Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się zbierze 16 osób (lub więcej), które bedą regularnie startować to z powodzeniem można na stałe utworzyć ligi ze spadkami/awansami. Na chwile obecną raczej 2 grupy to chyba max (obym się mylił).

Co do moich preferencji to wole grać z lepszymi od siebie i próbować powalczyć o podium (wieksza satysfakcja 8)), a więc pokój Pro ;)

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego miejsc jest tylko 8, kto tak ustalił przecież miejsc dla graczy może być nawet i 128 czy 256, wystarczy podzielić graczy na grupy,

grupa A host X

grupa B host Y

grupa C host Z

 

start zawsze o tej samej godzinie, o przydziale do grup niech decyduje losowanie i po kłopocie.

 

A wyniki końcowe można zestawić z trzech czy więcej grup w tabele czasową i przydzielać punkty za miejsca w grupie a nie za miejsca w wyścigu

 

Pomysł b. dobry, szybko rozwiązuje przydział uczestników.

Ale jest pewien problem im silniejsza grupa tym trudniej o dobry czas. I mowie to z własnego doświadczenia.

Wiele razy brałem udział w wyscigach, gdzie ze względu na mniejsze umiejetnosci pozostałych uczestników, łatwo urwać się pozostałym i wykręcic b.dobry czas. Myśle, iż podział graczy w/g podobnych umiejętności bedzie tutaj sprawiedliwszy.

Jak dla mnie możemy rozegrać najbliższy turniej hostując 2 lobby na klasie Rapier.

4 pierwsze miejsca utworzą klase pro czyli Phantom

Miejsca od 4-8 light czyli np. Rapier

I co tygodniowa rotacja 2 zawodników spadek/awans miedzy ligami.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Lista podstawowa

1. klocki LEGO

2. GrzesPL

3. punisher85_pl

4. triboy

5. Hysz

6. Grigori

7. Skotnik

8. dariusz1230

 

Lista rezerwowa

1. Julita

2. CoatiXan

3. sakulukk

4. Julita_PL

5.

 

Czy tak to ma wyglądać. czy się dopisałam jak inni? Jeśli tak to proponuje podzielić 8 + 4 = 12 / 2 = 6 zawodników w grupie A i tyleż samo w grupie B. Dzięki temu wszyscy wezmą udział. Mogę założyć grupę B, komu mam wysłać zaproszenia, i jaki byłby podział na grupy? Czy ktoś popiera taki pomysł?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na chwile obecną są to dwa różne turnieje. Tamten już trwa dość długo z tego co wiem. Może kiedyś da się to połączyć w jedną dużą lige. Tutaj będzie jeszcze Rapier chyba, tam jest Phantom. Turnieje są w różnych terminach, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby latać w obu.

Odnośnik do komentarza

Lista podstawowa

1. klocki LEGO

2. GrzesPL

3. punisher85_pl

4. triboy

5. Hysz

6. Grigori

7. Skotnik

8. dariusz1230

 

Lista rezerwowa

1. Julita_PL

2. CoatiXan

3. sakulukk

4. Tar-Elendil

5.

 

 

Wpisuje kumpla Tar-Elendil, napewno z nami leci, ale narazie nie ma pełnej aktywacji konta.

Ma ktoś kontakt do Dybybcio_PL, chłopak brał udział tydzień temu w lidze, i jestem ciekaw czy wzioł by ponownie udział. ;)

 

Wszystko pięknie, tylko że teraz jesteś wpisana 2 razy na liste rez. (Coati wpisał Cie wcześniej).

 

Brakuje jednej osoby na dzisiejszy Event o 18:00. Jak ktoś chetny to na oficjalnym forum PS można sie wpisać. O TU

 

Popieram.

Brakuje jednej osoby, aby był komplet.

Julita nie chesz sprawdzić swoich umiejetności dziś o 18-tej??

Wystarczy kliknąć w link który podał Grzesiu powyżej

Login i hasło to samo, co do PSN

 

Przypominam, że osoby z listy, które nie maja mnie w znajomych, sa proszone o wysłanie zaproszenia. Lobby jest hostowane tylko dla znajomych!!

Dziekuje ;)

 

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

ło kur.wa ile mnie postów ominęło :D i ile ciekawych wydarzeń. trochę za późno na dopisywanie się, więc odpuszczam te wasze zmagania ;) na razie i tak nie gram w WHD, bo mam innych gier od zaebania, ale może wrócę do gry potem i się zapiszę ;)

 

jak przewidywałem - pajacyk kosi. ale gdybym grał, to wygrałbym wszystkie wyścigi ! :D

wiem, że jestem skromny

 

Odnośnik do komentarza

Figlarz dawaj w weekend 1 on 1 pośmigamy, potrzebuje treningu i ty pewnie też ;p

 

Wczoraj zacząłem phantoma sobie przypomiać, jezu....banda za banda w chang project...speed lapa wziąłem i od około 60 lapa zacząłem nawet bić stare rekordy okrążenia xD

 

