Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem zrobic sobie w nikeid podobnie jak Jordany swoje kolory (cale czarne) i inicjaly, ale nie chce mi sie znowu czekac 5 tygodni.

 

 

EDIT: Chociaz zastanawiam sie jednak czy nie zrezygnowac i zamowic swoje. Unikatowe to jednak unikatowe. Cale czarne, tylko szary odcien systemu i szare inicjaly lub napis Rai z tylu.

Co sadzicie?

 

Lepiej poczekac te 5 tygodni i byc zadowolony z butow. Napis z tylu fajna rzecz z tymi modyfikacjami.  Nie lubie nosic air maxow ale jak Tobie sie podobaja to ok.

 

 

 

Zastanawiam sie nad..

Tymi spodniami

YO122EA01-K11@10.jpg

 

Jeszcze nad tymi Air Force 1, mialem w piatek zamawiac ale nadal sie zastanawiam..

nike-air-force-1-quai54-5-960x650.jpg

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie otrzymasz Siara. Pracowalem 2 lata w Sports Direct, znam te firmy jak ta czy Zalando na wylot. Placisz mniej, ale maswz (pipi) jak mowi Mroku. Wiem co mowie.

 

A teraz zapodam fotki tego co juz mi przyszlo.

 

Spodnie za(pipi)iste. Material, wszystko. Quiksilver zawsze dostarcza najlepsza jakosc.

EZPyVb4.jpg

SDYf8LM.jpg

 

Buty lepsze na zywo, swietnie pasuja do spodni i w sumie za ta cene jestem mega zadowolony.

zjFt9Qm.jpg

 

Czapka, bo mam slabosc do czapek, ta juz przyszla. Fakt, ze dzis wydalem wiecej na krewetki niz zaplacilem za czapke (tez Quiksilver), ale wazne, ze jest fajna.

NVqnCrQ.jpg

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Planuję sobie kupić koszulkę polo jakąś fajną żeby ładnie wyglądać przystojnie żeby duperki same na kolano siadały w tramwaju. Rozumiem, że te polówki Tommy Hilfigera za 99zł na allegro to podpucha jedynie, ktoś wie skąd oni biorą te koszulki? Z Chin ściągają, sami je robią? Coś mi się nie chce wierzyć w te ceny, jeszcze piszą, że druga sztuka za 50% ceny xd

 

Dobra, ogólnie to szukam czegoś do stówy, może stówy pięćdziesiąt i znalazłem całkiem fajną Converse.

 

 

CO422P000-K11@14.jpg

 

 

Fajna?

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...