Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


barth

Rekomendowane odpowiedzi

heh - chyba naleze do fanboyow HALO, bo gra bardzo mi sie podoba. Odkad zaczalem przechodzic z kumplem, w ogole nie moge sie od niej oderwac ! Fakt, ze gralismy z 6-7 godzin i jestesmy na koncu w ogole mi nie przeszkadza. Graficznie ? tak naprawde tylko miasto noca jest brzydkie - bo pozostale lokacje robia na mnie nadal wrazenie. Mam COD'a, mam Killzone 2, ale Halo to jednak zawsze bedzie HALO ! Multi jest przekozaczny, tryb firefight zjada wszystkie hordy na sniadanie, zas nigdzie nie mozna tak sie bawic jak przy HALO przechodzac kampannie z innymi. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

No to mistrzu trafiłeś idealnie jeżeli chcesz zacząć kampanię na legendarnym i w coopie to jestem gotowy. MOże jeszcze jeden lub dwie osoby się przyłączą i mamy liczbowo idealną ekipę na najwyższy poziom trudności w tej grze.

 

Możemy starować dziś wieczorem lub w sobotę od południa.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Njet. Po polsku jest tylko instrukcja i pudełko. Żadne Halo z głównego nurtu (czyli H1, H2, H3 i ODST) nie było nigdy wydane w naszym języku.

A możesz mi powiedzieć czy obydwie płyty z H3 ODST można zgrać na dysk? jak tak to ile zajmują?

 

I czy jeśli kupię używaną grę w wersji 2xPL, to czy na wiosnę będę miał dostęp do HALO REACH, na takich samych zasadach jak inni?

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

Płyta z singlem ODST zajmuje 3,2 albo 3,5 GB na dysku (nie mam w tej chwili konsoli pod ręką, aby podać dokładnie, sorry). Tej z multi z HALO3 nie instaluje się, bo to jedyna gra, która z dysku chodzi wolniej.

A jeśli chodzi o betę to było to wałkowane setki razy - tak, będziesz miał dostęp do bety, bo znajduje się ona na płycie z singlem, pojawi się w zakładce Extras kiedy przyjdzie na to czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...