Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Poziomem trudnosci to kazda gre mozna wydluzyc... Co z tego ze na Legendary jest 2xdluzsza? Skonczylem na standardowym poziomie trudnosci w grach - czas gry to lipa. Moze jak ktos powie ze COD4/5 jest krotki to polecicie mu grac na Veteranie? Bedzie sie meczyl 20 min gdzie na normalu robil w 2 min z jednym czekpointem i przez to ma zmienic opinie ze gra nie jest krotka?

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Musze trochę kolegę Masorza obronić, akurat wpadł do mnie jak przechodziłem 3 level(ten co zaczyna się na plaży) i tu poziom graficzny jest żałosny, już nawet Wet prezentuje się dużo lepiej. W innych poziomach jest przyzwoicie/ładnie.

 

Pograłem też w Firefight i muszę przyznać, że zabawa jest przednia :) Dużo lepiej niż w Hordzie, ale do Nazi-zombie jeszcze trochę brakuje(mówię o map-pack 2-3).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pleju, chyba zamiast go obronić z leksza go pogrążyłeś, potwierdzając, że nie grał w ODST, jeno widział jak ktoś przechodzi fragment gry.

Prawda jest taka - nie jest super, nie jest żałośnie, jest po prostu średnio, choć zdarzają się momenty w których poziom wykonania niektórych leveli zarówno spada na łeb jak i szczytuje. Po prostu jest jak w każdej grze. Szkoda tylko, ze ktoś sobie ubzdurał, że skoro ODST to ex na X'a to od razu musi miażdżyć grafiką.

Odnośnik do komentarza

pleju, chyba zamiast go obronić z leksza go pogrążyłeś, potwierdzając, że nie grał w ODST, jeno widział jak ktoś przechodzi fragment gry.

Prawda jest taka - nie jest super, nie jest żałośnie, jest po prostu średnio, choć zdarzają się momenty w których poziom wykonania niektórych leveli zarówno spada na łeb jak i szczytuje. Po prostu jest jak w każdej grze. Szkoda tylko, ze ktoś sobie ubzdurał, że skoro ODST to ex na X'a to od razu musi miażdżyć grafiką.

 

Sam przeszedł ten fragment gry(3 misja), a później resztę, ale pierwsze negatywnie wrażenie mu zostało.

Edytowane przez pleju
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

BARTH:

 

Rozumiem, że na podstawie fragmentów wywnioskowałeś całą prawdę o moim graniu w ODST. Aha.

Po pierwsze- skończyłem całą kampanię, a pierwszym levelem jaki zobaczyłem był ten żałosny 3ci, jak wpadłem do pleja.

 

Po drugie ja tu ani RAZU nie napisałem, że ODST to crap, absolutnie. Z =7/10 bym dał może.

Po trzecie- skoro Kerlo głupoty jakieś pisze to po co mam się z nim sprzeczać, jak i tak to do niczego nie zaprowadzi?

 

I daruj sobie te uwagi o organizmach jednokomórkowych, bo to żal.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Żal, a raczej żałosne to jest jechanie po ludziach za wiek, bo w dzisiejszych czasach wypowiedzi 12-to latków mogą zawierać w sobie więcej mądrości, niż te napisane przez niektórych "dorosłych".

 

Masorz, trzeba było od razu mówić, że ODST to według Ciebie gra na 7, ale nie podoba Ci się to i to, i to. A tak to twoja wypowiedź zabrzmiała jak zwykłe jechanie po grze dla samego faktu jechania po niej (a tak to mniej więcej zabrzmiało). Stąd też wniosek, że w nią nie grałeś i niestety dość niemiła wypowiedź z mojej strony. Sorry.

 

A jak Kerlo pisze głupoty to go olej, albo napisz coś w stylu: "szkoda na Ciebie słów", albo "nie mam po co dalej ciągnąć tej rozmowy". Na pewno odniesie to lepszy skutek i nie spowoduje uśmiechu na twarzy pozostałych czytających ;).

 

Tak czy inaczej sorry za błędne wnioski wysunięte przeze mnie.

Odnośnik do komentarza

No spoko, luz.

 

Dodam tylko, że Halo 1 do dziś dnia uważam za grę genialną i bez wahania daję 10/10.

