Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Jest kozacko...

Już pierwsza misja

z odzyskaniem motoru

daje do pieca zapodawiadając najmocarniejszy klimacik od czasów Vice City. Oczywiście model jazdy na motorze jest teraz znacznie bardziej przyjazny, co symuluje o wiele większe umiejetnosci Jonny'ego w tej dziedzinie. Wywalic się teraz jest naprawdę dość trudno. Można się wozić całym gangiem, jest jakiś element rozwoju kompanów (za mało grałem by to obczaić). Naprawdę zapowiada się to na najlepiej wydane MS Pointsy w historii :)

Odnośnik do komentarza
W Girsach nie ma blokady, sam ostatnio nowego map packa ściągałem to wiem. Proszę takich głupot nie pisać ;)

a to ciekawe, mam konto na UK i nie moge zassać jednego pakietu map do girsów. why?

 

BTW cena dodatku jest qure.v.sko wysoka. Tyle to ja za całe gta4 dałam ale znając moją szajbę na punkcie tej gry to może kupię... jak czytam te lamenty to śmiech mnie ogarnia. take it easy. Ja tam później to ściągnę jak już nie będzie szajby bo nie jestem nauczona,że muszę mieć już,natychmiast.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy taka wysoka, to nie jest dodatkowy etap, samochód, ciuch czy inny szajz jak to ma miejsce z innymi grami. Po kilku godzinach stwierdzam że, panowie z R trafili w 10 zresztą jak zawsze. Klimat gangów motocyklowych przerósł moje oczekiwania, a Johnny i Billy już dla mnie biją na łeb abstynenta Niko ;) . Szkoda że, nie gramy gangiem Rydersów hehe marzenia.

 

Po(pipi)y dzień z zawałem serca(prawie) ale z finałem procentowym(beers) i dodatkiem TLAD.

Odnośnik do komentarza

Dużo świetnych kawałków doszło. Mam pełną listę:

 

Liberty Rock Radio 97.8:

# AC/DC - "Touch Too Much"

# Aerosmith - "Lord of the Thighs"

# Alice Cooper - "Go To Hell"

# Bon Jovi - "Wanted Dead or Alive"

# Deep Purple - "Highway Star"

# Doobie Brothers - "China Grove"

# The Doors - "Five to One"

# Edgar Winter Group - "Free Ride"

# Foghat - "Drivin' Wheel"

# Iron Maiden - "Run to the Hills"

# The James Gang - "Funk #49"

# Jefferson Starship - "Jane"

# Lynyrd Skynyrd - "Saturday Night Special"

# Mötley Crüe - "Wild Side"

# Nazareth - "Hair of the Dog"

# Rod Stewart - "Every Picture Tells A Story"

# Saxon - "Wheels of Steel"

# Styx - "Renegade"

 

LCHC - Liberty City Hardcore:

# Bathory - "Call from the Grave"

# Cannibal Corpse - "I Cum Blood"

# Entombed - "Drowned"

# Sepultura - "Dead Embryonic Cells"

# Terrorizer - "Fear of Napalm"

# At the Gates - "Slaughter of the Soul"

# Deicide - "Dead by Dawn"

 

Radio Broker:

# Kreeps - "The Hunger (Blood in My Mouth)"

# Blonde Acid Cult - "Shake It Loose"

# Kill Memory Crash - "Hell on Wheels"

# Brazilian Girls - "Nouveau Americain"

# The Yelling - "Blood on the Steps"

 

The Beat 102.7:

# Busta Rhymes featuring: Young Jeezy & Jadakiss - "Conglomerate"

# DJ Khaled featuring: Kanye West & T-Pain - "Go Hard"

# Termanology - "Here in Liberty City"

# Freeway - "Carjack"

# Kanye West - "Love Lockdown"

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_IV_soundtrack

Odnośnik do komentarza

Po całym dniu vqrvienia i kilku ładnych godzinach ściągania i ja się dorwałem do dodatku. Kozacko. Ulepszone sterowanie motocyklami (alleluja), nowy klimat, trochę zmian w otoczeniu. Póki co 4 misje ale już po takim wstępnie zapowiada się niezła rzeźnia z biegiem fabuły. Może to tylko moja opinia ale cut-scenki w dodatku są jakieś takie lepsze niż w IV, dłuższe, wypaśniejsze :)

Odnośnik do komentarza

Myśląc logicznie: nie i nie wiadomo :) DLC odblokowali ok.14:30, więc najszybsi (łącza) mieli ok.15:00, a to niekoniecznie najszybsi w przechodzeniu. Choć na MGC już 3 osoby ma 1250GS, więc zajęło im to nie więcej niż 14h.