Jak wyjdzie Fury to coś czuje, że nawet Cross Edge dostanie odstawkę o_O

Odnośnik do komentarza

jutrzejszy turniej lista podstawowa gra na phantomie?jeśli tak to proszę o przeniesienie mnie do listy rezerwowej.Patrząc na skład i na klasę prędkości(dla mnie to jest za szybko i zaliczam zawsze wszystkie bandy) co wyścig byłbym bankowo ostatni-wolę się pościgać w bardziej wyrównanym gronie niż co tor wąchać spaliny kolegów na ogonie stawki :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Tu już nie chodzi o samą klasę szybkości(Phantom do mnie zdecydowanie za szybki) ale też o BR,reversy i o samych zawodników.Trzeba podzielić ligę na dywizje bo Wipeout jest grą niewiarygodnie skillową i jak mało jakie wyścigi obnaża różnicę między umiejętnościami poszczególnych graczy.Zrobić dwie dywizje-jedną dla najlepszych gdzie będą rywalizować w swoich zasad,a drugą dla słabszych na wolniejszych prędkościach.Jak tak widzę listę startową podstawową to aż odechciewa mi się grać bo tam w większości sama śmietanka polskiego Wipeouta HD, z Pajacykiem na czele który ucieka mi co wyścig na minimum 10sekund :P

 

Powtarzam zwolnię miejsce na liście podstawowej-wolę się ścigać na rezerwowej :) Ewentualnie jak nabiorę skilla to awansuje do grona najlepszych

Odnośnik do komentarza

Witam!!

Widze, że powstał mały zamęt na forum, i to chyba z braku potwierdzonych informacji.

Był pomysł, aby hostować 2 lobby, oba na Rapier miejsca od 1 do 4 utworzyły by lige pro na phantom (wszystkie trasy AP off), a miejsca od 4 do 8 lige light np. na Rapier (do uzgodnienia, wśród zainteresowanych, prędkość oraz wybór tras).

Oba miały być hostowane na Rapier, aby był sprawiedliwy podział co do ligi pro i light, i aby każdy miał równe szanse.

Choć, na dzień dzisiejszy jestem w stanie nakreślić sĸład lig pro i light w 90% tach +/- 1 osoba ;)

Poniżej znajduje się aktualna lista uczestników na wtorek

 

Lista podstawowa

1. klocki LEGO

2. GrzesPL

3. punisher85_pl

4. triboy

5. Hysz

6. Grigori

7. Skotnik

8. dariusz1230

 

Lista rezerwowa

1. Julita_PL

2. CoatiXan

3. sakulukk

4. Tar-Elendil

5.

 

Osoby tj. dariusz1230, triboy, GrzesPL, Tar-Elendil, klocki LEGO

Jestem przekonany, że preferują Phantom zamiast Rapiera. Latamy ze soba razem.

Wipeout nie wybacza błędów, dodatkowo tym trudniej o zajecie satysfakcjonującego miejsca ;) jeśli na trasie znajdują się osoby, grajace w W HD od jakiegoś już czasu.

Wiem, że jeszcze Julita preferowała pro, ale jeszcze z nami nie leciała ;)

Przepraszam, jeśli kogoś pominołem.

 

Niestety nie udało mi sie znaleść narazie hosta na 2 lobby.

Więc narazie zostaje jedno lobby oraz predkość Rapier start wtorek godzina 22:00

 

Konkurs na hosta lobby

 

Wymagania stawiane osobie hostujacej ligę:

- raz w tygodniu hostuje lobby dla pozostałych graczy (około 60-90 min w tygodniu)

- zlicza uzyskane pkt pozostałych uczestnikow (potrzebny aparat - robi fotki wyników)

- małe podsumowanie ligi na forum na drugi dzień

 

Jeśli znajdzie się ktoś chetny prosze napisać niezwłocznie o tym na forum.

Dziekuje.

 

P.S. Ja chetnie moge hostować ligę pro czyli Phantom, dlatego idealnie by było gdyby drugiej osobie hostującej odpowiadał Rapier.

Jeśli znajdzie się host, możemy hostować jutro 2 lobby

 

Dzieki za info o nowej łatce. Akurat jak wróce z pracy.

 

EDIT:

Osoby z listy, które nie maja mnie w znajomych, sa proszone o wysłanie zaproszenia. Dotyczy to głownie nowych osób, startujacych pierwszy raz w lidze. Tj. Hysz, Skotnik_PL, Julita_PL

Lobby jest hostowane z opcją Friends.

Brak waszych psn id na liście znajomych osoby hostujacej = brak możliwości zaproszenia Was do lobby.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Wlasnie znalazl sie host:) Jesli wszystko wypali to beda jutro 2 lobby ;) oba rapier

Zrobimy tak jak mowila Julita dodamy obie listy do siebie i podzielimy na 2.

Zbieramy sie o 21:45 zeby ustalic reszte, no chyba ze sie utali wszystko na forum ;)

 

Szukajcie

klocki_LEGO Lobby 1

Tar-Elendil Lobby 2

 

Tar nie ma jeszcze pelnej aktywacji konta i niestety nie moze pisac na forum

 

Sorry za brak ogonkow pisane z ps3

pozdroweczka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...