Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje Rapier + wszytkie trasy [fury tez] bez rev. i zwiekszyc liczbe tras w jednym tournamencie

 

Co do liczby tras to narazie zostanmy przy 18 tu. Turniej i tak trwa ponad godzine.

Konczy sie po 23, a nie ktorzy z Nas rano wstaja do pracy.

 

CoATI moze Ty za hostujesz we wtorek??

 

 

chodzilo mi i podzielenie tras na 6 x 2, a nie jak jest teraz 3 x 4.

czyli 6 tras z bronią i 6 bez, w jednym kawalku.

 

hmmm hostowac? chyba nie bedzie problemu ;] musze tylko odkopac aparat zeby strzelic potem fotke wynikow, bo na kartke nie chce mi sie tego przepisywac

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też jestem chętny na ZB i Eliminator.

Wczoraj z kilkoma osobami z eventu, polataliśmy w ZB i miejscami było bardzo ciężko. Nawet natrafiła się okazja polatać z ProblemSolver'em (dobry jest skubaniec, ale do pokonania :) niestety nie wczoraj).

Wracając do tego limitu, 55 jest takim optymalnym na większość tras, ale na AP i Syncopii aż się prosi o więcej.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
chodzilo mi i podzielenie tras na 6 x 2, a nie jak jest teraz 3 x 4.

czyli 6 tras z bronią i 6 bez, w jednym kawalku.

 

hmmm hostowac? chyba nie bedzie problemu ;] musze tylko odkopac aparat zeby strzelic potem fotke wynikow, bo na kartke nie chce mi sie tego przepisywac

 

Podział obecnie to 2 turnieje po 3x3, dlatego, ze jeśli kogoś wurzuci z lobby (np. freeze) to moze kontynuować udział w dalszej zabawie.

Hostujac wszystko na raz brak takiej możliwości.

A co do przepisywania na kartke cieżko miał byś się wyrobic w czasie, więc aparat wskazany ;)

Odnośnik do komentarza

Witam!

Wiem, że troche późno, ale mam nadzieje że nie za późno :rolleyes:

Kontuzja wykluczyła mnie z dzisiejszego grania na hali, więc chętnie polatam z Wami jeśli można :blush:

 

 

Liga W HD Pro (Phantom + all tracks)

1. klocki_LEGO

2. dariusz1230

3. GrzesPL

4. tiboy

5. Tar-Elendil

6. arcadiush

7.

8.

 

Będę ostatni, ale co mi tam ^_^

Odnośnik do komentarza

Składy na dzis wieczór

 

 

Liga W HD Pro (Phantom + all tracks)

1. Tar-Elendil - host

2. dariusz1230

3. GrzesPL

4. tiboy

5. emwu23

6. arcadiush

7. klocki LEGO ?

8.

 

Liga W HD Light (prędkość, oraz trasy do ustalenia wśród zainteresowanych)

 

1. CoatiXan - host

2. Julita_pl

3. mOzGu

4. bosmanekPL

5. kuba85PL

6. bosmanekPL

7.

8.

 

Śmiało dopisywać si ę. Grigori, Skotnik wskakujcie na liste ;)

Przypominam o wysłaniu zaproszenia do znajomych osobie hostującej dana lige

 

P.S. Musze wyjść na chwile z domu, jeśli zdarzyło by się że nie wróce do 22 ;/ to Tar będzie hostował dziś za mnie

 

P.S 2

co znaczy krzyżyk pod ID użytkownika forum np. taki ma Julita_PL?

dzieki za wyjanienie ;)

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

whd liga light

 

wyniki:

CoatiXan 22 | 19 | 22

Grigori 19 | 22 | 18

mOzGu 16 | 16 | 15

BosmanekPL 12 | 12 | 13

 

dodatkowo rozegrano 2 wyscigi dodatkowe, eliminator oraz zone battle. oba eventy wygral Grigori ;]

 

Julita_PL zostala zdyskwalifikowana... w sumie to sama opuscila lobby.

kuba85PL - j.w z tym, ze nawet sie nie pokazal.

Odnośnik do komentarza

Cóż to był za turniej w lidze PRO! Pod nieobecność klocki_LEGO działy się rzeczy niesłychane, w które do teraz jeszcze nie jestem w stanie uwierzyć... Przejdźmy jednak do konkretów. Oto wyniki dla poszczególnych kategorii:

 

Turniej z brońmi:

 

 

1. Tar-Elendil - 55 ptk

 

2. Dariusz1230 - 50 ptk

 

3. Grześ - 45 ptk

 

4. Triboy - 40 ptk

 

5. arkadiush - 35 ptk

 

6. emwu - 22 ptk

 

7. Dybybcio - 8 ptk (dołączył na ostatnią grupę pierwszej kategorii)

 

 

Turniej bez broni:

 

 

1. Tar-Elendil 64 ptk

 

2. Dariusz1230 - 60 ptk

 

3. Grześ - 37 ptk

 

4. Triboy - 34 ptk

 

5. arkadiush - 28 ptk

 

6. Dybybcio - 24 ptk

 

7. emwu - 11 ptk

 

 

Jestem więcej niż zszokowany swoją postawą. Był to chyba mój najlepszy event dotychczas:)

 

Dziękuję wszystkim za udział w spotkaniu i jednocześnie zapraszam na rozgrywki Ligi PRO za tydzień. Już z udziałem tras z dodatku.

