Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Ale gdzie ty widzisz zejscie do 3,5gb w tych przykladach gier ktore byly zainstalowane przed aktualizacja NXE jak i po. DVD w napedzie jest po to by ... posiadac dalej gre, inaczej ktos by zgral i oddal w sklepie czy cos, w dodatku jak moze cos sie doczytywac z plyty skoro napedu nie slyszec?

 

Gry instalowane po aktualizacji NXE

Batman - 6,7

MUA2 - 6,6

Transf2 - 6,5

Wolf - 6,3

H3 (sprzed 2 lat) - 6,3

Fuel - 4,2

 

Gdzie jest zejscie do 3,5? Nowa instalacja zabiera kilkaset mniej mniejsca danej gry. Niektore po prostu malo zajmuja jak Fuel czy Afro Samurai (ze 4gb)

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Aha, tylko proszę, nie używaj już więcej słów których znaczenia po prostu nie rozumiesz. EOT.

 

 

 

Wszyscy kochamy hipokrytów.

 

 

 

Back on topic:

Czasy są ciężkie, bo żeby coś się sprzedało, to musi ładnie wyglądać. I na tym się kończy, bo żadko ktoś patrzy na to, co kryje się w środku. Ja miałem szczęście grać od wieku... No bardzo małej ilości lat, dla mnie liczy się grywalność, która tutaj jest strzałem w dziesiątkę. Wszyscy patrzą na to jak na odgrzewanego kotleta, jak na dopłacenie 150zł do czegoś, co już było; Jakoś nikogo nie obchodzi obiektywny punkt widzenia. Dostajemy paczkę czegoś całkiem nowego na silniku starej gry, to jak Oblivion i Fallout 3. Do tego dorzucamy świetne multi (w dodatku skillowe, czego nie można powiedzieć o innym popularnym tytule) ze wszystkimi dotychczas powstałymi DLC - płatnymi i darmowymi + 3 całkiem nowe mapy. Dlaczego nikt nie krzyczy, kiedy wydaje się gry w edycji Game of the Year?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Wszyscy kochamy hipokrytów.

 

 

 

(...)Wszyscy patrzą na to jak na odgrzewanego kotleta, jak na dopłacenie 150zł do czegoś, co już było; Jakoś nikogo nie obchodzi obiektywny punkt widzenia. Dostajemy paczkę czegoś całkiem nowego na silniku starej gry, to jak Oblivion i Fallout 3. (...)

 

Typowe, az mnie skreca w srodku od twojego obiektywizmu. Co z ludzmi ktorzy kupili juz mapy do halo poza 3 nowymi umieszczonymi na plycie tylko dlatego zeby osoby jak ty mogly mowic ze dostajemy cos calkowicie nowego. Nie przecze ze odst jest czyms swierzym ale na bogow druga polowe produktu juz zakupilem, wiec dlaczego musze wydawac pelna kwote 44 euro. Nie dostrzegasz w tym problemu?

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Może dlatego, że tak naprawdę sama gra nie odbiega długością od innych gier sprzedawanych za pełną cenę, a do tego ma tryb, który przedłuża rozgrywkę także dla tych z nas, którzy z sieci nie korzystają :thumbsup:

 

Mawiała maja babyczka: "Widziały gały co brały" :teehee:

 

Wszystkich zadowolić się nie da :potter:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

@Chmura - też zakupiłem wcześniej wszystkie map packi, wszystkie w czasach gdy były płatne i w pełnej cenie. Jakoś mi to nie przeszkadza, wole po prostu mieć wszystko na jednej płytce i w momencie gdy idę do kumpla pograć na jego konsoli nie mieć problemu z arenami, które nie chcą się załadować z powodu profilu/braku netu.

