Skocz do zawartości

True Blood


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Dante a gdzie ty tam widziałeś te mutanty i kosmity?? Bo ja tylko wampiry, ludzi, zmiennokształtnych i pradawną boginię.

Miało być bez spojlerów ale żeby ludzie się domyślili. Telepaci, ludziobyki i nie wiadomo co pojawi się w następnym epie.

 

Godric mnie pozytywnie zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W oczekiwaniu na premiery nowych sezonow ogladanych przeze mnie seriali postanowilem sprawdzic True Blood i machnalem od razu 2 sezony i oto kilka ogolnych przemyslen

- brawa za brak cenzury, ale to serial HBO wiec norma

- pierwszy sezon swietny, drugi jakby troche gorszy, glownie jego druga czesc - uwazam, ze pozniejszy watek z menada, jak juz bylo wiadomo kim jest MaryAnn, byl poprowadzony zbyt prosto, jakos tak bez zaskoczenia i w ogole bez iskry

- genialne postaci: Jasona, MaryAnn, Ericka, Godricka, ogolnie wampiry i cala ich struktura, ogranizacja i polityka sa tu bardzo interesujaco przedstawione, aktor grajacy LaFayette'a ma nietypowa role, ale jest to chyba pierwszy gej w filmie, ktorego toleruje, ba! nawet go polubilem :)

- ciekawie zapowiadajacy sie watek planu krolowej i Ericka, czyzby chcieli uzaleznic od V jak najwiecej ludzi?

- jeszcze ciekawiej wyglada sprawa Sookie - kim ona do cholery jest?

- chce wiecej tej sekty

- mnostwo dobrego humoru, smaczkow, tekstow - to sie ceni

- Anna Paquin w drugim sezonie z dlugimi wlosami wyglada slicznie :)

 

No nic, trzeba czekac do wakacji.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Jest to bodajże jedyny serial, który potrafię oglądać bez żadnych dąsów i narzekania. W końcu goddamnit, bo już mi zaczynały oczy cierpnąć od tego czekania.

 

Wpis. ;)

 

Uwielbiam ten serial, a 3 sezon rozpoczął się fenomenalnie. Klimat, humor, gra aktorska, wartka akcja - nie mam żadnych 'ale'.

 

By the way: Po pierwszych obejrzeniu 2 sezonów tak się wkręciłem, że wziąłem się od razu za pierwszy tom cyklu książkowego. Nie polecam - serial jest miliard razy lepszy, głębszy, bardziej przemyślany i rozbudowany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...