Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

@@-jot: bardzo fajne, tylko te logo krokodyla się jakoś niefajnie wyróżnia mogli je lepiej wtopić w całość. Można wiedzieć co to za model?

 

Lacoste Delevan. Kiedyś chyba wrzucałem jaśniejszy model. Nie wiem co wy macie do Lacoste i krokodyla, mam w domu z 8 par ich butów i wszystkimi jestem zachwycony. Te bym jeszcze chciał upolować w ludzkiej cenie:

 

LACOSTE-DELEVAN-2-LT-BRWN-1A.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale to są buty do chodzenia w cywilizowanym kraju, bo u nas na jesień i zimę, gdzie pełno soli, błota, brudnego śniegu i wszechobecnego syfu na ulicach i chodnikach będą zaraz wyglądały, jak os.rane.

 

jak mieszkasz w sosnowcu, lipinach czy innym chvjowym biednym mieście to może i masz syf na chodnikach.

w normalnych miastach jest porządek.

Odnośnik do komentarza

Rozi wchodzi w okres buntu

 

 

Ukjo, bed njus, byłem w tikej maksie i zostało samo obuwie dla januszy, andrzejów, cebularzy i plebejstwa. Nie ma nic dla lepiej sytuowanych z tym upatrzonym modelem na czele. Możesz odwołać rodzinę z Senegalu. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Reserved to taki cebuloshop dla tych co zdążyli wyrosnąć z croppa/housa. 2/3 rzeczy tam jest brzydkich a 4/5  po 2 tygodniach użytkowania nadaje się na śmietnik. Wiem, bo miałem stamtąd rękawiczki, spodnie i plecak. Spodnie wytrzymały 1 miesiąc, a potem obie kieszenie się prawie równocześnie rozerwały. Plecak po 3 dniach się podarł wzdłuż zamka. Nie polecam, mimo, że czasami jakiś ciuch przykuje uwagę.

głupoty (pipi) panie.

Ja z Reserved mam z pięć swetrów, dwie koszule, koszulek z 10, spodnie i zimową kurtkę z którą wkrótce rozpocznę trzeci sezon i dalej jest piękna.  Jeden niebieski swetr tylko mi się sprał. Do reszty szmat nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...