 

Ludzie dostają płatne map packi za darmo, ale widać to też dobry powód do marudzenia :D

Odnośnik do komentarza

@Chmura - też zakupiłem wcześniej wszystkie map packi, wszystkie w czasach gdy były płatne i w pełnej cenie. Jakoś mi to nie przeszkadza, wole po prostu mieć wszystko na jednej płytce i w momencie gdy idę do kumpla pograć na jego konsoli nie mieć problemu z arenami, które nie chcą się załadować z powodu profilu/braku netu.

 

Ludzie dostają płatne map packi za darmo, ale widać to też dobry powód do marudzenia :D

One nie sa za free tylko wliczone w cene - 60$. U nas mozna powiedziec ze sa dodane prawie darmo ze wzgl na cena na poziomie 110-120 w promocji badz 140-150 w oficialnej. Zamiast tego multi wolalbym H2 HD :)

 

W takim razie zaplaciles raz jakis czas temu, teraz drugi za ODST i tamte DLC beda sie kisic? Nie sprzedasz ich badz wymienisz. Ja wole poczekac na wersje plytowa z dodatkiem niz kupowac cos za 1200msp i bedzie lezalo po 5 dniach grania na profilu do konca zywota konsoli. Ale prawdziwy fan zaplaci i 3x nawet ;).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

 

Heh, głupie jak but. Żeby sarkazm faktycznie był sarkazmem to musi swoją przewrotność opierać na faktach. W tej "parodii" faktów jest jak na lekarstwo, a najwięcej prywatnej niechęci do samej gry poczynając od kłamliwego "gra na 5h" a kończąc "crap w który już graliśmy".

 

Ktoś bardzo chciał, ale mu nie wyszło :teehee:

Odnośnik do komentarza

 

Heh, głupie jak but. Żeby sarkazm faktycznie był sarkazmem to musi swoją przewrotność opierać na faktach. W tej "parodii" faktów jest jak na lekarstwo, a najwięcej prywatnej niechęci do samej gry poczynając od kłamliwego "gra na 5h" a kończąc "crap w który już graliśmy".

 

Ktoś bardzo chciał, ale mu nie wyszło :teehee:

Trochę dystansu do gry, która ci się podoba ;) Komentarz o polu walki z reklamy tak realistycznym, że nigdy takiego w żadnej grze Halo nie ujrzycie pokazuje, że to wcale nie jest bezsensowne s.ranie. A to, że koleś na końcu powiedział słowo "crap" nie zmienia faktu, że wiekszość komentarzy w tym spreparowanym filmie zawiera ziarnko prawdy. Jak juz je.bana PP dostarczy mi mojego prioryteta ODST idącego 4 dni to zagrywał się w niego będę tak dobrze jak przy trylogii i Halo Wars. Jednak dystans do tego filmiku pozwala mi zrozumieć jego treść. Mało jest ludzi umiejących przyjąć na klatę wady gry, którą uwielbiają i jednocześnie nie pienić się na forum jakim to debilem jest autor ośmiewczego filmiku/forumowej opinii. Ja jestem wstanie zrozumieć krytyke bo w moich ulubionych grach/seriach widzę coś co inni nazywają karygodnymi wadami/nietrafioną konwencją/infantylnością/uproszczeniami itd. Wady serii Halo znam, akceptuję je ale niesamowita grywalność, świetne multi i całkiem głębokie uniwersum przechylają szalę na plus. Jednak nie tak bardzo by nie widzieć tego co innym wybija z głowy dłuższe obcowanie z jakąkolwiek grą z Halo w tytule. Ty - jako koleś słynący z wyważonych opinii na tym forum - powinieneś to zrozumieć w pierwszej kolejności.

 

BTW zabijasz podpisem w sygnie :blink:

Edytowane przez Gooral
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

 

Heh, głupie jak but. Żeby sarkazm faktycznie był sarkazmem to musi swoją przewrotność opierać na faktach. W tej "parodii" faktów jest jak na lekarstwo, a najwięcej prywatnej niechęci do samej gry poczynając od kłamliwego "gra na 5h" a kończąc "crap w który już graliśmy".

