Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja szukałem lekkiej kurtki na wiosnę / jesień, żeby pasowała i do t-shirtu z dżinsami, i do koszuli i ładniejszych spodni i butów. I takie coś znalazłem:

 

http://sklep.prochnik.pl/glowna/4166-kurtka-rossano-3.html

 

całkiem fajna promocja, z 8 stówek na 2 stówki. Jedyne co, to szukałem raczej ciemnego granatu, ale już nie było za dużego wyboru. A druga sprawa, że na pewno nie dałbym 800 zł za poliester.

Odnośnik do komentarza

Taki gość i chodzi w portkach z h&m?? No nie spodziewałem się. 

 

Zaczyna sie.. 

 

Nie ma juz w sprzedazy spodni w kolorystyce Khaki i black z Fear of God, wiec kupilem alternatywy. Bardzo dobry material imo i swietnie pasuja z Yeezy Boost 350/750. 

 

Na tych butach, to tylko pozostaje się wyrzygać, dopełniłoby to ich poziom chvjowości i brzydoty. No i kupić podkoszulkę Metalliki, bo nosił taką... biber. Mroku, dobry troll z ciebie.
 
Tak, tak.. wszyscy gadaja jesli nie sa w stanie kupic czegos, bo jest za drogie :) Tak samo jest z urzadzeniami Apple, ludzie narzekaja jakie to kiepskie a nawet nigdy nie mieli tego urzadzenia. Moda na podkoszulki Metallici wrocila.. no moze nie w Polsce.
Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Mrokowski ile te buty kosztowały? Wygrałeś milion?? Zapłacisz mi hipotekę żebym był szczęśliwym człowiekiem?

1050 euro i tak cena zostala leciutko spuszczona. Ponizej 800-900 euro, to podrobki. Probuja robic ludzi w balona. Najdrozsze aukcja, to chyba 2000 euro.

 

Praktycznie wszystkie modele tych butow sa strasznie limitowane, wiec dlatego cena jest taka wysoka. Czy warto wydac tyle za buty ? Nie. No chyba, ze jestes wielkim fanem Kany'ego i masz oczywiscie pieniadze.

 

Kupilbym w czerwcu 750's, ale bylem akurat w Paryzu na 3 dni. Przyjechalem w piatek wieczorem a w sobote byla premiera, wiec nie mialem szans. Nastepna najwazniejsza sprawa, to trzeba miec wtyki. Ja niestety nie mam i dlatego trudno jest mi kupic te modele w dniu premiery za normalna cene. Najgorsze, to chyba losowania. Nie ma szans na wygrana.

 

Do konca roku maja najprawdopodobniej jeszcze wyjsc 4 modele. Moze tym razem uda mi sie kupic za normalna cene.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj +/- 200 osob stalo w Amsterdamie po merchandise Kany'ego. Sklepy zostaly otworzone tylko na weekend. 3 sklepy w Europie (Amsterdam, Londyn i Berlin). Fajne koszulki i bluzy sa dostepne.

 

Kto z forumka kupi mi pare ciuszkow jak mieszka w Londynie ? Zwroce pieniadze :lapka: Juz nie oplaca mi sie jechac jutro samochodem do Amsterdamu.

 

 

https://twitter.com/teamkanyedaily/status/766558330722611200

 

 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

 

Taki gość i chodzi w portkach z h&m?? No nie spodziewałem się.

Zaczyna sie..

 

Nie ma juz w sprzedazy spodni w kolorystyce Khaki i black z Fear of God, wiec kupilem alternatywy. Bardzo dobry material imo i swietnie pasuja z Yeezy Boost 350/750.

 

Na tych butach, to tylko pozostaje się wyrzygać, dopełniłoby to ich poziom chvjowości i brzydoty. No i kupić podkoszulkę Metalliki, bo nosił taką... biber. Mroku, dobry troll z ciebie.

Tak, tak.. wszyscy gadaja jesli nie sa w stanie kupic czegos, bo jest za drogie :) Tak samo jest z urzadzeniami Apple, ludzie narzekaja jakie to kiepskie a nawet nigdy nie mieli tego urzadzenia. Moda na podkoszulki Metallici wrocila.. no moze nie w Polsce.

Masorz pyta co sądzisz o "pierwszych czterech płytach Metallici?"

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...