Skocz do zawartości

True Blood


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Ej... Evan Rachel Wood jest płaska? Ktoś jest ślepy. Ktoś jest walnięty. Bo zakładam, że to o niej był ten tekst.

 

A skoro jesteśmy przy temacie. Generalnie to mój ranking aktorek, które mnie ekscytują swoim pięknem, wygląda tak:

 

1. Mary Elizabeth Winstead

2. Evan Rachel Wood

3. Sasha Grey

4-100000. Jakieś pasztety

Odnośnik do komentarza

No Evan to właśnie tutaj gra królową wampirów. Wraca w trzecim sezonie? Jeśli tak, to się zabiorę niedługo. Tak w ogóle, bo jeszcze tu o tym nie pisałem: jakiś czas temu widziałem sezon drugi - podobał mi się, miał świetne momenty (odcinek zaczynający się od lecącej w powietrzu ręki - MOC), choć były też momenty słabe.

 

I nie jest płaska! Ma niewielkie, ale bardzo piękne piersi.

 

evan-rachel-wood-925.jpg

Odnośnik do komentarza

Cały ten motyw z wiedzmą i balangą był słaby.

 

Ale w 3 sezonie SPOILER ALERT! szykuje się coś ala Zmierzch, bo beda wilkołaki

 

 

 

Nom, cyce jak u 8letniego chłopca

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Cały ten motyw z wiedzmą i balangą był słaby.

 

Nie powiedziałbym, całkiem fajny motyw oparty na mitologii i przede wszystkim na bachanaliach. Ale i tak najfajniejszy był motyw Dżejsona wstępującego do Fellowship of the Sun, po prostu miazga. ;)

 

A Evan Rachel Wood pokazała cyca w "Across the Universe" i był całkiem kształtny. Niewielki, ale całkiem apetyczny, także ogłaszam *remis*.

 

Zdaje się, że w trzecim sezonie odegra dużo większą rolę.

Odnośnik do komentarza

Cały ten motyw z wiedzmą i balangą był słaby.

 

Nie powiedziałbym, całkiem fajny motyw oparty na mitologii i przede wszystkim na bachanaliach. Ale i tak najfajniejszy był motyw Dżejsona wstępującego do Fellowship of the Sun, po prostu miazga. ;)

 

Uff, jak dobrze, że mnie oświeciłeś, że ten motyw był oparty o bachanalia, bo dawno temu już skonczyłem podstawówkę i tego nie pamiętałem;] <ironia>

 

Teraz będą się kłócić na temat cycków.

Az nasz lepszy powód do kłótni niż baby?

 

Z kategorii "ciekawostki" - wiecie że jeżeli chodzi o efekty specjalne ten serial bije na głowę Supernatural

Nie

 

 

3 sezon zapowiada się naprawdę fajnie. Bardzo mi sie podobał

gejowski sen Sama

no (pipi)aaa xD się popłakałem

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Cały ten motyw z wiedzmą i balangą był słaby.

 

Nie powiedziałbym, całkiem fajny motyw oparty na mitologii i przede wszystkim na bachanaliach. Ale i tak najfajniejszy był motyw Dżejsona wstępującego do Fellowship of the Sun, po prostu miazga. ;)

 

Uff, jak dobrze, że mnie oświeciłeś, że ten motyw był oparty o bachanalia, bo dawno temu już skonczyłem podstawówkę i tego nie pamiętałem;] <ironia>

 

Ja tu się staram "uczyć i bawić" w moich postach, a Ty mnie demotywujesz. Niektórzy forumowicze mają podstawówkę dopiero przed sobą i mogli nie wiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Sam gadasz o jakichs globach co nie ma zwiazku z serialem. Paquina to średniak. Na dyskotece może i bym ją ruchał, ale w telewizorze da się sto milionów lepszych znaleźć

Odnośnik do komentarza

Ostatnio rowniez zaczelem z braku laku (inne seriale, ktore ogladalem juz pokonczylem) ogladac True Blood.

 

Czytajac wasze pozytywne opinie i bedac zaciekawionym tematyka, postanowilem obejrzec ten serial.

 

Pierwsze dwa odcinki to bylo wrecz zmuszanie sie do ogladania tego. Akcent bohaterow, tandetne ujecia rodem z kiepksiego horroru klasy B i pare innych rzeczy wrecz odtracaly mnie od tego serialu.

Na szczescie od trzeciego odcinka bylo juz tylko lepiej.

 

Teraz zaczelem juz ogladac druga serie i powiem, ze jest juz naprawde dobrze.

Ogolnie rzecz biorac serial jest godny polecenia - poki co oceniam go na 8/10.

Odnośnik do komentarza

Ooo Hejas - swietna wiadomosc :D

 

Ja aktualnie koncze drugi sezon i moje wrazenia nt. tego serialu juz sa calkowicie, totalnie inne niz gdy zaczynalem go ogladac.

 

Watek Maryann to poprostu istny mindfuck - I thought I'd shit bricks.

Wczoraj zamierzalem obejzec sobie na koniec dnia jeden odcinek serialu, jednak tak mnie wciagnal watek, ze obejzalem z 5 odcinkow pod rzad i poszedlem spac o 4 nad ranem.

 

Podsumowujac - jesli ktos ma na dany dzien jakies obowiazki a ma tendencje do wciagania sie, to nie polecam :P

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...