Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To co z twoim obiecanym wrzuceniem zdjęć do tematu Pokaż Swoją Twarz..? Czyżbyś kłamał jak ostatnia gnida..?

Po pierwsze, gdzie tak napisalem ? Po drugie, nie masz prawa wypowiadac sie w tym temacie xDD Siara, akurat pasuje do Ciebie ten nick. Nie jestem klamliwa gnida, raczej osoba ktorej mozesz zazdroscic, bo nigdy sie nie dorobisz tego co ja w zyciu. Jak widzisz nosze buty o wartosci 4,5k zl a ty co najwyzej glany z jakiegos second-handa.

 

XD

 

1256yl3.jpg

 

 

 

Jak można inspirować się Bieberem?

Ktoś dorosły wpisuje w google "bieber fashion"? :/

Zapytaj sie Siary jak moze sie inspirowac rzeczami dla kucy. Chodzic w takich ubraniach, masakra..

Odnośnik do komentarza

 

To co z twoim obiecanym wrzuceniem zdjęć do tematu Pokaż Swoją Twarz..? Czyżbyś kłamał jak ostatnia gnida..?

Po pierwsze, gdzie tak napisalem ? Po drugie, nie masz prawa wypowiadac sie w tym temacie xDD Siara, akurat pasuje do Ciebie ten nick. Nie jestem klamliwa gnida, raczej osoba ktorej mozesz zazdroscic, bo nigdy sie nie dorobisz tego co ja w zyciu. Jak widzisz nosze buty o wartosci 4,5k zl a ty co najwyzej glany z jakiegos second-handa.

 

XD

 

1256yl3.jpg

 

 

 

Jak można inspirować się Bieberem?

Ktoś dorosły wpisuje w google "bieber fashion"? :/

Zapytaj sie Siary jak moze sie inspirowac rzeczami dla kucy. Chodzic w takich ubraniach, masakra..

Nikczemny szwedzie koszulka "metallici" to też jest rzecz dla kucy,w tych butach jesteś jak małpa ze złotą obrożą, nikt tobie tu tych wiejskich szmat nie zazdrosci,a Siarze to ty możesz glany czyścić.

Odnośnik do komentarza

BK022O01Z-A11@12.jpg

Kupie to, bo wygląda jak jakiegoś zespoły, a jednak nie:)

Czyli jak dla mnie - metalowca na emeryturze, całkiem okej.

I takie sweterek sobie jeszcze zamówię na jesienne wieczory:

D3022O023-C11@12.jpg

Wszystko z zalando - przynajmniej mam pewność, że oryginały.

Ostatnio nawet czytałem jakieś opinie, że na iperfumy są podróbki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

14269483_10153647700282493_1969033697_n.

 

Co prawda nie sa to repliki butow Kanye i bardzo tanio, to wszystko mi sie podoba i ma przyjsc do mnie jutro. Zakupione w New Look, bo maja jakies olbrzymie obnizki. Dla osob, ktore nie zalapaly sie na przeceny, mam 2 kody:

 

10% - APPY10 (tylko na produkty bez zadnych znizek)
25% - FRAYED (tylko na Jeansy)

Odnośnik do komentarza

14269483_10153647700282493_1969033697_n.

 

Co prawda nie sa to repliki butow Kanye i bardzo tanio, to wszystko mi sie podoba i ma przyjsc do mnie jutro. Zakupione w New Look, bo maja jakies olbrzymie obnizki. Dla osob, ktore nie zalapaly sie na przeceny, mam 2 kody:

 

10% - APPY10 (tylko na produkty bez zadnych znizek)

25% - FRAYED (tylko na Jeansy)

A gdzie ceny? Tfu tfu

Odnośnik do komentarza

Super zakupy Mausie. Gratuluje zakupu tych ''butow'' za 8 funtow.  

 

Pokaz jeszcze ceny pozostalych produktow a nie zaslaniasz. 

 

''Maja olbrzymie znizki''. New Look zawsze mial niskie ceny, taka biedna wersja wiekszych marek. 

 

Moze kiedys bedziesz w stanie kupic solidne i modne obuwie np. buty Kany'ego Westa za ponad 4 tysiecy zlotych  jak ja. 

Odnośnik do komentarza

 

Super zakupy Mausie. Gratuluje zakupu tych ''butow'' za 8 funtow.

 

Za 12 funtow. Ale sa nowe, nikt przede mna ich nie nosil.

 

 

Moje tez sa nowe. Metka, zadnych sladow uzywania i pieknie pachnialy po wyjeciu z pudelka. Nie zamierzam porownywac do twoich butow, bo moje sa z wyzszej polki. 

 

Jesien bedzie swietna. Tyle nowosci..Trzeba powiekszyc kolekcje Adidas x YEEZY. 

Odnośnik do komentarza

Moje buty tym sie roznia, ze istnieja. Zdjecie w PST z najnowszym numerem PSXEXTREME i trzewikach od Kanye na nogach albo nie mamy o czym rozmawiac.

 

Swietnie, to pokaz zdjecia. Dzisiaj juz dostales paczke, tak ? Czekam na zdjecia z tymi ubrankami. Dla pewnosci, ze to twoje.. Zrob zdjecie w lustrze stajac na jednej nodze i trzymajac w zebach czasopismo psxextreme. Czekam.

Odnośnik do komentarza

 

Moje buty tym sie roznia, ze istnieja. Zdjecie w PST z najnowszym numerem PSXEXTREME i trzewikach od Kanye na nogach albo nie mamy o czym rozmawiac.

 

Swietnie, to pokaz zdjecia. Dzisiaj juz dostales paczke, tak ? Czekam na zdjecia z tymi ubrankami. Dla pewnosci, ze to twoje.. Zrob zdjecie w lustrze stajac na jednej nodze i trzymajac w zebach czasopismo psxextreme. Czekam.

 

Maus, pamiętaj tylko dołączyć paragon, w którym zamażesz cenę, żeby nikt nie dowiedział się, że dałeś za nie 2,50 funta w lumpie

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

£8 funtów w renomowanej sieciówce na przecenach!

 

A tak na serio to nie rozumiem tego niepotrzebnego wydawania trzy cyfrowych wartości na ubrania. Najchętniej bym jak Bill Gates w golfach chodził całe życie. Ale tacy ludzie jak mrok też są potrzebni, żeby z nich doić pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...