 

A ODST to kotlet, niby zapowiadane było, że będzie tym kotletem, no ale niesmak pozostaje.

 

Liczę, że Halo4 czy tam Reach zmiażdży wizualnie chociaż.

 

I git ;) wszystko jest przynajmniej jasne, jesli halo reach nie bedzie lepsze graficznie to wtedy sam bede je bluzgal. Pzdr

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

Dla mnie bomba ODST ;] I jeszcze nowe mapkie palce lizac ;] Nie zmienili troszke Fizyki rzucania granatow ? ;P

 

Ale wielki mam error ! moze ktos wyjasni ?!@$$%$#&**()#

 

Gralem sobie z Dziewczyna Splitcreena pierwsza i druga misje ! Pozniej z Kila przeszedlem czesc 3eciej. Dzis zagralem od nowa cala 3ecia z Grizlim ;] . Po skonczeniu 3eciej . Wgrywa sie gra i przenosi nas z powrotem do misji 2giej ! WTF ?

Wylaczylem misje i chcialem wybrac recznie na 4-ta a a tu nic ! pisze ze locked chodz w coperative wszystkie 3 mam na legendary(co-op) skonczone !

Wyjasni mi ktos ? bo jak nie to daje ODST 1/10 !!;]

Edytowane przez NiniBuba
Odnośnik do komentarza

Bez bicia się przyznaje, że głównie tylko oglądałem, jak kolega ciapie w Halo : ODST i nie mam zamiaru się do tego zbliżać ponownie (osobiście grałem 5 minut, i oczywiście pleju oddał w moje ręce level trzeci :) ) . To powinno być puszczone w ramach usługi Arcade, chociaż tam zdażają się pozycje dużo ładniejsze. Jestem zniesmaczony tym, co trafiło do sklepów, bo za taką kasę lepiej już kupić drugi raz Halo 3, które przynajmniej wygląda jako tako. To zupełnie jak z papierosami.Raz się zaciągnąłem, zrobiłem się zielony i na całe życie mi wystarczy. Od kilku dni antyfan halo, który nie może zrozumieć (będac oczywiście zaledwie organizmem jednokomórkowym), jak można wypuścić po dwóch latach grę, która poziomem wykonania odstaje (in minus) od poprzedniczki oraz dlaczego do jasnej cholery Bungie, nie wrzuciło tego za połowę ceny na Arcade (wtedy bym się nie czepiał).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Bez bicia się przyznaje, że głównie tylko oglądałem, jak kolega ciapie w Halo : ODST i nie mam zamiaru się do tego zbliżać ponownie (osobiście grałem 5 minut, i oczywiście pleju oddał w moje ręce level trzeci :) ) . To powinno być puszczone w ramach usługi Arcade, chociaż tam zdażają się pozycje dużo ładniejsze. Jestem zniesmaczony tym, co trafiło do sklepów, bo za taką kasę lepiej już kupić drugi raz Halo 3, które przynajmniej wygląda jako tako. To zupełnie jak z papierosami.Raz się zaciągnąłem, zrobiłem się zielony i na całe życie mi wystarczy. Od kilku dni antyfan halo, który nie może zrozumieć (będac oczywiście zaledwie organizmem jednokomórkowym), jak można wypuścić po dwóch latach grę, która poziomem wykonania odstaje (in minus) od poprzedniczki oraz dlaczego do jasnej cholery Bungie, nie wrzuciło tego za połowę ceny na Arcade (wtedy bym się nie czepiał).

 

Nie gadaj głupot jak nie grałeś, ODST wygląda lepiej niż Halo 3. Nie chcesz kupować to nie kupuj, nikt Cię nie zmusza. Mi i 2.2mln ludzi którzy kupili w ciągu 5 dni od premiery jak widać pasuje.

 

Ludzie kupują ODST dla grywalności, grafika jaka jest każdy wiedział.

 

Trochę to śmieszne, niektórzy mają czas żeby na forach pisać jak to są zaskoczeni jaka słaba grafika, a nie mieli czasu przez parę miesięcy, żeby sprawdzić to wcześniej na filmikach w necie, heh.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Trochę to śmieszne, niektórzy mają czas żeby na forach pisać jak to są zaskoczeni jaka słaba grafika, a nie mieli czasu przez parę miesięcy, żeby sprawdzić to wcześniej na filmikach w necie, heh.

