Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

podobnie jak żartem są takie kolorowe buty.

 

no, wchuj kolorow maja - 2 odcienie brazowego i lekki pomaranczowy na zywo tez bardziej przypominajacy braz ;D

Ja tam widzę: czarny, biały, kremowy, pomarańczowy, brązowy, żółty i szary. 7 kolorów. Myślę, że można te najki spokojnie nazwać kolorowymi. :potter:

 

A tak serio - (pipi)a Łukaszu... chcesz wyglądać jak 99% gimnazjalistów w Polsce? Ludzie będą Cie wytykać palcami na ulicy, szepcząc pod nosem "przerośnięty gimber". Rozejrzyj się za czymś poważniejszym, błagam.

 

nie poważniejszym, dunki są ujowe a nie "niepoważne".

Odnośnik do komentarza

Zauważcie, że nie zapytał "co o nich sądzicie".

Zabijacie osobiste poczucie gustu. Ch'ujowe, czy nie, ale jednak osobiste.

 

 

 

Aaa, rozumiem. czyli wstawił je tutaj, żeby się pochwalić.  :rolleyes: To wszystko wyjaśnia.

 

No, po to zeby sie tobie pochwalic :potter:

Kmiot ma racje - osobiste poczucie gustu jest w wyborze ciuchow najwazniejsze. Nie bede przeciez chodzil/lub nie w czyms tylko dlatego, ze jest modne/lub nie, ale wlasnie dlatego ze mi sie podoba/lub nie. Generalnie to chuja wbijam w to czy sie konsolomaniakom te buty podobaja, czy nie, a wrzucilem je z czystej ciekawosci, by opinie poznac, a nie sugerowac sie nimi, bo te buty kupie, chocby mi sam pan jezus chrystus krol polski powiedzial, ze sa do dupy ;]

 

Jeszcze wracajac do samej kolorystyki to, serio, polecam je przy najblizszej wizycie w centrum handlowym obczaic w sklepie na zywo - to jedne z najbardziej stonowanych najkow, ktore sa na polce, pod wzgledem kolorystyki oczywiscie. Polecam tez je przymierzyc, to nic nie kosztuje, a mozna sie przekonac, ze za(pipi)iscie wygladaja do jeansow, ktore zreszta zakrywaja wiekszosc tego ciemnego pomaranczowego, ktory budzi tyle kontrowersji ;) Dlatego tez mi sie spodobaly - bo lubie buty, ktore nie sa przesadnie krzykliwe i kolorowe.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Moze i tak, ale buty te kojarzą się z gimberiadą, a ta nie grzeszy rozumem. Dlatego tak pomyślałem.

Ech, zrozumiesz kiedys, że osoby, które mają w du'pie stereotypy, jako taką ocene ludzi, skojarzenia. Mają wolny umysł od jakiś ku'rwa bzdur typu ''czy jak założe te buty to na ulicy pomyślą, że jestem gimberem"

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ech, zrozumiesz kiedys, że osoby, które mają w du'pie stereotypy, jako taką ocene ludzi, skojarzenia. Mają wolny umysł od jakiś ku'rwa bzdur typu ''czy jak założe te buty to na ulicy pomyślą, że jestem gimberem"

 

No tak, tyle, że tak uważa 90% gimnazjalistów i każdy chce być oryginalny i mieć na wszystko wyje.bane To wcale nie jest stereotyp, bo takie są fakty. Przynajmniej na Śląsku większość gimberów chodzi w tego typu butach. Nie mówię, że ktoś kto nosi takie buty jest gimberem, bo może je nosić nawet stary dziad. Po prostu tak kolorowe buty mi się kojarzą z ju ken densem i gimnazjum. Nie chcę Cię Lucjanie krytykować, tylko wyrażam swoje zdanie na forumingu. Wiem, że masz w ch.uju nasze zdanie i je kupisz.

 

Tutaj macie ładną kolorystykę Dunków. Od samego Ukjo Taczibany!

http://www.sneakerhead.com/nike-dunk-high-retro-lifestyle-shoes317982412.html

 

Bardzo spoko moim zdaniem.

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Moze i tak, ale buty te kojarzą się z gimberiadą, a ta nie grzeszy rozumem. Dlatego tak pomyślałem.

Ech, zrozumiesz kiedys, że osoby, które mają w du'pie stereotypy, jako taką ocene ludzi, skojarzenia. Mają wolny umysł od jakiś ku'rwa bzdur typu ''czy jak założe te buty to na ulicy pomyślą, że jestem gimberem"

Jaki moralizator xD Takie morały i prawdy zyciowe to tylko w japonskich bajkach sie sprawdzają.

 

 

Emo pewnie mysślą w ten sam sposób "zaczesze włosy na boczek, założe czarne rurki, trampki w czaszki i yebie mnie, że pomyślą o mnie, żem emo na ulicy"

Odnośnik do komentarza

Ale Sztajniec czołgami zarzuciłeś.

 

Wziąłbym te chyba: http://moda.allegro.pl/item1018000247_converse_pro_leather_r_43_przesylka_gratis.html

 

A tych bym nawet nie tknął, ale dla Lucka mogą być: http://moda.allegro.pl/item1030094296_nike_dunk_high_wiosenna_wyprzedaz_nie_przegap.html

 

 

Bieda ogólnie.

 

Te Half caby supermenta za(pipi)iste, ogólnie to najlepszy model vansów.

 

vans_half_cab_urban_camo_ex.jpg

 

Ja mam takie, niestety już troche doj.ane...

Odnośnik do komentarza

Emo pewnie mysślą w ten sam sposób "zaczesze włosy na boczek, założe czarne rurki, trampki w czaszki i yebie mnie, że pomyślą o mnie, żem emo na ulicy"

 

Ej gekon, serio zastanawiasz sie co sobie ludzie pomysla na ulicy, jak chcesz ubrac ciuch, ktory Ci sie podoba?

 

@Pieczar, dzieki, juz kupilem te:

 

bttf-nike-dunk-custom-sneakers-5.jpg

 

Teraz poluje na takie:

 

9220_1091663786834_1683708776_181956_5333840_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...