Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieje, iz wczorajsza liga zapewniła wszystkim duzo pozytywnych emocji.

hehe mi dodatkowo na pierwszej trasie Sebenco rev pad odmówił posłuszeństwa pierwszy raz!!, myśle sobie aha to na pewno wina nowego patcha, okazało się że za mocno wcisnołem L2, z którym walczyłem z 15 sek aby powrócił do swojej wyjściowej pozycji.

Ja nauczyłem sie aby lżej traktować swego pada a Triboy, dowiedział sie o boost start, co odrazu przełożyło sie na wyniki w turnieju.

Gratulacje Tri. 3 miejsce w turnieju z bronia jak i w koncowej punktacji, jak sie patrzy. Zaraz za Tobą uplasował się Dybybcio_PL, który niezle namieszał na trasie co nie którym. Tak trzymać.

Grigori cos słabo, patrząc na punktacje początkowych rozgrywek, może to ta godzina, ale w turnieju bez broni, pokazałeś że wiesz o co biega albo lata :).

Skotnik mam nadzieje że sie nie zraziłeś, trafiłes na silną grupe.

Grzesiu - cicha woda, brzegi rwie, wczoraj tylko cicha ;P

A pierwsze miejsce... zobaczcie wyniki sami.

Darku wiem, ze startowałes z 7 pozycji i miałes trudniej, pozdrawiam ;)

 

Oto i one:

 

Spotkanie z brońmi:

 

1. dariusz1230.....56

1. klocki_LEGO.....56

3. triboy..............39

4. Dybybcio_PL......37

5. GrzesPL..............36

6. Grigori..............22

7. Skotnik_PL..........13

 

 

Turniej bez broni:

 

1. dariusz1230.....61

1. klocki_LEGO.....61

3. Grigori..............37

4. GrzesPL............33

4. triboy...............33

6. Dybybcio_PL.....27

7. Skotnik_PL..........8

 

Koncowa klasyfikacja

 

1. dariusz1230.....117

1. klocki_LEGO.....117

3. triboy..............72

4. GrzesPL............69

5. Dybybcio_PL......64

6. Grigori..............59

7. Skotnik_PL..........21

 

Troche liczb na koniec:

 

klocki_LEGO.....1,23

dariusz1230.....1,23

triboy...............2

GrzesPL.........2,09

Dybybcio_PL.....2,25

Grigori..............2,44

Skotnik_PL........6,86

 

Dla przypomnienia

triboy.............2 odwrotność daje 50% na zajecie pierwszego miejsca na danej trasie

 

===============================

 

1. Tar-Elendil - 129 pkt

2. CoatiXan - 103 pkt

3. sakulukk - 97 pkt

4. Julita - 69 pkt

5. punisher85 - 54 pkt

6. kuba85 - 52 pkt

 

 

Osoby dariusz1230, klocki_LEGO, triboy, GrzesPL, Tar-Elendil, CoatiXan, sakulukk, Julita_PL są zaproszone do ligi pro (phantom + wszystkie trasy) w pierwszej kolejnosci, jesli ktoś czuje sie na silach, zapraszam ;)

Wybór nalezy do Was.

 

Dziekuje Tar za hostowanie;)

 

P.S. Jako, że Tar wezmie pewnie udzial w lidze pro potrzebny bedzie host dla ligi, ktorą wczoraj hostowal.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Klocku dla mnie odpowiedz moze byc tylko jedna :) jestem zaszcycony ;) dziekuje za za(pipi)isty wyscig i do nastepnego!! mam nadzieje ze znajdzie sie jeszcze troche chetnych i zbieze sie nas spora grupa!! szukajcie w swoich friends listach a napewno kogos znajdziecie!

A z podwojnego remisu z mistrzem jestem bardzo zadowolony! Niezaleznie jak do niego doszlo,bo wyscigi sa naprawde bardzo zaciete!

Odnośnik do komentarza

Kurcze, ale musieliście mieć świetną zabawę we wczorajszym turnieju. Nie widziałem jeszcze tak wyrównanych zawodów. Żałuję, że mnie nie było. No ale pojawie się w następny wtorek i skopię Wam tyłki na Modesto:)

 

Ja nauczyłem sie aby lżej traktować swego pada a Triboy, dowiedział sie o boost start, co odrazu przełożyło sie na wyniki w turnieju.

 

LOL. Zabiłeś mnie tym, tri:)

Edytowane przez Hal Emmerich
Odnośnik do komentarza
LOL. Zabiłeś mnie tym, tri:)

To chyba nie będzie Cię na następnym Evencie;)

 

Ech...mogłem siedzieć cicho...ale to prawda:) Powiedzcie mi jeszcze co oznacza "BR"???

JOKE ;)

, ale thx Skotnik;)

 

A wracając do Turnieju, raz nawet wygrałem, na Anulpha Pass rev. Pamiętasz LEGO o ile? :)

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Nie żebym się tłumaczył, bo umiejętnościami i tak odstaje od wszystkich, ale ja miałem na samym początku jakieś dziwne problemy ze sterowaniem. Jakoś po 2 wyścigu pierwszego turnieju (znaczy tego złożonego z 3 wyścigów), nie wiem zupełnie czemu zmieniło mi się sterowanie O_o Boost wskoczył pod kwadrat a pod R1 miałem oglądanie się za siebie. I dopiero poradziłem z tym sobie po drugim trójmeczu gdzie po prostu wyszedłem z onlinu i zmieniłem w opcjach. A męczyły mnie tragicznie te controlsy, bo o ile jeszcze używanie pod kwadratem idzie zdzierżyć, tak już zupełnie nie wygodnie wtedy absorbować kółkiem.