 

Pozdrawiam

Tar-Elendil

Odnośnik do komentarza

Ty się ze swoim językiem do mnie nie odzywaj, jak ja zdaje pytanie to ty odszczekujesz więc zakładam że nie masz kultury osobistej. Wam nic nie wychodzi. Jest napisane że lecimy o 22 a 22:15 tras jeszcze nie potraficie ustawić. Po to jest forum żeby ustalić trasy, prędkość i ilość graczy tymczasem weszłam na czat i poprosiłam aby było inaczej niż ostatnim razem. Jak było ustawione 3x3 to trasy się powtarzały, i dla mnie to nie pasowało. Skoro mnie i tym razem zignorowaliście to poszłam sobie grać, bo po to przyszłam, grać a nie daremnie się z wami przekrzykiwać. To naprawdę przykre że nie potraficie się tak normalnie zorganizować. Tyle ode mnie, pa i miłego grania.

Odnośnik do komentarza

wypunktuje zeby bylo prosciej zrozumiec...

 

1. 22:00 to godzina zbiórki nie startu. [start się opóźnił, bo czekaliśmy na wszystkich nie tylko na Ciebie]

2. Trasy są wybierane losowo i były ustawione już od 22:00

3. Prędkość była ustalona już 2 tygodnie temu

4. Co do uczestników… startuje ten kto chce, jest 8 wolnych miejsc w lobby [oczywiscie trzeba sie wczesniej zapisac].

5. „Podział obecnie to 2 turnieje po 3x3, dlatego, ze jeśli kogoś wurzuci z lobby (np. freeze) to moze kontynuować udział w dalszej zabawie. Hostujac wszystko na raz brak takiej możliwości. „

6. Zrozum, że organizacja takiego forumowego eventu jest tylko 4fun, dla wszystkich, nie tylko dla ciebie wg. twoich zasad.

7. Chcesz cos ustalać? Pisz na forum przynajmniej dzien przed, a nie 30s przed startem. Zasady obowiązujące w obu ligach powinny być takie same[dlaczego, chyba nie musze tlumaczyc].

 

Odnośnik do komentarza

Aha, mi to akurat nie pasuje że tak mało tras się gra, jak grałam w innych turniejach to tras było po 5 i nawet 10 i żadnych problemów nie miałam. Myślałam że od tego jest forum żeby wcześniej wszystko napisać a nie robić w trakcie, szkoda że nie każdy pojawił się punktualnie. Ja czekałam w menu konsoli na jakieś zaproszenie do 22, i po chwili uruchomiłam grę, wciskając trójkąt nagle weszłam do lobby, więc pewnie tam dopiero dostałam zaproszenie albo nie dostałam wcale. Wszystko to było takie mało dopracowane. Ja teraz czas w tej grze poświęcam już w całości na pokończenie trofeów co da mi w przyszłości lepsze umiejętności, bo tak grając online raz na tydzień wcale niczego nie osiąga się. A dziś pobiłam Zico :lol:

Odnośnik do komentarza

wiesz, poscigac mozna sie zawsze. to nie jest tak, ze latamy tylko we wtorek wieczorem [to jest poprostu rankingowy termin].

btw. to, ze ty nie mialas problemow nie znaczy, ze ktos inny nie mial. jakies 3-4 tygodnie temu wywalilo z lobby pajacyka i o wiele prosciej bylo powtorzyc 1-2 wyscigi niz cale ~10 tras, bo ktos akurat mial pecha.

 

 

Odnośnik do komentarza
Jak było ustawione 3x3 to trasy się powtarzały, i dla mnie to nie pasowało.

Powtarzanie tras jest nieuniknione przy losowym dobieraniu, u nas wczoraj była taka trójka: Chengou Project, Chengou Project, Chengou Project Reverse, ale nikt nie narzekał. Za tydzień już będą trasy z FURY, więc mniejsze prawdopodobieństwo że się będą powtarzać.

Odnośnik do komentarza

4 Sierpień godz. 22

 

Liga W HD Pro (Phantom + all tracks)

1. CoatiXan

2.

3. GrzesPL

4.

5.

6.

7.

8.

 

Liga W HD Light (Rapier + all tracks)

1. mOzGu (może już nie będę narzekał na trasy REV.)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

 

Może lepiej by było przenieść turniej na godzine 21, jeżeli by wszystkim pasowało.

Odnośnik do komentarza

4 Sierpień godz. 22

 

Liga W HD Pro (Phantom + all tracks)

1. CoatiXan

2.

3. GrzesPL

4. sakulukk

5.

6.

7.

8.

 

Liga W HD Light (Rapier + all tracks)

1. mOzGu (może już nie będę narzekał na trasy REV.)

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

Ja też Ja też! co do 21, to bardziej pasuje.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...