Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakichś gier dla taty. Myślę, że najlepsze będą jakieś przygodówki point&click. Jednak ja w takie gry nie gram, moglibyście coś polecić? Poszperałem trochę i znalazłem takie tytuły:

Tajne Akta Tunguska, Still Life, Dreamfall: Longest Journey, Syberia 1,2, CSI, Sherlock Holmes, Agatha Christie

Czy coś z tego możecie polecić? Chodzi o to, aby ojciec sobie poradził :) Nie trudne i po polsku.

 

Moglibyście jeszcze coś polecić z innego gatunku? Np. jakiś tenis, wyścigi, fps? Myślałem nad którąś z części NFS, COD2, Fahrenheit i może jakaś strategia - Twierdza, Age of Empires 2, czy jakiś Total War...

będę wdzięczny za pomoc :)

 

Do point and click dopisalbym jeszcze NIBIRU. Nigdy nie gralem w ten gatunek gier, a jak zagralem w ta gre to mnie wciagnela nosem. Polecam.

Secret of monkey island tez majstersztyk, ale nie wiem czy jest po polsku.

 

A propos tenisa to oczywiscie Virtua Tennis. Gra malo wymagajaca i grywalna. W sam raz dla ojca. Z fpsow to najlepiej Modern Warfare- efektowne to jest to sie pewnie spodoba.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Szukam jakichś gier dla taty. Myślę, że najlepsze będą jakieś przygodówki point&click. Jednak ja w takie gry nie gram, moglibyście coś polecić? Poszperałem trochę i znalazłem takie tytuły:Tajne Akta Tunguska, Still Life, Dreamfall: Longest Journey, Syberia 1,2, CSI, Sherlock Holmes, Agatha ChristieCzy coś z tego możecie polecić? Chodzi o to, aby ojciec sobie poradził :) Nie trudne i po polsku.(...)

Króciutko- wszelkie Sherlocki, CSI i Agathy Christie to mniej lub bardziej przeciętne gry, typowa masówka. Still Life to też gra niezła ale warto mieć na uwadze że z ciężkim, krwawo- kryminalnym klimatem- ja swojemu ojcu przygód Pani Detektyw znajdującej np. zadźganą w wannie prostytutkę, bym nie polecał. No i jet to gra właściwie bez końcówki- chcesz wszystko wyjaśnić- kupujesz część drugą (i trzecią, choć w nią nie grałem). Dreamfall, choć nie jest przygodówką, tylko raczej mocno specyficznym filmem interaktywnym z elementami prościutkiej przygodówki i skopanymi motywami zręcz, jest warty zagrania, ale bez znajomości jedynki nie ma sensu, bo fabuła będzie kompletnie niejasna. Jeśli w miarę nowe przygodówki to przede wszystkim Najdłuższa Podróż... długo, długo nic i Syberia. Obie magiczne, ze świetnym klimatem, nie są też jakoś wybitnie trudne, choć NP potrafi w paru miejscach napsuć krwi, ale wynagradza to w 100%- jedna z najlepszych gier w jakie miałem przyjemność w życiu grać bez wątpliwości...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A ja szukam czegoś klimatycznego i z porządną, przemyślaną fabułą. Mam bioshocka, będę miał nowego stalkera, ale co jeszcze moglibyście polecić? Uwielbiam silent hilla i mgsy właśnie za fabułę, jestem zbulwersowany tym, że alan wake wychodzi tylko na x360, oczywiście żal mi heavy rain bo ps3 też nie mam i ogólnie ostatnio nie jestem w temacie gier. Jest cośgodnego polecnia w klimacie wymienionych, ale i po prostu ze świetnym scenariuszem, coś co zapada w pamięć?

Odnośnik do komentarza

A ja szukam czegoś klimatycznego i z porządną, przemyślaną fabułą. Mam bioshocka, będę miał nowego stalkera, ale co jeszcze moglibyście polecić? Uwielbiam silent hilla i mgsy właśnie za fabułę, jestem zbulwersowany tym, że alan wake wychodzi tylko na x360, oczywiście żal mi heavy rain bo ps3 też nie mam i ogólnie ostatnio nie jestem w temacie gier. Jest cośgodnego polecnia w klimacie wymienionych, ale i po prostu ze świetnym scenariuszem, coś co zapada w pamięć?

 

System Shock 2

Odnośnik do komentarza

A sprawdzałeś np Dead Space'a albo Fahrenheit ? Narazie mam pustke w głowie, ale później może coś dopiszę.

 

 

 

System Shock 2

Oczywiście, fahrenheita jeszcze na ps2, świetne. Dead Space był jednym z moich kandydatów. Fabuła jest tam znośna, czy to sam klimat(jak RE4)?

 

System Shock wydaje się niezły, ale zapomniałem napisać, że zależy mi na nowszych tytułach, najlepiej z ostatnich 12 miesięcy, bo jestem strasznie podjarany, że na moim laptopie, na którym grałem tylko w portala i bioshocka wciąż wszystko nieźle śmiga ;d

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Oczywiście można grać w Civ 4 na mapie która odzwierciedla prawdziwy świat?

no i da się w to grać na jednym komputerze na zmianę w kilka osób?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...