej napisał, że sposób z linku Mastaha nie za bardzo wychodzi...a nawet wcale nie wychodzi.

 

napisal ze JEMU nie wychodzi, a to roznica dosc spora ;] u mnie to zawsze dzialalo i nie widze problemu, by przy dobrych ustawieniach zadzialalo i teraz

 

Odnośnik do komentarza

Jaki jest sens tej blokady, przecież przez ten szajs setki ludzi (może nawet tysiące) nie ściągnie dodatku, jaki oni mają w tym biznes? Już miałem kupić te punkty i miałem nadzieję na pogranie w dodatek. Jest chyba jakieś sposób na obejście blokady, tak chyba było też z mapkami do GoW?

Może napiszmy petycję do MS? :D Dużo ludzi by się podpisało...

Edytowane przez mr pablo
Odnośnik do komentarza
Jaki jest sens tej blokady, przecież przez ten szajs setki ludzi (może nawet tysiące) nie ściągnie dodatku, jaki oni mają w tym biznes? Już miałem kupić te punkty i miałem nadzieję na pogranie w dodatek. Jest chyba jakieś sposób na obejście blokady, tak chyba było też z mapkami do GoW?

Może napiszmy petycję do MS? :D Dużo ludzi by się podpisało...

A bo to wiadomo? Pokazują jacy są za(pipi)iści i jak widać dość nieźle im to wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Panowie:

http://www.microsoft.com/poland/cok/ - centrum obsługi klientów - dzwonimy!

 

Centrum Obsługi Klientów Microsoft w Polsce

 

tel. 0 801 308 801 lub 0 22 594 19 99, faks 0 22 594 19 77, e-mail: pomoc@microsoft.com

Koszt połączenia z numerami 0 801 308 801 i 0 22 594 19 99 wg stawek Twojego operatora.

 

Ewentualnie:

http://www.xbox.com/pl-PL/default.htm

i polskie forum http://forums.xbox.com/628/ShowForum.aspx

 

i tam wieszać psy

 

IMO Microsoft po raz kolejny się ośmieszył w naszym kraju. Sprzedają konsolę i osprzęt (WiFi...) a nie dają tego co najważniejsze czyli polskiej obsługi XBL.

 

Wiadomo co, wiadomo im gdzie.

 

Odnośnik do komentarza

Narazie nie ma co panikować aż zanatto.

 

Wyczytane na www.kotaku.com: "The 1.78GB download is available via "Featured Downloads", "All Downloads" and then "Title." It doesn't seem to be available in all regions just yet — so sit tight."

 

 

Możliwe że właśnie optymalizują w innych regionach(np. Polska) i dodatek będzie dostępny u nas niebawem.

Odnośnik do komentarza

Żeby wam się łącza nie zagrzały :rolleyes: !

MS regularnie dostaje po dupsku karami od UE a i tak robi co chce, stać go. Sprzedaje najlepszy system operacyjny(coraz lepszy z każdą generacją), najbardziej niezawodna konsola wszech czasów no i doskonała polityka firmy (kupimy wszystko co się da i wszystko sprzedamy co z tego że nie zawsze zadziała). Tak więc żale paru (i to max.) tys. użytkowników z kraju o którego istnieniu nawet niektórzy władczy tej firmy nie wiedzą na pewno zatrzęsie tym kolosem. :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza

ponoć oprócz obejścia tej blokady istnieje też inny sposób, ale czy on działa to pojęcia nie mam...

 

"Wystarczy, że ty i twój kolega spoza Polski ściągniecie i zainstalujecie ten program: http://www.teamviewer.com/index.aspx zestawicie połączenie vpn po podaniu id i hasła. Następnie ty udostępnisz to połączenie xboxowi via ics. Cały ruch z xboxa/pc będzie wychodził przez pc kolegi"

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Dla tych co zamówili w Sklepie PSX Extreme, można jest jeszcze rezygnować z zamówień!!! Sam tak zrobiłem. Co do VPN pamiętam, jak kombinowałem przy pierwszych mapkach do GOW-a i zawsze nic. Ale dzisiaj i tak popróbuje jeszcze, dużo osobom powychodziło. Dzwonię zaraz do microshitu na infolinię z ochrzanem.

Odnośnik do komentarza
Dzwonienie na infolinię nic nie da, w Polsce nie ma oficjalnie Live'a.

 

Nie ma w Polsce oficjalnie Live, ale jakoś punkty czy abonamenty można kupić normalnie w sklepach, więc albo niech dadzą blokadę na wszystko albo na nic, a nie, że oni sobie wybierają poszczególne rzeczy i narzucają na nie blokadę... to jest tym bardziej nie zrozumiałe, bo tracą na tym kasę :|

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...