 

Ja póki co testowałem to co najważniejsze, czyli wyścigi online i jestem nieco (a wkrótce może bardzo) zawiedziony. Z dodatku nie da się wystartować pozostałych trybów! To tak jakby mieć Forzę2 z Motegi i RA i nie móc pograć innych tras. Póki co ludzie jeżdżą tylko motocyklami, choć jeśli się przestawią na Cometa i 20 nowych tras to może być znowu ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Mam już za sobą 48% i około 5 godzin na liczniku, powtarzałem misje kilkanaście razy (są o wiele trudniejsze niż w podstawce), więc pewnie jeszcze ze 2-3 godziny i koniec.

 

Ale, ale, ale... Jestem po prostu zmasakrowany tym co do tej pory widziałem. Świetny klimat, długie i ciekawe scenki przerywnikowe, mnóstwo strzelania w efektownych misjach, wpadające w ucho nowe kawałki i tak można wymieniać bez końca. A kiedy słucham w radiu o grasującym podpalaczu w Broker albo czytam w internecie o tym, że na przezwyciężenie kryzysu finansowego potrzeba kilkaset trylionów dolarów, to na mordce od razu pojawia się szeroki uśmiech. Rockstar dał czadu.

 

Potem odpaliłem multi i po wypróbowaniu paru trybów przegrałem ponad godzinę w Lone Wolf Biker. Ty kontra 15 polujących na Ciebie graczy, giniesz, po czym dołączasz do sfory goniącej zabójcę - masa, po prostu masa czystej zabawy.

 

 

Arek_ - Czy mi się wydaje, czy nie można ustawić Traffic na Off? Ja rozegrałem do tej pory tylko 3 wyścigi, ale motory to nie moja działka, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć na temat Races. Są ciekawe trasy? Bo jak na razie to trafiłem na jakieś słabe - coś a la Terminal Velocity pod prąd i kompletną pomyłkę między Algonquin i Bohan :/.

Odnośnik do komentarza
Arek_ - Czy mi się wydaje, czy nie można ustawić Traffic na Off? Ja rozegrałem do tej pory tylko 3 wyścigi, ale motory to nie moja działka, więc trudno mi cokolwiek na temat Races.
Nie można dać traffic off, tylko parked. Ja przejechałem tylko 5 wyścigów (DLC ściągnęło mi się o 19:20, a potem nie miałem prawie czasu).

 

To co odkryłem:

-przy przełączeniu na samochody trasa zmienia się na random, to chyba glitch bo raczej randomowa miała być w standardzie, no ale przynajmniej teraz nie będzie tak, że każdy host-noob wybiera Driving While High, jednak tutaj też 80% z nich będzie brać defaultowy motor + trasę

-wśród Vanów jest Rancher, więc da się tą klasą pojeździć (a nie tylko demolka ślimakami)

-pogoda standardowo jest Clear

-zahostowałem Cometa i tutaj chyba (95%) nie ma żadnego okładania się bejsbolami (itp broniami).

Odnośnik do komentarza

Brak mi słów na nowy dodatek, ku... jaki power. Śmiganie z kumplami na motorach po ulicach, autostradach przy zachodzie słońca-bezcenne. Genialna fabuła z nawiązkami i przeplotami do 4. Świetne nowe kawałki idealnie pasujące do klimatu. Wojny gangów, siłowanie na ręce, ostatnio ponad godzinę grałem w air hockey wciągnął mnie na maksa. Ostry humor, docinki naszych kompanów coś pięknego. Nowe bronie poezja szczególnie Grenade Launcher. I na koniec najlepsze motory, jeszcze w żadnym GTA jazda nimi nie była tak przyjemna. To pierwsze GTA w którym staram się unikać samochodów, only bikes.

Polecam odwiedzać neta, oczywiście w TLAD.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Moc! Dodatek zjadł klimatem danie główne, tyle powiem.

Poezja to dźwięk automatic pistola, ale i tak assault shotgun swoim wy(pipi)em zjada wszystko.

Po skończeniu radzę nie wyłączać napisów/odchodzić od tv, bo jest co oglądać.

 

Odnośnik do komentarza

Nice!!! Z chęcią przytuliłbym taką.

http://www.xbox360achievements.org/images/...ALADcomp2-1.jpg

 

Mastah achivment "Get Good Wood", nie jest do zrobienia w sieci, normalnie robi się go podczas wyścigów w singlu.

I druga sprawa z tymi mewami to chyba ściema hehe, bo patrzałem w statsach nie ma nic do zbierania, ustrzelenia czy co tam.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...