 

Trochę to śmieszne, jak człowiek powtarza, że lepsza grafika powinna być odrazu zrobiona a nie na tym samym silniku i to jeszcze momentami gorzej niż u poprzednika, a niektórzy na forum klepią nonstop to samo: bo w necie były filmiki, to coście tacy zaskoczeni.

Odnośnik do komentarza

Nie do końca widać znasz genezę ODST. Z początku miał to być dodatek do H3 (więc nie da się tego zrobić na nowym silniku), który miał umilić czas oczekiwania na Halo: Reach (które jest tworzone w Bungie od podstaw już od ponad dwóch lat). Stąd grafika taka jaka jest i stąd od początku było mówione, że dużo lepiej w tej kwestii nie będzie.

W międzyczasie dodatek rozrósł się strasznie, bo do rozmiarów pełnej gry (za dowód niech poświadczy fakt, że na płytach z ODST zawsze znajduje się tylko jeden język i to, że kilka broni wyleciało z gry - wszystko w celu ograniczenia miejsca), więc wydawca - Microsoft (nie Bungie jak ludzie błędnie twierdzą) postanowił wydać wszystko na DVD. Bungie było na tyle miłe, że za cenę normalnej nowej gry dorzuciło od siebie kompilację wszystkich map do multi jakie kiedykolwiek się ukazały. A do tego polski MS postanowił jeszcze bardziej nas uradować i obniżył cenę gry do 150zł (z tym, że w wielu miejscach jest jeszcze taniej).

Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

ODST pekło właśnie na solo legendary :)

 

Czy to tylko moja opinia, czy wbrew zapowiedziom gra jest łatwiejsza od halo3? Ani razu nie miałem sytuacji żebym się zaciął, czy coś w ten deseń, a pamiętam jak robiłem ten sam poziom trudności w halo3 to grrrrrrr :P

 

Misje sporo ciekawsze niż w poprzedniku, obrona ufola dawała radę :P

Odnośnik do komentarza

@Bieniu - też mi się wydaje, że gra jest lekko łatwiejsza, ale może to mieć coś wspólnego z brakiem Flood'a i wogóle mniejszej ilości przeciwników, którzy w jednej chwili nas atakują.

Nie wiem jak dla innych, ale flood jak dla mnie jest najgorszym mozliwym przeciwnikiem, ktory jest po prostu strasznie upierdliwy :).

Wiec cos moze w tym byc :P.

Odnośnik do komentarza

google

 

# Forza 2 z 5.3 GB do 4.7 GB (-11.32%)

# NHL09 z 5.7 GB do 5.0 GB (-12.28%)

# COD4 z 6.7 GB do 6.5 GB (-2.99%)

# CODWaW z 6.5 GB do 6.4 GB (-1.54%)

# Sacred 2 z 6.5 GB do 6.3 GB (-3.08%)

# Left 4 Dead z 4 GB do 3.7 GB (-7.50%)

 

Napewnoe ODST nie wazyl 2x tyle. Dodajmy mu nawet giga wiecej to i tak zostaje prawie drugie tyle wolnego miejsca na ktorym zapewnie pomiescilby sie ODST ale narazie nie mam okazji sprawdzic instalacji drugiej plytki bo kumpel w nia pogrywa.

 

google power :) - Halo 3: ODST.....................................[6.7GB]+ (D1=3.5 D2=3.2) - czyli robienie w hooja. Rownie dobrze mozna by sprzedawac samego ODST po tanszej cenie dla osob ktore maja HALO 3 i wszelkie mappaki

 

 

Sprawdze potem obrazy co mi zostaly na hdd a gier juz nie mam i napisze ile zajmuja.

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Sprawdź, sprawdź, tylko upewnij się, że są to gry instalowane po ostatnim większym update (tym, który dodał inny wygląd spisu achievement'ów), bo wprowadzili w nim większą kompresję danych (większość gier schodzi do 3,5 właśnie). Do tego pamiętaj, że nie wszystko zgrywa się na dysk, część danych zostaje na płycie (po to musisz mieć ją w napędzie), oraz że DVD9 może i ma 8,5GB, ale nie można nagrywać całego bo siądzie prędkość czytania danych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...