Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


barth

Rekomendowane odpowiedzi

chetnie bym zagral choc 5min dluzej ale to taki kasztan ze nie idzie w to grac, jak sie komus podoba to ok, mi wystarczy 10min zeby sie zrazic, w gre Wet czy cus takiego to po 2 skokach (10sek) ja skreslilem, i naprawde mnie nie obchodzi ile to kto robil jak wypuszcza taka kape.

 

Jeden + jaki w tej grze znalazlem to to ze spadajac z wysokosci tracisz energie. chyba jeszcze mialy byc nizsze skoki jak w H3, wtedy to by byl juz drugi, ale co z tego jak to jest tylko w singlu, do multi by to przeniesli to moze by cos z tego bylo.

 

Jedyne co Bungi usprawiedliwia to cena tego "dodatku"

Odnośnik do komentarza

chetnie bym zagral choc 5min dluzej ale to taki kasztan ze nie idzie w to grac, jak sie komus podoba to ok, mi wystarczy 10min zeby sie zrazic, w gre Wet czy cus takiego to po 2 skokach (10sek) ja skreslilem, i naprawde mnie nie obchodzi ile to kto robil jak wypuszcza taka kape.

 

Jeden + jaki w tej grze znalazlem to to ze spadajac z wysokosci tracisz energie. chyba jeszcze mialy byc nizsze skoki jak w H3, wtedy to by byl juz drugi, ale co z tego jak to jest tylko w singlu, do multi by to przeniesli to moze by cos z tego bylo.

 

Jedyne co Bungi usprawiedliwia to cena tego "dodatku"

To jestes druga osoba na tym forum dziwny gust oceniania gry. :);)

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Ale jak gra wyglada graficznie?Jak kampania - epicka, duzo sie dzieje ? bo poki co, ze 3 opinni wynika, ze nawet nie warto od razu tej gry kupowac...

Graficznie jest niestety bardzo zle. Szczegolnie mnie odrzucilo wykonanie postaci na pierwszym filmiku. Zajechalo poprzednia generacja, jednak dla mnie nie jest to priorytet. Polatalem jeszcze chwile rookiem po miescie, pierwsza roznica jaka rzuca sie w oczy to duza mniejsza wytrzymalosc na obrazenia niz u MC. Wystarczy sie na chwile odslonic i oberwac, a juz sie trzeba kitrac i czekac jak stamina sie odnowi.

 

Na pierwszy rzut oka szału nie ma, ale i tak jestem zadowolony z zakupu. Nie kupowalem map do multi za mp, a tak mam teraz zestaw 24 map na plytce, nowa kampanie, firefight oraz klucz do bety. Przysiade na dluzej to cos wiecej napisze, bo na razie ledwie co gre uruchomilem.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszych 30 minutach spędzonych z grą (firefight + nowe mapy) stwierdzam, że za 129 zł to dobry zakup.

Inna sprawa, że taki tryb powinien być już w podstawowej wersji h3, jednak jak widać zabrakło kreatywności i trzeba było podpatrzeć panów z Epic :P

 

Kampania będzie pewnie trzymać poziom tego co było w halo3, a więc znośnie.

 

Heretic roxx, mam nadzieję, że już wkrótce MLG zrobi z tego dobry wariant mapy ;)

 

to co, w Łodzi mini turniej w firefighta? :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Gra stoi po 149zł w MM.

 

Pograłem 24 minuty na normal z Firefight, pierwszy level czy jakoś tak, generalnie:

 

- Już na normal czuć dużą różnicę w tym sensie, że ODST jest dużo mniej wytrzymały niż Spartan, trzeba się sporo chować.

- Brak tego skanera daje się we znaki, trzeba mieć oczy dookoła głowy bo skurczybyki lubią zachodzić od tyłu.

- Visor: kapitalna sprawa, przydaje się w zaciemnionych lokacjach jak trzeba szybko zlokalizować broń albo wroga.

- Głos gościa, który mówi nam o medalach jakie dostajemy za zabijanie i w ogóle informuje nas o kolejnych falach itp. doskonale pasuje do rozgrywki.

- Mamy życie, ale także tarczę, tyle że sporo słabszą (nie widziałbym tej gry bez jakiejkolwiek tarczy - nie dałoby się grać). Mamy na początku określoną ilość żyć, giniemy wskakuje kolejne życie i respawnujemy się mniej więcej tam gdzie zginęliśmy i to jest taki mały minus bo wyobrażam sobie jak ginę obok 3 małp i zaraz obok nich się respawnuję :P

- Muzyka w menu i w firefight świetnie podkreśla nastrój gry i rozgrywki.

- Grafika polepszona, generalnie zmieniona paleta barw zwiększa atrakcyjność dość wiekowego engineu, nie powiedziałbym że jakoś graficznie gra odstaje o innych obecnych FPS np. Wolfenstein, ale oczywiście fajerwerków nie ma.

- Firefight płynny bez jakiejkolwiek przyciny.

- Po skończonym levelu dostajemy drop broni i dodatkowe życia.

 

 

Nie jestem fanem Halo, ale grywalność w Firefight stoi na najwyższym poziomie, Gearsowa Horda przy Firefight wydaje się być sztywna i nudna.

 

Czuję, że to doskonale wydane 150zł.

 

Przekopiowałem to z drugiego tematu, trzeba w końcu je połączyć.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Normal, Legendary we 2 pekl w 5h-5,5h. Gram, ide dalej za "kropka"a nie ogladam sobie miejscowki czy szukam nie wiadomo czego bo to nie sandbox tylko liniowy shooter (poza miastem :>). Gdybym chcial przejsc jak najkrocej gre (do przodu) to by zajelo by mi to ze 2:40 max (robilem brakujacego achieva) bo bedac w tunelach skonczylem gre w czasie 2h

 

Niektorym to i Bioshock starczal na 20h :)

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Na Normal to i Stevie Wonder by w 4h przeszedł.

 

Na Heroic jak się samemu gra to się zaczynają schody, nie daj jak trzeba przejść przez plac gdzie są np. Brute'y rozproszone i nie ma jak przemknąć, na tym poziomie Brute bierze 3 pociski z granatnika na klatę i przerabane jak trzeba go zabić z karabinu albo jakiegoś blasterka, na jednej miejscówce w nocy na mieście uparłem się, żeby jednego zabić, a nie miałem żadnej cięższej giwery, a to co miałem to amunicja się kończyła, 20 minut się z nim ganiałem i w końcu odpuściłem i uciekłem :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...