Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wy na pewno nie jesteście jakimiś botami lub robotami? kurcze do mnie wykręcenie 75 zonów jest nierealne-pełen podziw

Też tak na początku mówiłem, ale potem jak zacząłem się wprawiać, to sobie uświadomiłem, że to jest do zrobienia. No i się udało :) Malutkimi kroczkami doszedłem do celu. Najpierw robiłem po 35 zonów, ale z czasem dochodziłem do 45, a potem do 55. Ostatni etap to 66-68 zonów, z czego już łatwo "nagiąć" 76, bo jest wprawa :D

 

Właśnie sam się dziwiłem, czemu tak dobrze w to gram. W końcu to mój pierwszy WipEout... Ale do Grigoriego mi jeszcze trochę brakuje :P Ten to jest bot kompletny :lol:

Odnośnik do komentarza

barrel role i jeszcze raz barrel role :) na moa therma rób na ostatnim łuku,jak dobrze wylecisz to wylądujesz daleko za metą :P.Na vieta K jest ich kilka- z tego co pamiętam da się wykonać co najmniej 3- min. na ostatnim podjeździe pod metę

 

edit. a na jakiej trasie Figlasz machnąłeś te 75zone?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Fajnie chciałem połapać trofea w online ale po wgraniu patha gra mi łapie co jakiś czas freeza(rzadko ale jednak) :/ więc w obawie o zdrowie ps3 odpuszczam to. Swoją drogą ludzie w online(EU) to straszne leszcze, w każdym wyścigu prawie mam nad nimi 5-6 s przewagi. 8) A co do zone zeus na razie zatrzymałem się na 58 :P

Odnośnik do komentarza
Wy na pewno nie jesteście jakimiś botami lub robotami? kurcze do mnie wykręcenie 75 zonów jest nierealne-pełen podziw

Nieee, oni są UBERbotami hehe

 

 

 

Nietrudno zgadnąć :P

 

A barrele ja też wklejam gdzie się da. Moi bracia tylko kiwają głową, że ja wrzucam po 3 barrele na jednym wyskoku :D

 

"Miszczu" drogi :), czy to znaczy że jak wylądujesz to dostaniesz 3 x boost ?? Czy poprostu podczas lotu Ci się nudzi i od niechcenia robisz te dodatkowe rolle ?? 

 

 

@MichiRTK

 

Tak

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Jaki ze mnie bot?; one nie mają kryzysów i się nie męczą po pół godzinie. :P

 

Na Moa Therma da się zrobić bez BR, na 100%. Na Vienita K (Phantom) można również sobie odpuścić BRy przy obu wyskokach bo zamiast dostać boosta można walnąć w ścianę, natomiast na linii mety, tuż przed lekkim łukiem można wyskoczyć trzymając dziób w górę. Też miałem przejścia z tym TT ale trzy beczki (nie na każdym lapie, w sumie) + perfect tor jazdy wystarczyły.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

@Łebi - chodzi mi o szykanę na tej śnieżnej trasie w górach ((pipi)a, wybaczcie mi, że zapomniałem nazwy, z głowy wyleciała :( ) i skok przed nią. Wjeżdża się na speedpada, tam robi barrela, spadając mniej więcej w środku szykany też się podnosi dziób do góry i potem jeszcze jedną da się wkleić na tym spadzie. Przetestowane :D Tam można nadrobić trochę sekund.

 

@Wiolku - no to już niewiele ;) Daję Ci jeszcze max tydzień i trophy Twoje ;P

Odnośnik do komentarza
Campaign Legend - Obtain a gold medal for every cell in race Campaign

zaliczył ktoś to bez auto pilota?

 

już nie wspomnę o Elite Campaign Legend, bo to juz jest lekka przesada

 

W WHD gra sie bez AP ;P Przynajmniej ja gralem i zaliczylem wszystko na zloto, jednak i tak uwazam ze Elite Campaign Legend to juz jest wyzsza szkola jazdy :P

btw : Nie wiem jak wy ale ja 75 zone zrobilem grajac na d-padzie. Mowie to bo ktos stwierdzil, ze od Rapiera/Phantoma gra sie juz tylko analogiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...