Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Polsce oficjalnie Live, ale jakoś punkty czy abonamenty można kupić normalnie w sklepach, więc albo niech dadzą blokadę na wszystko albo na nic

 

Jeszcze tego brakuje, żeby wrzucili blokadę na Live ogółem, wtedy to chyba by musieli z polski szybko uciekać bo ludzie by im pokazali... Ja również kupuje msp i Live na rok, daję im zarobić tak samo jak ludzie z innych krajów a nie mogę nawet zarejestrować się na Polskę. Może jakaś petycja by do nich dotarła or smth?

Odnośnik do komentarza

To samo dziś poważnie pierwszy raz odkąd posiadam XO poważnie się zastanawiam czy nie sprzedać go. Nie będę traktowany jak gorszy człowiek przez mikro-debili. Nie będę kupował gier za 200 zł, zdrapek za 200 zł, xboxów za ileś tam, kupując to samo za tą samą cenę co jakiś angol czy amerykaniec dostaję wersję okrojoną. A cholera nikt mnie o tym nie informuję, żadnych informacji na pudelkach nic, o jakieś (pipi)ej blokadzie, czy braku dostępu do Live.

I jeszcze jedna rzecz, czemu kur.. Sony nie wykupiło tych dodatków przynajmniej każdy posiadacz PS3 mógłby w nie zagrać. A nie jak to na xboxie tylko wybrańcy z "normalnych krajów".

Pięknie zje.... dzień.

 

Edit: Tak Smiti, wpierd.. na fundayu to by może do nich dotarło.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

@Dark Alexx, skoro nie potrafisz się normalnie wysłowić, to nie dziw się, że masz odpoczynek od oficjalnego forum.

 

Co do obejścia blokady - http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1851 . Trzeba jednak pamiętać, że od czasu wprowadzenia NXE doszło dodatkowe zabezpieczenie, VPN musi być z tego samego kraju co konto.Dlatego relakks zadziała tylko ze szwedzkim kontem.

Odnośnik do komentarza
Wiecie co jest najgorsze?

Nie te 100 zł wydane na MPoints, dla mnie to nie jest aż tak potężna strata. Nie to, że nie pogram w te cholerne L&D, mimo, że jestem maniakalnym fanem GTA. Mam tyle zaległości do ogrania, że szybko o tym dodatku zapomnę.

Najgorsze jest pospolite kur estwo w wykonaniu MS POlska, który przecież MUSIAŁ wiedziec o blokadzie regionalnej . L&D to największy chyba tego typu projekt w dziejach X360, najbardziej wyczekiwany, najdroższy, no absolutny priorytet. I co, myslicie, że szczury z MSPoland o blokadzie na TAKI projekt dowiedziały się dzis rano z netu?

Otóż nie musieli wiedzieć dobrze. I z premedytacją fakt ów ukrywali, by opchnąc jeszcze kilka kopii gry ,kilka konsol, by zarobic trochę peso na MS Points. Fajnie, kur wa, zbiliście kokosy, ale w oczach growej braci jestescie zwykłymi korporacyjnymi szmatami, sprzedającymi dobre imię za troche dodatkowej kasy. Powtarzam, po mnie te 100 zeta wydane na MS Points zwisa, ale mnóstwo ludzi wydało na to ostatnia, ciężko wyśepioną/zaoszczędzoną kasę. I co macie takim ludziom do powiedzenia, panien Mirski i reszto bandy? Że musileiście milczeć, żeby podbic plan sprzedaży? Że nie wiedzieliście? Że macie nas wszystkich w (pipi)e?

Wystarczyło z odpowiednim wyprzedzeniem oficjalnie ogłosić, że GTA:L&D będzie miał blokade na Polskę. Ludzie nie napalaliby się, nie dokonywali zakupów, ale zachowalibyście twarz i szacunek społeczności, panowie z MS Polska. Teraz dla mnie i dla rzeszy wydymanych Graczy jesteście zwykłymi sępami i kanciarzami.

Daj sobie spokój z teoriami spiskowymi i pomysłem o umyślnym działaniu MS Polska. Centrala nie spowiada im się z takich rzeczy, zwłaszcza, że blokada nie jest wprowadzana w celu uniemożliwienia dostępu do contentu Polakom, a w Polsce nie ma XBL. Oni nawet nie dostali informacji o tym, że polski język się w interfejsie pojawi swego czasu.

