Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli można ją zgrać? :thumbsup:

 

To super, po wcześniejszej odpowiedzi Bartha myślałem że nie można. (Dlatego darowałem sobie zakup ODST). Ja tam wolę poczekać 30s, niż słuchać mojej suszarki :)

 

Może ktoś napisać ile zajmuje na HDD płyta z multi? Bo ile Kampania to już wiem.

 

Nie kupiłeś gry bo nie da się jej zgrać na dysk? Zabawne :D

Wiesz, tobie czekanie przez pół minuty może i nie przeszkadza, ale niestety jeśli grasz online to razem z tobą muszą czekać inni ludzie.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ODST, to głównie kompletny multi z Halo 3, bez zgrywania na HDD bym w to nie grał na 100%, sorry Panowie, ale mi to przeszkadza.

Dla przykładu Xbox znajomego (LiteON) chodzi znacznie ciszej, granie z płyty zupełnie nie przeszkadza, nie wiem dlaczego na moim jest tak głośno <_<

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

Pogralem chwile i jest cudownie. Klimat odosobnienie, muzyka, wszystko gra, na takie cos czekalem. Szkoda, tylko, ze calosc jest tak krotka (o czym osobiscie sie jeszcze nie przekonalem). Health sie w jakim stopniu regeneruje, czy tylko Medical Kioski?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ODST, to głównie kompletny multi z Halo 3, bez zgrywania na HDD bym w to nie grał na 100%, sorry Panowie, ale mi to przeszkadza.

Dla przykładu Xbox znajomego (LiteON) chodzi znacznie ciszej, granie z płyty zupełnie nie przeszkadza, nie wiem dlaczego na moim jest tak głośno <_<

Bo masz stare wiatraki ustawiane na niebotyczne obroty. Weź zadzwoń na infolinię z reklamacją i przyjmą ci go na wymianę tychże wiatraków (Czy tam przykręcenie ich do akceptowalnego poziomu głośności).

 

Miałem tak samo jak ty wysłałem konsolę do Czech i wymienili mi wiatraki, wymienili mi napęd z Samsunga na Liteona i jest znacznie, znacznie ciszej.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

CSNier fajne to co pokazales. Mozna by w tym cos zamotac osoby ktore maja czas w okreslone dni i godziny moglyby podawac tutaj swoje nicki itd.

 

 

Kalendarz ma dostęp "publiczny" tzn każdy kto posiada konto na google może go edytować. Właściwie to należy dodać nową pozycje (np ODST,) w danym dniu kalendarzowym . Dla wariantu HALO MYTHIC proponowałbym utworzenie nowej pozycji kalendarza w przypadku podawania dokładniejszych danyc (w polu Co ?) dot. trybu gry MP np. MLG, Social Slayer itp. Pole Kiedy ? - wiadomo, Gdzie ?- pozostawiałbym puste, Kalendarz ? - to wartośc stała nie wymagająca zmian. W polu Opis ? - proponuje wpisywać GT. Ten wariant proponuje na początku. Istnieje możliwość tworzenia własnych kalendarzy z możliwością synchronizacji kalendarzy poszczególnych graczy lecz ten wariant jest nieco bardziej skomplikowany (przyglądam sie tej opcji).

Edytowane przez CSNier
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Problem w tym, że nie mam;/

A zaliczyłem wszystkie misje (bez dwóch ostatnich)

Na liście mam tylko 5 lokacji.

 

Żeby wskoczył mi Achievement za przejście gry, muszę sam odnajdywać misje? Czy wystarczy same wybieranie misji z lobby?

Może ktoś stworzy party, żeby mi udostępnił Data Hive :D ?

Ostatnią już mam, bo próbowałem w coopie, wiem że tak nie wypada, ale trudno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...