Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejsciu wymienionych przez ciebie retrospekcji... dalej idziesz za waypointami grajac jako Rookie? :P

Sprobuj wbic sobie Gora/Dol (dla markow), rowniez czesc rzeczy potrzebnych do retrospekcji wylapac latwiej z Visorem wlaczonym.

 

Co do samego ODST... za krotko... za latwo (odpalilem sobie na heroicu na dzien dobry, bo nie chcialem sie zmeczyc na Legendary - mylilem sie, heh)... za pusto, czasami wieje nuda, a zakonczenie dosc kiepskie.

Wykonanie dosc fajne i ciekawe, ale gra/dodatek pozostawia dosc spory niedosyt.

Odnośnik do komentarza

Raptor co masz do zakonczenia?

 

Covenanci zamieniaja cale miaste w szklo, epickie widoki ich niszczycieli sunacych nad Mombasa, ewakuacja, swietna sekcja na autostradzie...

 

Jak sobie wyobrazasz fajne zakonczenie ODST?

Edytowane przez Gość
spoiler tag
Odnośnik do komentarza

Jakos jestem przyzwyczajony do zakonczen z wiekszym impetem czy cos - zreszta... zawiedzenie jest glownie spowodowane ogromnym niedosytem "I co, to tyle gry? I sobie polecieli, ot tak?". Szczerze jesli bym byl hamburgerem to bym czul sie okgradziony po wydaniu 60usd.

Ogolnie dobrze, ze nie spieszylem sie z zakupem :). Jednak milo bylo obejrzec wiecej rzeczy opartych o swiat Halo.

Odnośnik do komentarza

W Halo nie ma żadnego pedalskiego Veterana (uwielbiam granaty materializujące się pod stopami ;) ).

Jest lipne jak całe ODST Legendary, co za miła odmiana...

Marketingowy gniot, który sprzedał się za nazwę. Racjonalnie rzecz ujmując nie da się nie zauważyć grafiki, która robi się "powoli" past-genowa, niestały framerate (mimo, że jedyne 30FPS). Utarta rozgrywka, schemat, który swoją monotonią i uwstecznieniem zabija chwałę tej serii. Trzymam kciuki za Reacha, może na ten czas zainwestuje znowu w Xa, ale też nie robię sobie nadziei, jak było jeszcze z ODST. Nadzei na świetną grę, a akurat ODST nawet nie był grą dobrą.

 

Spodziewam się kontrargumentu na temat klimatu. Powtarzany jak mantra, przez co tracący na swej wartości. Dla mnie nie ma dobrej gry bez klimatu. ODST nawet mieć ten klimat, ale nie jest tytułem dobrym.

Odnośnik do komentarza

Grałeś w Halo 3, co jej byś dał za ocenę?

 

Jeśli nie trawisz Halo to nie potrzebnie nabywałeś ODST :)

 

Komentarz do pogrubienia ---> xD

 

Halo3 (hmm, priera już ponad dwa lata temu :rolleyes: ), było grą bardzo dobrą na swoje czasy (choć na Extremową 10tkę nie zasługiwała - Butchera poniosła fantazja, ale to jego ocena i jego sprawa;]). Jednak minęły DWA LATA! "Bajery" graficzne już dawno przestały nimi być, albo zeszły poniżej standardu patrząc na dzisiejsze produkcje, multiplayer - nad którym też "trochę" wysiedziałem, jest tym samym niezmienionym systemem, a system ten jest daleki od ideału, wszyscy po Halo3 i obiecankach robienia tego trybu przy współpracy z MLG, spodziewali się czegoś bardzo przybliżonego do pierwowzoru z Combat Evolved. W ODST jest to samo, największy zarzut, że system jest przewidywalny, a rozgrywka mało dynamiczna, to na szczęście poprawiło MLG swoimi trybami. Halo3 był dla mnie grą na "9-", bardzo dobrą z mini wadami, świetną kampanią, długimi sesjami przy multiplayerze, ale ja od każdego Halo: CE oczekuje to co otrzymałem od pierwszej części, bo nie jest tak, że nie trawie Jordan Halo, wręcz jestem fanem serii. Jaka była dla mnie jedynka zatem? Kiedy pierwszy raz zetknąłem się z grą była dla mnie to rewolucja, rewelacja, porażenie gałek ocznych, słuchu, a także ogarnęła mnie niezdolność do zrozumienia jak ta gra może wyprzedzać swoją konkurencję o pół generacji albo i więcej w takich aspektach jak grafika, grywalność, soundtrack, czyli wszystko to co tygrysy lubią najbardziej. Halo2 trzymało jeszcze względnie poziom taki poziom jeśli chodzi o kampanię, ale napisano engine multi od podstaw pod XBL, co na tamten czas też było rewolucją, ale system był jak najbardziej negatywny dla oldschoolowych graczy (takich jak ja), takie same oczekiwania były od Halo3, ale tu już była to tylko gra "bardzo dobra".

 

 

Natomiast ODST? Gra wydana pod koniec roku 2009 z grafiką na którą już wybredni narzekali w 2007, gdzie widać, że silnik nie trzyma 30fpsów cały czas, przereklamowana rozgrywka (działania ODST miały bardziej przypominać grę stealth, w sensie zero szans w otwartej wymianie ognia - a dostaliśmy trochę słabszego odpowiednika MC), która nijak ma się z tym co obiecywano przed premierą, krótka kampania i wooooow, ten sam multiplayer, z 10cioma "nowymi" mapami, które już dawno można było ściągnąć z XBL!

 

Mogę śmiało bez żadnego forumowego trollstwa, powiedzieć że jestem starym fanem (może być wygą) Halo i widocznie mam o wiele wyższe wymagania wobec mojej ulubionej serii, to pewnie dlatego nie trawię nowego Halo, bo bardziej przypomina mi grę do ściągnięcia z XBL Arcade, niż pełnoprawny tytuł.

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W jaki sposób pograć w firefighta po sieci?Tylko poprzez utworzenie własnej gry lub ustawkę?

Chciałbym sobie chwilę pograć, lecz jedynie mogę utworzyć grę, ale niestety nikt nie dołączącza się do lobby :(

 

Ta opcja niestety nie ma opcji Matchmakeing'u, także w grę wchodzi jedynie jakaś ustawka (na forum jest w uj chętnych ludzi).

Odnośnik do komentarza

Zapraszam do najnowszego podcastu EPIC FAIL ktory bedzie mial premiere we wtorek. Naszym gosciem bedzie pracownik Bioware ktory pracowal nad takimi grami jak Mass Effect 2, Halo 3, Halo 3 ODST. Podcast mozecie znalezc zawsze na onlinecenter.pl i facebook.com/efpodcast!!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Poszukuję 3 ludzi do achievementów ODST, mianowicie do Vidmaster Endure. Mój gamertag to xGARGULECx  jeśli jesteś chętny to daj mi znać, powinienem być praktycznie codziennie (prócz czwartków) od 9-17. Nie musisz posiadać headseta, ważne żebyś wiedział co robić. 

Edytowane przez MALGANIS
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...