Generalnie to chyba wszyscy czitujecie ;p bo wszyscy ruszają normalnie, tak samo ja z boost startem i mnie na prostej i tak wszyscy wyprzedzają na zakrętach mimo, że wchodziłem w nie cacy to i tak mnie ktoś wypychał jakoś dziwnie . Naprawdę dziwnie ;p No ale jak się z samymi platynowcami ścigałem to tak mam ;p Ale nie zraziłem się, bo widziałem, że tak będzie bo już ostatnio tak było jak sobie jeździliśmy ;p Moooże w drugiej grupie nie będę chociaż ostatni ;p

 

Tak z innej beczki to mnie właśnie na WHD wzięło ostatnio i niby próbuję sobie platyne zrobić powoli i jeżdże narazie campaign na elite na złoto i jest bardzo ciężko. Póki co nie wyobrażam sobie ZZ, Beat Zico albo tournament ace.

 

 

EDIT:

 

@triboy - BR ? No według mnie to Barrel Roll :)

Edytowane przez Skotnik
Odnośnik do komentarza

Śmiej się śmiej, ale da się obrócić bolid do góry kopytkami:) Mi ta sztuka udała się wielokrotnie w Zico, przy BR na mostku. Jeśli BR nie wejdzie, zlatujesz na dół i jesteś cofany na trasę na zakręcie. I wtedy próbujesz kolejny raz zrobić BR, i kolejny i kolejny, aż do momentu, w którym statek po teleportacji na trasę powie "DOŚĆ!!!" i gibnie się na plecki;)

 

0.01 ;)

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Panowie wtorek juz za 2 dni, a w temacie pustki.

 

Przydała by się jakaś lista

Liga W HD Pro (Phantom + all tracks)

1. klocki_LEGO

2. dariusz1230

3. GrzesPL

4. tiboy

5. Tar-Elendil

6. Julita_PL

7.

8.

 

Ktoś chetny jeszcze na lige Pro? Wiem, bo że emwu23 jest.

Panowie sakulukk, CoatiXan macie pierwszeństwo w tym tygodniu, aby sie zapisać na Lige Pro.

Potrzebny jest host na wtorek dla 2 ligi oraz lista osób uczestniczących

 

Liga W HD Light (predkość, oraz trasy do ustalenia wśród zainteresowanych)

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

Lista rezerwowych

1.

2.

3.

4.

 

Jest to ostatnie spotkanie w tym miesiącu, traktujcie je jeszcze jako trening bardziej ;)

Odnośnik do komentarza

Jezeli latamy w lidze pro to nie powinno byc wyjątków i powinnismy latac wszystkie trasy jakie sa dostepne!!! Czy kubica kiedy zaczął swoją kariere w F1 to mial jakis wybór, że tych tras to nie jedzie bo są nowe,bądz trudne??? Więc my też powinniśmy latac na trasach z fury na phantom!! do wtorku daleko,a tych tras jest raptem 4 + rev wiec nie jest tego jakoś specjalnie dużo...

Odnośnik do komentarza

Darku poczekaj jeszcze tydzien, ja tez nie wyrabiam na tych trasach na phantomie, ba nawet nie wiem za bardzo w ktora strone leciec bo poprostu ich nie znam, ale za tydzien bedziesz mogl mi nakopac:) Choc mysle ze tydzien to i tak za malo.

 

EDIT:

ciekawe co z 2 liga bo o nia sie troche martwie.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza
[...]

 

ciekawe co z 2 liga bo o nia sie troche martwie.

 

Jeśli nie będzie "odwróconych" tras to chętnie wezmę udział.

 

Liga W HD Pro (Phantom + all tracks)

1. klocki_LEGO

2. dariusz1230

3. GrzesPL

4. tiboy

5. Tar-Elendil

6. Julita_PL

7.

8.

 

Liga W HD Light (prędkość, oraz trasy do ustalenia wśród zainteresowanych)

1. mOzGu

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

Lista rezerwowych

1.

2.

3.

4.

 

Odnośnik do komentarza
Darku poczekaj jeszcze tydzien, ja tez nie wyrabiam na tych trasach na phantomie, ba nawet nie wiem za bardzo w ktora strone leciec bo poprostu ich nie znam, ale za tydzien bedziesz mogl mi nakopac:) Choc mysle ze tydzien to i tak za malo.

Ja na Phantomie jeszcze nie grałem, max to Rapier a i tak się gubie. Oczywiście moge zagrać na nowych trasach we wtorek, nic nie stoi na przeszkodzie, ale raczej nie powalcze.

Można by też pograć w ZB, albo Eliminator :)

Odnośnik do komentarza
proponuje Rapier + wszytkie trasy [fury tez] bez rev. i zwiekszyc liczbe tras w jednym tournamencie

 

Co do liczby tras to narazie zostanmy przy 18 tu. Turniej i tak trwa ponad godzine.

Konczy sie po 23, a nie ktorzy z Nas rano wstaja do pracy.

 

CoATI moze Ty za hostujesz we wtorek??

 

@Grigori

Ja to juz kciukow nie czuje przez Fury ;)

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...