Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

no ale jakby zmienic kolor podeszwy, sznurówek, wywalic te guziki z boku, obnizyc w ogóle buta do kostki, zrobic je ze zwykłego materiału a nie pseudo jeansu to by były nawet fajne tenisówki

Odnośnik do komentarza

Żadne buty nie są warte takiej ceny, a już na pewno adidasy najki błyszczące jak poliester na karku. Rozumiem w sumie dać 4 stówki za skórzane ekskluzywne buciki od jakiegoś pajaca o francuskim nazwisku, ale za coś takiego ? :(. Góra 200 złotych nowych polskich za nie. Płacisz 400 złotych, żeby kilku nerdów na ulicy zobaczyło znaczek PS i w podziwie wyszeptało peany na cześć Crasha i zbluzgało MS.

 

No i jest w barwach HSV, to akurat plus, bo to fajny klub. Ogólnie Szejdj kup mniej przekombinowane adidaski, bo te są takie pretensjonalne, że banny'emu się w głowie nie mieści pewnie.

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

Żadne buty nie są warte takiej ceny, a już na pewno adidasy najki błyszczące jak poliester na karku. Rozumiem w sumie dać 4 stówki za skórzane ekskluzywne buciki od jakiegoś pajaca o francuskim nazwisku, ale za coś takiego ? :(. Góra 200 złotych nowych polskich za nie. Płacisz 400 złotych, żeby kilku nerdów na ulicy zobaczyło znaczek PS i w podziwie wyszeptało peany na cześć Crasha i zbluzgało MS.

 

No masz rację, wrzuciłem je jako ciekawostkę bo przez przypadek znalazłem ;) Nie dość, że cena jest 2x za dużo to jeszcze są ohydne :] Jak bym miał syna w podstawówce to może bym mu kupił :potter:

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Dwadzieścia dwa. Te buty są dla gimbusów.

Potwierdzam.

 

ichuj, wy w nich nie bedziecie chodzic ;D ja sie jaram

 

podobnie jak żartem są takie kolorowe buty.

 

no, wchuj kolorow maja - 2 odcienie brazowego i lekki pomaranczowy na zywo tez bardziej przypominajacy braz ;D

Odnośnik do komentarza

Nie potwierdzam. Dobre buty. Odpowiedni fit i można w nich wyglądać lepiej niż stare stare zgredy a jednocześnie nie wyglądać jak gimbus.

 

PS: Dr House też chodzi w adidasach :D

To są najki, nie adidasy. Chyba, że chodzi o rodzaj butów, tak zwane adidasy to spoko. Tylko, że to głupia nazwa, więc jej nie stosuj. Nawet dziadki chodzą w butach sportowych. Chodzi o to, że te wyglądają jak dla gimbusów.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

podobnie jak żartem są takie kolorowe buty.

 

no, wchuj kolorow maja - 2 odcienie brazowego i lekki pomaranczowy na zywo tez bardziej przypominajacy braz ;D

Ja tam widzę: czarny, biały, kremowy, pomarańczowy, brązowy, żółty i szary. 7 kolorów. Myślę, że można te najki spokojnie nazwać kolorowymi. :potter:

 

A tak serio - (pipi)a Łukaszu... chcesz wyglądać jak 99% gimnazjalistów w Polsce? Ludzie będą Cie wytykać palcami na ulicy, szepcząc pod nosem "przerośnięty gimber". Rozejrzyj się za czymś poważniejszym, błagam.

Odnośnik do komentarza

Kur'wa, dajcie mu spokój z tymi butami, skoro mu się podobają.

Zauważcie, że nie zapytał "co o nich sądzicie".

Zabijacie osobiste poczucie gustu. Ch'ujowe, czy nie, ale jednak osobiste.

 

Ktoś by pomyślał, że konsolomaniaki będą dyktować modę.

Podziwiam Banny'ego, że mu się chce ścierać z wami. I choć ja bym nie założył pewnie żadnej rzeczy z jego garderoby to rozumiem, że on ma takie poczucie gustu i fajnie.

 

Jak dla mnie to nawet w "rażówiastych" butach możecie chodzić.

 

Nawet suprement w swoich dżinsowych butach może chodzić!

xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...