Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czas na małe podsumowanie wczorajszych rozgrywek

Na początku chciałem podziękować wszystkim za udział w lidze.

Nie obeszło się bez potknięć - ahh ta organizacja ;) Turniej opóźnił się o 20 minut i trwał do godziny 23:30. Za co przepraszam.

Opóźnienie wynikło z braku 8 gracza lub może bardziej z nadwyżki uczestników do miejsc startowych. I tak, mieliśmy kilku uczestników nie zapowiedzianych wcześniej, Tar_Elendil ( stara gwardia ;)), Dybybcio_PL oraz Skotnik_PL, który "rzutem na taśmę" dołączył na etapie rozgrywek No Weapons.

Mam nadzieje, iż wszyscy świetnie się bawili,a to za sprawą, walki jaka nawiązała się na torze od chwili startu.

Maksymalnie można było zdobyć 72 punkty co graniczyło z cudem ze względu na poziom turnieju.

 

Wyniki wczorajszych zmagań:

W HD Liga 14.07.09 Tydzień I

Turniej z broniami

1. klocki_LEGO........59

2. dariusz1230.........45

3. GrzesPL................38

4. triboy......................34

5. Tar_Elendil...........32

6. CoatiXan...............28

7. Dybybcio_PL.......19

8. sakulukk................7

 

Turniej No Weapons

1. klocki_LEGO.........68

2. Tar_Elendil............55

3. triboy.......................44

4. GrzesPL.................38

5. Skotnik_PL............20

6. Dybybcio_PL.........16

7. sakulukk.................9

 

Poniżej znajdziecie współczynik szans na wygranie wyścigu dla każdego uczestnika

Coś ala STS, kto typuje ten wie ;)

Odwrotność daje procentowa szanse na zajecie 1 miejsca na danej trasie.

np. Grzesiu miał prawie 53% na wygranie wyscigu;)

GrzesPL................1,89

1/1,89 co daje 52,78%

 

klocki_LEGO..........1,22

dariusz1230...........1,6

GrzesPL..................1,89

triboy........................2,12

Tar_Elendil.............2,25

CoatiXan.................2,57

Dybybcio_PL..........3,79

sakulukk...............10,29

 

Proszę potraktować to z przy mróżeniem oka ;)

 

Kolejna sesja 22.07.09 wtorek

Predkość: Rapier ?

Godzina: 22:00 ?

Trasy podstawowe + reversy

 

Zapisy

Lista podstawowa

1. klocki LEGO

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

Lista rezerwowa

1.

2.

3.

4.

5.

 

P.S. Co myślicie o hostowaniu drugiego lobby, jeśli tylko będzie więcej chętnych do gry?

Odnośnik do komentarza

Hmm, 4 z bronią i 3 bez, no tak, nie było Darka... ale chyba już mu przeszło;)

W sumie myślałem, że poszło gorzej;) Następny turniej możemy chyba rozegrać już na phantom, odnośnie godziny, dla mnie najwcześniej to 20.00, ale 22 też jest ok:) Moglibyśmy też pomyśleć o rotacji zawodników, oczywiście jeśli będzie więcej chętnych.

 

 

Lista podstawowa

1. klocki LEGO

2. GrzesPL

3. punisher85_pl

4. triboy

5.

6.

7.

8.

 

Lista rezerwowa

1.

2.

3.

4.

5.

 

 

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Lista podstawowa

1. klocki LEGO

2. GrzesPL

3. punisher85_pl

4. triboy

5. Hysz

6. Grigori

7. Skotnik

8.

 

Lista rezerwowa

1.

2.

3.

4.

5.

 

I koniecznie muszę poćwiczyć ;p bo było słabo ;p chociaż ja w sumie po prostu nie jestem za dobry, a nie że wypadłem z formy ;p chociaż troszeczkę też na pewno.

Edytowane przez Skotnik
Odnośnik do komentarza

Siemanko!! Turniej byl piekny. Dwie plazmy zaliczylem!! kto byl ten wie :) bedzie czas, ze sie odwdziecze i to z z nawiazka :catfight: Na nastepny evencik tez sie zapisuje... Julitka sie nie wpisala wiec mam jeszcze szanse na miejsce w podstawowej ósemce!!

Powtarzam prośbe i propozycje zeby turniej przeniesc na godzine wczesniejsza,chocby na 21. bo do 23.30 to dla mnie za pozno,no chyba ze w sobote :) wiecie niektórzy wakacji juz nie maja :P

 

Lista podstawowa

1. klocki LEGO

2. GrzesPL

3. punisher85_pl

4. triboy

5. Hysz

6. Grigori

7. Skotnik

8.dariusz1230

 

Lista rezerwowa

1.

2.

3.

4.

5.

 

 

 

a i ten toto mix(sts) który klocek tu pokazał... Fajna rzecz :)

 

ps.kiedys pracowałem w toto mixie wlasnie :) u mnie zakłady prosze składac przed wyscigiem :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ok, tu też wkleję swoje mądrości na temat rotacji zawodników.

 

No właśnie, rotacja, optymalnie byłoby sumować pkt z obydwóch eventów (bronie+bez), 7 i 8 miejsce zastępowane jest przez dwójkę nowych uczestników. Ewentualnie, jeśli zbierze sie ekipa na 2 ligę, turniej pretendentów, to 1 i 2 miejsce wskakuje do głównego eventu. Można ten turniej rozegrać przed głównym, pozostaje jedynie kwestia hosta. Czy zostawić to osobom startującym w nim, kończy się impreza i wszyscy wysyłają wyniki np do LEGO;) czy też wybrać osobę, która się hostowania podejmie.

 

 

EDIT:

Grigori był wczoraj nieobecny z powodu kręcenia w bliżej nieokreślonym miejscu Polski filmu pt "Blair Grigori Project" ;)

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Ooo chętnych nie brakuje, a miejsc startowych tylko osiem.

Ja tu jeszcze widze, Tar-Elendil, Dybybcio_PL uczestników wtorkowego spotkania. Tylko nie wiem czy maja pojęcie o tym forum wogóle ;).

I jeszcze kilka innych osób, które znam i chętnie by wystartowali jeśli znajdą czas. Ravill, emwu23 no i OLOuk obecnie najlepszy z polskich pilotów w wipka ;)

Sugeruje rozważyć powstanie 2 - go lobby :lol:

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Dlaczego miejsc jest tylko 8, kto tak ustalił przecież miejsc dla graczy może być nawet i 128 czy 256, wystarczy podzielić graczy na grupy,

grupa A host X

grupa B host Y

grupa C host Z

 

start zawsze o tej samej godzinie, o przydziale do grup niech decyduje losowanie i po kłopocie.

 

A wyniki końcowe można zestawić z trzech czy więcej grup w tabele czasową i przydzielać punkty za miejsca w grupie a nie za miejsca w wyścigu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...