Odnośnik do komentarza

Żadna teoria spiskowa, nie mówię o celowym działaniu, lecz o ZANIECHANIU. Naprawde w swej naiwności wierzysz, że w centrali na Polskę nie wiedza nic o tak drobnym detalu, jak blokada regionalna na najważniejszy chyba projekt tego półrocza? Śmiem wątpić. A jeśli faktycznie nie wiedzą o takich detalach, to na chu* nam w ogóle jakiś konsolowy oddział MS Polska ? Do fundowania darmowych kiełbasek na wakacyjnym zlocie dla dzieci i młodzieży? Dla rozdania kilku darmowych konsol znanym graczom, którzy to gracze solennie się odzwdzięczają robiąc na necie za adwokata? Chyba ja i MS Polska róznimy się jesli chodzi o wizję rzetelnego i uczciwego supportowania gamingu w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Tak tak, sprzedawajcie swoje xboxy albo wyrzucajcie przez okno. Tylko to wam pozostaje.

 

Proponuje wziąć widły i pochodnie i jazda na siedzibę MS Polska. Spalmy rytualnie ten ich grajdołek.

 

Minie tydzień lub dni parę i sytuacja sie nie zmieni - bedzie można się wściekać i mieć pretensje. Ale nie po paru godzinach premiery największego dodatku w historii XBL, czy ktokolwiek myślał że premiera tej gry obejdzie się bez problemów?

 

Naprawdę gratuluje tym, którzy kupili punkty w ciemno, jakby to mało problemów było z mappackami do GoWa.

Odnośnik do komentarza

dee

 

Zamiast szukać winnych i osób, na których możesz wyładować swoją frustrację spowodowaną blokadą, zastanów się na spokojnie co w ogóle wypisujesz.

I z premedytacją fakt ów ukrywali, by opchnąc jeszcze kilka kopii gry ,kilka konsol, by zarobic trochę peso na MS Points. Fajnie, kur wa, zbiliście kokosy, ale w oczach growej braci jestescie zwykłymi korporacyjnymi szmatami, sprzedającymi dobre imię za troche dodatkowej kasy.

 

Nie masz pojęcia jak to funkcjonuje, ale oczywiście zakładasz, że specjalnie ukryli przed Tobą informację o blokadzie. Zapewne tak samo zrobił MS na Węgrzech, w Czechach, w Grecji, w Rosji i wielu innych krajach. Tylko po to, by w(pipi)ić ludzi i później śmiać się z biednych graczy lamentujących na forach. Pewnie takie wytyczne dostali prosto od Aarona Greenberga. Będą dzisiaj tłumaczyć wszystko i wysyłać do niego raporty, bo on też lubi się pośmiać. Gdyby wiedzieli, to pewnie dostałbyś taką informację. Nawet tylko dlatego żeby uniknąć takiej dyskusji. A jak już ktoś chce podzielić się swoim zdenerwowaniem, to najlepiej niech to zrobi na blogu Majora Nelson - prędzej w ten sposób dotrze to do odpowiednich ludzi niż dzięki żaleniu się na polskim forum.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Ja raczej myślałem że, będzie bez problemów.

Co mappacka do Gow-a, ale ten przynajmniej nie miał blokady przynajmniej na początku. Problem był z dostaniem kodu w Polsce, w sumie to nawet nie.

 

Dee, święte słowa popieram Cię w 100 %.

 

Shtas wiem że, nie zagram na PS3, ale przynajmniej nie będę się w(pipi)i.. Tak jak teraz jak głupi co parę minut próbuje pobrać ten dodatek, łudząc się że, może jednak. I te cholerne reklamy......

Odnośnik do komentarza

Bo to nie chodzi też tylko o ten dodatek choć nieukrywajmy jeden z najwazniejszych eksluzywnych dodatków które w tym roku wyjdą na kloca . Chodzi o pewną politykę która sie nazywa robieniem ludzi w balona , bo jeżeli wychodzi taki dodatek to odpowiedni ludzie powinni wyzej sie tym zainteresowac i DO KU.RWY NYNDZY dać oficjalne info że to nie bedzie dostepne w Polsce i koniec . Przynajmniej ludzie nie stracą kasy a i troche nerwów.

A tak to żadnego infa od strony MS POLSKA tak jakby w (pipi)e mieli cały ten problem .

Więc sie nie dziwcie że potem przez takie działania i podejscie do klienta bluzga sie na pewnych ludzi i firmy

Odnośnik do komentarza

Narzekacie na MS zas kiedys byl wywiad z Ciffem B na temat GOWa i chyba Koso zadal mu pytanie o blokade na DLC do 1. Mowil ze postara sie cos z tym zrobic, nawet sam o tym nie widzial. Jak widac Cliff tez nas olal ;)

 

Pozostaje czekac cierplwie, moze blokada byc zalozona tymczasowa bo pewnie serwery by nie wyrabialy, albo beda stopniowo wprowadzac ten DLC, itp. Pozostaje czekac ew kombinowac u kogos kto sie bawi w te blokady ;).

W dodatku Halo Wars mialo byc tanie ale jako ze kryzys dopal, zlotowka tania to normalne wydanie jest za 289zl...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...