Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

The goal of Machinarium is to solve a series of puzzles and brain teasers. The puzzles are linked together by an overworld consisting of a traditional "point and click" adventure story. The overworld's most radical departure is that only objects within the player character's reach can be clicked on.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

@Sqtr78

King's Bounty. Wręcz to samo co HoMM, tylko w formie typowego RPG.

 

@Grigori

Może nie do końca ten typ rozgrywki (chociaż pokombinować nieco trzeba), ale sprawdź wspomniane wyżej Plants vs Zombies. Pozornie tower defense, ale gra urzeka poczuciem humoru, cukierkowym klimatem oraz naprawdę niezłymi urozmaiceniami podstawowej rozgrywki. Sam podchodziłem z początku do tego z dystansem, ale ostatecznie spędziłem przy tym już 35h, wciąż nie odblokowując wszystkiego. Naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Oran

W coś co można grać jak na iksimboksie, czyli z games for windows godne polecenia, gram teraz w kane & lynch i mi się banan co chwila na mordzie pojawia, co takiego co padem się fajosko gra jest jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Jak 10 maja przejdziesz sie do kiosku i kupisz CD-Action, to bedziesz mial Resident Evil 5. Dobra giera do co-opa, gorzej jesli mialbys grac sam. Zakladam, ze grales juz w GoWa i Batmana: AA ?

Jesli lubisz bijatyki, to polecam BlazBlue, bardzo dobry tytul na odstresowanie. Szkoda, ze tak malo mordobic wychodzi na pc. :/ Od biedy mozesz jeszcze sprawdzic nowego Wolfensteina, ale sama gra nie porywa, ot taki sredniak.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

GoW tylko jedynka na PC jest? W wolfa to mi się nie chce grać, batmana grałem na klawie normalnie i nie przeszedłem bo po jakimś czasie się znudził, więc nie wiem czy się za niego jeszcze raz brać ;p Residenta to właśnie nie chce bo samemu to mi się weń grać nie chcę. Ale GoWa pogram jedyneczkę i w blaz blue chyba też ^^ thx

Odnośnik do komentarza

Tak, tylko GoW I jest na kompy. Liczylem, ze czesc trzecia tez trafi na PC ale chyba nic z tego.

Eeee...... wydawało mi się, ze powiedzieli, ze wersja PC ukarze się tego samego dnia co na X'a - kubicz, nie zasmucaj mnie...

Uwazaj, bo zaraz ja Cie ukarze w BBC. :P

Na razie sa tylko plotki o wersji na PC. Nie sadze jednak, aby cos mialo sie ukazac. No chyba, ze byloby jak z seria Fable. Czesc pierwsza na konsole i PC, dwojka tylko na konsole a ostatnia odslona znowu na konsole i PC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...