Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem wydawanie sporych kwot, ale na porządne rzeczy, a nie na słomiane buty z lumpa czy słuchawki, które grają gorzej niż te znalezione w kinder niespodziance 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja rozumiem wydawanie sporych kwot, ale na porządne rzeczy, a nie na słomiane buty z lumpa czy słuchawki, które grają gorzej niż te znalezione w kinder niespodziance

 

 

Zawsze tak szaraki beda plakac jak ich nie stac. Zabolalo Stasiu, ze kupuje sobie drogie rzeczy, co nie ? Najbardziej bol pupy dostales jak w temacie "jaki telefon wybrac" szukales telefonu do 599 zl i kupiles jakiegos chinczyka a ja wrzucilem do tematu zdjecia mojego iPhone 6s i Galaxy S7 Edge i oczywiscie, ze kupilem sobie sluchawki warte prawie 400 euro.

 

Jeden kupuje chinczyka za 599 zl a drugi nosi butki za 8 funtow xD

Odnośnik do komentarza

Bardziej mnie boli, że tacy ludzie istnieją. Jeden kupi chińczyka za 590 lepszego od zgrai szajsungów za 3 koła, inny wybierze ładne buty za 8 funtów, które lepiej się prezentują niż repliki kanye z lumpa za naście euro. Takie życie. Jakość niestety nie idzie z ceną. 

 

Tak czy siak, wydawaj sobie człowieku ile chcesz, ale jedzie od ciebie tanią (może bardziej nowobogacką?) cebulą, bo jakoś inni nie czują potrzeby (w tym ja), żeby się czymkolwiek tak nachalnie wozić. Co drugi post kupiłem buty za 8 tysięcy, mam dwa telefony za 8 tysięcy. Wszystkko gówniane, z resztą w parze z biednymi słuchawkami.. ale (pipi)AA, ile to hasjuuu.  Gez, facet. Jakbym ci zazdrościł tych rzeczy to bym poszedł do Tesco i kupił słuchawki za 5 zeta. Ta sama jakość. Ogarnij się, bo  nawet pewnie nieświadomie robisz z siebie pośmiewisko i jak faktycznie wydajesz kasę na te badziewia to dupa pewnie pęka, że "tyle kasy, a mam sprzęt jak upośledzony i wyglądam jak podróba justina bibera w butach kanyye westa". Odczuwasz jakaś dziwną potrzebę poklasku, myślałeś sobie pewnie "a pochwalę się jakie mam drogie buty i słuchawki". Prawda jest taka, że nie zrobiłeś na nikim wrażenia i nie znalazłeś nowych kolegów, bo masz w domu drogi szajz z plastiku i słomy. No to teraz (pipi)ica wzięła i włączył się tryb Testoviron "biedaki, szaraki, tego nie macie". xD

 

idź się zabij

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

 

Ja rozumiem wydawanie sporych kwot, ale na porządne rzeczy, a nie na słomiane buty z lumpa czy słuchawki, które grają gorzej niż te znalezione w kinder niespodziance

 

Zawsze tak szaraki beda plakac jak ich nie stac. Zabolalo Stasiu, ze kupuje sobie drogie rzeczy, co nie ? Najbardziej bol pupy dostales jak w temacie "jaki telefon wybrac" szukales telefonu do 599 zl i kupiles jakiegos chinczyka a ja wrzucilem do tematu zdjecia mojego iPhone 6s i Galaxy S7 Edge i oczywiscie, ze kupilem sobie sluchawki warte prawie 400 euro.

 

Jeden kupuje chinczyka za 599 zl a drugi nosi butki za 8 funtow xD

Ja pierd.ole czlowieku ale ja tobą gardze... jesteś tragiczny. Weź już idź, nie widzisz że te twoje wypociny nikogo nie obchodzą... I jeszcze jedno nie używaj sformułowania szaraczku nawet nie wiesz kto tak mówił a jezeli wiesz wara ci od tego boś niegodny ty cymbale jeden Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Łooo kurtka za 900PLN, mroku musi być zaje,bistym typem, pewnie jest zabawny i inteligentny bo ma drogie ubrania

Ej no wez przestan, w nastepny weekend wychodza nastepne buty Kany'ego West'a YEEZY BOOST 750 LIGHT BROWN. Oby ponownie udalo sie kupic za normalna cene (350 euro, cos okolo 1400zl) . Cena odsprzedazy +1500 euro.

 

Mowilem pare miesiecy temu, ze jesien bedzie kosztowna :banderas:

 

Tak, gram w gierki. Czekam na Tomb Raidera w wersji na PS4. Reszta gier mnie nie obchodzi.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...