Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, marny dresie bez mózgu i celu w życiu.

no popatrz popatrz, a myslalem ze jak na czlowieka kierujacego sie w zyciu stereotypowymi osadami sam jestes jednym z nich.

 

siara powiedz mi, jak glupim trzeba byc zeby okreslic kogos mianem dresa bez celu w zyciu po tym jak ktos wrzucil fotke butow? typowy rockowy bulwersant, ktory z tolerancja ma mniej wspolnego niz przykladowy, rzuconego przez ciebie 'dres'. nie wygladam jak dres, bynajmniej w jeansach i kurtce etyliny trudno mi sie do takiego upodobnic, ale oczywiscie (pipi)acy farmazony na interentowym forum siarczan potasu IV wie lepiej, wie o mnie wiecej niz ja sam. napisz cos jeszcze o mnie bulwersie, pogroz mi przez internet, a ja to pokaze znajomym i sie posmiejemy z ciebie.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Tak, marny dresie bez mózgu i celu w życiu.

no popatrz popatrz, a myslalem ze jak na czlowieka kierujacego sie w zyciu stereotypowymi osadami sam jestes jednym z nich.

 

siara powiedz mi, jak glupim trzeba byc zeby okreslic kogos mianem dresa bez celu w zyciu po tym jak ktos wrzucil fotke butow? typowy rockowy bulwersant, ktory z tolerancja ma mniej wspolnego niz przykladowy, rzuconego przez ciebie 'dres'. nie wygladam jak dres, bynajmniej w jeansach i kurtce etyliny trudno mi sie do takiego upodobnic, ale oczywiscie (pipi)acy farmazony na interentowym forum siarczan potasu IV wie lepiej, wie o mnie wiecej niz ja sam. napisz cos jeszcze o mnie bulwersie, pogroz mi przez internet, a ja to pokaze znajomym i sie posmiejemy z ciebie.

Nie nazwał cię tak po tym jak wrzuciłeś buty,tylko wtedy jak nazwałeś go brudasem.

 

Buty są beznadziejne,jak większość w tym temacie,także się nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza

a jakie to sa fajne buty? 583006.gif

 

dobra i tak wiemu co siara chcial przekazac, wiemy ze jego opinia o butach sportowych oparta jest o wizerunek ortodoksyjnego dresa.

nie wrzucilem tu po to tych butow byscie je ocenili lecz podali przyklady podobnych. oczywiscie nie znalazl sie nikt kto by doradzil, za to rzesza (pipi)acych farmazony juz jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Dobra, koniec! Idziecie wszyscy na karnego jeżyka za offtop.

 

A siara jest brudasem, i to jest taki sam fakt, że buty natjmer są są naj(pipi)wosze w tym temacie.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...