Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Istnieje jakiś mmorpg w którym walka nie polega na ciągłym klikaniu w potworka i wciskania "1" żeby wziąć potion? :rolleyes:

Star Trek Online - bardziej symulator z elementami RPG niż hack'n'slash. Tylko misje na planetach trochę nudnawe. Start w przyszłym tygodniu.

 

Moje wrażenia z wersji beta - http://ja.gram.pl/SuavekS/15

Gameplay:

 

 

 

Coś w stylu Harvest Moon-a bym prosił
Symulator farmy? :Phttp://sklep.wirtus.pl/produkt/537038
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A jakaś gra w stylu Sting ? Albo jakieś gry mafijnej. Gangsterka te sprawy. Godfathera może nadrobię. Mafii mi się nie chce po raz kolejny grać. Była taka "ekonomiczna" gra Gangsters chyba. Nie ma nic podobnego na czasie?

Masz jeszcze "Gangland" (tylko nie sa to lata 30-ste) albo "Chicago 1930".

Odnośnik do komentarza

No w LFS'a to od S1 gram, ale co z tego jak to z gran turismo nie ma absolutnie nic wspólnego :(

 

 

 

 

Chodzi mi o gierkę nie koniecznie z super mega realizmem, ale też nie arcade (jak nfs shift np. chociaż taki model jazdy jest cacy) gdzie można pogrzebać w aucie itepe, robić właśnie jakieś licencje i ogólnie nie jest to SAMO ściganie. Ciekaw jestem czy coś takiego na PC istnieje.

 

 

 

 

rFactor, lfs właśnie - wszystko to mam/miałem i gram/grałem. Ale nie o takie gry mi chodzi. GTRy, te nowsze wersje (Race?) TOCI, RACE DRIVERY wsio obcykane, nawet street legal racing (który był zaj.e.bistą gierką, szkoda, że tak słabo zoptymalizowaną).

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak samo jak GT4 - nie można w to grać (przynajmnie ja nie mogę), chyba, że miałbym japońca wersje GT4 (wg. listy kompadebilności), a na japońcu to niestety nic nie rozumiem i te cholerne krzaki wszędzie, a chciałbym se potuningować itepe :(

Odnośnik do komentarza

Szukam jakichś gier dla taty. Myślę, że najlepsze będą jakieś przygodówki point&click. Jednak ja w takie gry nie gram, moglibyście coś polecić? Poszperałem trochę i znalazłem takie tytuły:

Tajne Akta Tunguska, Still Life, Dreamfall: Longest Journey, Syberia 1,2, CSI, Sherlock Holmes, Agatha Christie

Czy coś z tego możecie polecić? Chodzi o to, aby ojciec sobie poradził :) Nie trudne i po polsku.

 

Moglibyście jeszcze coś polecić z innego gatunku? Np. jakiś tenis, wyścigi, fps? Myślałem nad którąś z części NFS, COD2, Fahrenheit i może jakaś strategia - Twierdza, Age of Empires 2, czy jakiś Total War...

będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...