Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nie jest, na zdjęciu się wydawała większa, ale one są skórzane c'nie. Tamte Vansy płócienne, więc musi być jakaś ochrona palców, bo sam materiał to za mało by było. Zresztą mogę to potwierdzić z autopsji. Parę lat temu kosiłem trawę w Vansach Era (podobny model) i cofając się wy(pipi)ałem na wystającym korzeniu, pociągnąłem za sobą kosiarkę i prawa noga mi wpadła pod nią. Ostrze (pipi)ało w podeszwę i skończyło się tylko na złamaniu dużego palca, jakby były takie jak twoje tobym palca nie miał.

Odnośnik do komentarza

To tylko przykład Einsteinie. Zresztą to były buty do deskorolki dawniej, więc musiały w pewnym stopniu chronić nogę. Dzisiaj są casualowe. Najprostszy przykład to nawet wejście w kałużę, twoje nie przemokną bo są skórzane, Vansy bo mają gumę wokół palców. Ale i tak jak kupujesz skórzane buty na lato by chodzić po mieście to gratuluje. W takich to można w zimie chodzić. Z niemałym powodzeniem zastąpią buty zimowe.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

jak to jest z jakością butów od Heavy Duty?

obecnie mam reeboki club legend II i po roku zaczynają pękać z boku , a w (pipi) o nie dbałem ;/

reboki to gowniane buty na sezon. Miałem kiedys, potem kupiłem inne, moj brat ytez zawsze w rebokach chodził i wszystkie starczały na sezon;/ 200 zeta w plecy. A HD to swietna firma i ich buty skorzane, nabyte za 199 mam już 3eci rok i po przetarciu szmatką dalej są jak nowe, tylko sznurówki musiałem wymienić

 

 

Figlarz, zwroc tez uwage na to, że Twoje capri są curewsko brzydkie, a vansy to piekne buciki i ta ich duża podeszwa w tym przypadku to plus, bo to firmowy patent i znak rozpoznawczy

 

A właśnie, jakie buty na zimę polecacie? W czym będziecie chodzić?

Glany:) Albo jakoś coś takiego podobnego. Wiem na pewno, że bedzie to co coś z HD

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

ale należysz do subkultury noszącej trapery za 3 stowy?

 

litosci, glany to zayebiste buty, a ze względu na swoją niespotykaną trwałość i wygodę zostały szczegolnie upodobane przez brudasow

Odnośnik do komentarza

ale należysz do subkultury noszącej trapery za 3 stowy?

 

litosci, glany to zayebiste buty, a ze względu na swoją niespotykaną trwałość i wygodę zostały szczegolnie upodobane przez brudasow

 

 

Ale jakie ja spodnie do glanów miałbym założyć? Moro i wpuścić nogawki w buty ?

 

Tyle niestety zimowe buty kosztują, ostatnie mrozy potwierdziły, że tylko skóra, żadne imitacje. Dobrze, że kupiłem porządne, bo by mi palce u stóp odpadły. Poza tym biorąc pod uwagę mój rozmiar to ciężko dostać buty w ogóle, a co dopiero takie jakie chcę. Zimowe będę miał robione na zamówienie, to pewnie 3 stówki pójdą :/ .

 

Czorcie, dużo jest 15-letnich dziewic, więc buty może znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza

ale należysz do subkultury noszącej trapery za 3 stowy?

 

litosci, glany to zayebiste buty, a ze względu na swoją niespotykaną trwałość i wygodę zostały szczegolnie upodobane przez brudasow

 

 

Ale jakie ja spodnie do glanów miałbym założyć? Moro i wpuścić nogawki w buty ?

 

Mom, do tego obowiązkowo w komplecie koszulka Kata oraz ramoneska i bedziesz ubrany stylowo na zime.

 

A bardziej serio to widc, ze nie miałes stycznosci z tymi butami, glany pasują do każdych spodni, chyba, że chodzisz w dresach to już nie bardzo (aczkolwiek wielu skinow i kiboli chodzi w ten sposob)

Odnośnik do komentarza

ale należysz do subkultury noszącej trapery za 3 stowy?

 

litosci, glany to zayebiste buty, a ze względu na swoją niespotykaną trwałość i wygodę zostały szczegolnie upodobane przez brudasow

 

 

Ale jakie ja spodnie do glanów miałbym założyć? Moro i wpuścić nogawki w buty ?

 

A bardziej serio to widc, ze nie miałes stycznosci z tymi butami, glany pasują do każdych spodni, chyba, że chodzisz w dresach to już nie bardzo (aczkolwiek wielu skinow i kiboli chodzi w ten sposob)

 

lol, 100% true

sam kupilem sobie 6 lat temu glany, w ktorych chodze tylko w zimie i po przetarciu szmatka wygladaja prawie jak nowe. To idealne buty na snieg, bo latwo sie przedzierac przez ten syf, sa wygodne, cieple, nie przemakaja i sa bardzo trwale. I swietnie pasuja do dzinsow, chociaz nie wyobrazam sobie chodzic w glanach o innej porze roku niz zima.

Odnośnik do komentarza

ale należysz do subkultury noszącej trapery za 3 stowy?

 

litosci, glany to zayebiste buty, a ze względu na swoją niespotykaną trwałość i wygodę zostały szczegolnie upodobane przez brudasow

 

 

Ale jakie ja spodnie do glanów miałbym założyć? Moro i wpuścić nogawki w buty ?

 

A bardziej serio to widc, ze nie miałes stycznosci z tymi butami, glany pasują do każdych spodni, chyba, że chodzisz w dresach to już nie bardzo (aczkolwiek wielu skinow i kiboli chodzi w ten sposob)

 

lol, 100% true

sam kupilem sobie 6 lat temu glany, w ktorych chodze tylko w zimie i po przetarciu szmatka wygladaja prawie jak nowe. To idealne buty na snieg, bo latwo sie przedzierac przez ten syf, sa wygodne, cieple, nie przemakaja i sa bardzo trwale. I swietnie pasuja do dzinsow, chociaz nie wyobrazam sobie chodzic w glanach o innej porze roku niz zima.

 

Gekon i Lucek w 100% wyjaśnili dlaczego chce kupic takie buty a nie inne ;) kiedyś miałem glanosławy ale rozleciały sie po 3 latach, rok temu przebiegałem zime w reebokach bo myslałem se, że jestem w mieście to nie na kur.wia snieg za bardzo jak na wiosce i sie myliłem :P no, to tyle :P

Odnośnik do komentarza

no właśnie, te to już są chamskie chlebaki :D powiem Ci że przyjąłbym takie najki, ale w kolorze czarno-szaro-białym, widziałem gdzieś taki model i nawet mi podeszły.

 

20100821864.jpg

 

generalnie one na stopie wygladaja mniej wiecej tak (chociaz teraz mam rozsznurowane akurat) - niestety na wezsze buty u mnie raczej nie ma opcji, bo tak jak pisalem wczesniej, mam za szeroka stope i np takie cos jak te pumy ponizej w ogole u mnie nie wchodzi w gre:

 

ZapatillasPumaFerrariNuevasaEstrenarensuca_1867.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...