 

Ktoś bardzo chciał, ale mu nie wyszło :teehee:

Trochę dystansu do gry, która ci się podoba ;) Komentarz o polu walki z reklamy tak realistycznym, że nigdy takiego w żadnej grze Halo nie ujrzycie pokazuje, że to wcale nie jest bezsensowne s.ranie. A to, że koleś na końcu powiedział słowo "crap" nie zmienia faktu, że wiekszość komentarzy w tym spreparowanym filmie zawiera ziarnko prawdy. Jak juz je.bana PP dostarczy mi mojego prioryteta ODST idącego 4 dni to zagrywał się w niego będę tak dobrze jak przy trylogii i Halo Wars. Jednak dystans do tego filmiku pozwala mi zrozumieć jego treść. Mało jest ludzi umiejących przyjąć na klatę wady gry, którą uwielbiają i jednocześnie nie pienić się na forum jakim to debilem jest autor ośmiewczego filmiku/forumowej opinii. Ja jestem wstanie zrozumieć krytyke bo w moich ulubionych grach/seriach widzę coś co inni nazywają karygodnymi wadami/nietrafioną konwencją/infantylnością/uproszczeniami itd. Wady serii Halo znam, akceptuję je ale niesamowita grywalność, świetne multi i całkiem głębokie uniwersum przechylają szalę na plus. Jednak nie tak bardzo by nie widzieć tego co innym wybija z głowy dłuższe obcowanie z jakąkolwiek grą z Halo w tytule. Ty - jako koleś słynący z wyważonych opinii na tym forum - powinieneś to zrozumieć w pierwszej kolejności.

 

BTW zabijasz podpisem w sygnie :blink:

To może trochę rozbuduję moją opinię.

 

Spodziewałem się więcej po tej parodii i nie uśmiechnąłem się pod nosem ani razu z uwagi na to, że dokładnie ten sam komentarz można by wrzuć pod każdy FPS, który by miał tego rodzaju reklamę, który leci w jakiejś serii dlatego nic specjalnie prześmiewczego w odniesieniu do serii Halo co by mnie rozbawiło tam nie uświadczyłem. Do tego komentarze są ewidentną zrzyną z zasłyszanych tekstów z TV itp. teksty o fryzurze i bardziej widowiskowej walce już gdzieś wcześniej słyszałem i pierwsze co mi przyszło na myśl to "gdzie ja to słyszałem". Gdyby autor bardziej skupił się na samej reklamie niż na grze to wyszłoby to o wiele lepiej, np. moment kiedy ODST leży powalony przez Brute'a i zamiast strzelić mu w gębę celuje gdzieś w lecący za nim "latawiec" doskonale obliczając w pamięci trajektorię upadku i inne aż się prosiły o podłapanie i właśnie brak tej spostrzegawczości w komentarzach przysłonił nieliczne udane.

 

Potrafię się śmiać z gier, które lubię, ale jak chce się coś sparodiować to trzeba umieć to zrobić. Tak samo denerwuje mnie jak ktoś jedzie po Forza 3, ale jak widzę montaż samochodu na dachu i pieska turlającego się na plecach, czy screeny "ostrzałkowane" z powypisywanymi głupotami wyśmiewające porównania gier to się śmieję, bo taka parodia jest dobrze skonstruowana, a w parodii ODST zauważyłem tylko, że chęć zdyskredytowania gry (chociaż może nie zamierzona) stała ponad ośmieszeniem jej oczywistych braków i niedociągnięć.

 

Ta parodia jest po prostu słaba jak dla mnie.

 

PS. "zabijam" w pozytywnym sensie czy negatywnym ? :whistling:

Jeżeli chodzi o efekt jaki daje połączenie obrazka z samym tekstem to przyznam, że był nie zamierzony.

 

PS2. Na Ultima ODST w packu z custom padem stoi teraz po 250zł :-)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...