Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 539
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

cos mnie ostatnio wzielo na powrot do kompa i powrot do korzeni:)

Odkurzylem pare ponizszych tytulow:

HOM&M 3 i 5, Warcraft 3, Starcraft, BG2, XCOM1 i 2, WH40K Antologia, Rome Total War, KOTOR 2

Przypomniala mi sie magia grania na pececie:) Mozecie cos jeszcze polecic w tym stylu ale biorac pod uwage ze lapek jest juz leciwy:) Szukam raczej strategii i RPG.

W szczegolnosci poluje na dwie gry:

Harpoon - czy jest jakas odswiezona kolekcja?

Cos w stylu Harpoon ale dowodzilo sie lotnictwem (ktos to moze kojarzy)

Odnośnik do komentarza

Szukam dwoch gier:

1) Strategia - to byly bitwy morskie, rzut izo, okres chyba mozna bylo wybierac rozne bitwy morskie ale ogolnie byly to okrety z epoki zaglowcow etc...

2) Strategia - cos w stylu Harpoon tyle ze dowodzilo sie silami wojsk powietrznych.

1. Wooden Ships and Iron Men ?

2. F22 Total Air War ?

 

Gdybys podal wiecej szczegolow (np. turowka czy real time; czas wydania itd.), to byloby znacznie latwiej znalezc te 2 gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy są jakieś gry pokroju Divine Divinity, które skutecznie łączą w sobie formułę hack'n'slasha z w miarę przyzwoitym RPG nie sprowadzającym się tylko i wyłącznie do zdobywania EXP za zabite potwory? Nie grałem co prawda w Beyond Divinity ale słyszałem, że raczej nie dorasta do pięt swemu poprzednikowi. Sam Divine Divinity był dla mnie swego rodzaju nieodkrytą wcześniej perełką, dlatego chciałbym wiedzieć czy jest coś jeszcze równie dobrego czemu nie udało się wyjść ponad przehype'owane Morrowindy i inne bzdety?

Odnośnik do komentarza

Czy są jakieś gry pokroju Divine Divinity, które skutecznie łączą w sobie formułę hack'n'slasha z w miarę przyzwoitym RPG nie sprowadzającym się tylko i wyłącznie do zdobywania EXP za zabite potwory? Nie grałem co prawda w Beyond Divinity ale słyszałem, że raczej nie dorasta do pięt swemu poprzednikowi. Sam Divine Divinity był dla mnie swego rodzaju nieodkrytą wcześniej perełką, dlatego chciałbym wiedzieć czy jest coś jeszcze równie dobrego czemu nie udało się wyjść ponad przehype'owane Morrowindy i inne bzdety?

 

Sprobuj gre NOX.

http://www.youtube.com/watch?v=ipg0mi2NRXA

Odnośnik do komentarza

Dungeon Keeper - Fable - Warcraft 3 - Folklore - Trine - Amercian Mcgee's Alice

 

Cholernie podoba mi się klimat i design w wyżej wymienionych grach/seriach, lubię kolorowe i "magiczne" ale dość mrocznie wyglądające lokacje, czarny humor + dreszczyk przygody. Szukam gier, które miałyby z powyższymi coś wspólnego jeśli chodzi o klimat. Nie umiem tego określić, może to coś na kształt mrocznej wersji baśni. Warcraft 3 miał tego mało, ale niektóre jednostki miały nieco taki wygląd, zostało to zmienione dopiero w WoWie gdzie świat nabrał bardziej "dorosłego" wyglądu. W grę wchodzi wszystko co mógłbym, odpalić na PC, DS i PSP. Przychodzi coś komuś do głowy? :D

Odnośnik do komentarza

Deus Ex? Metal Gear Solid? Ewentualnie możesz sobie jakiegoś RPG zainstalować i grać jako zabójca/złodziej ;p. Mnie się w ten sposób bardzo fajnie grało w Obliviona.

 

Ostatnio do PLAY dodawali Velvet Assassin - nie grałem ale to chyba też skradanka.

 

Nie wiem też czy o coś takiego Ci chodzi, ale może coś z gier typu Commandos?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.