Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka konkretów

Liga WO HD

Tydzień I

Klasa prędkości: Rapier myśle że bedzie dobry na początek

Termin rozgrywek: Z powyzszych postów wnioskuje iż Wtorek godz. 22:00 powinnien być odpowiednim terminem, jak cos to pisać o inny dzień

Wyścigi odbędą się na 9 trasach 3 xtournament po 3 trasy.

Po nich powtórka tylko bez broni.

W sumie 18 tras

Przewidywany czas zabawy ok 60 min

 

Lista uczestniĸów

1. punisher85_pl

2. nWcPL

3. Bandicoot

4. klocki_LEGO

5. sakiu

6. triboy

7. Grigori ewentualnie

8. GrzesPL

 

Lobby: Mój host

 

Ulec zmianie moze termin rozgrywek: zalezy czy Wam pasuje.

Mam nadzieje, że każdy z uczestników przeczyta tego posta do wtorku.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rapier juz zostanie przynajmniej w tym tygodniu. Ficuś możemy zrezygnować z reversów jak się wiekszość zgodzi. Wiem jak to jest mnie również one na początku sprawiały duże problemy jak to reversy chyba w kazdych wyscigach ;)

 

EDIT:

Dzis miałem (nie)przyjemność zmagania sie na torze z nWcPL.

Po rozegraniu kilku wyscigów chłopak zatrzymywał sie na trasie i nic w tym dziwnego by nie było, może miał telefon i musiął przerwać. Ale on sobie urzadził strzelnice zamiast sie scigać strzelal z rakiet, quake ow do pozostałych graczy. Koleś twoj udział w turnieju stoi pod DUŻYM znakiem zapytania.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza
Rapier juz zostanie przynajmniej w tym tygodniu. Ficuś możemy zrezygnować z reversów jak się wiekszość zgodzi. Wiem jak to jest mnie również one na początku sprawiały duże problemy jak to reversy chyba w kazdych wyscigach ;)

 

Ja nigdy reversów się nie uczyłem,a podstawowe trasy znam z kampani(tak jak każdy kto odpalał grę i nie bawił się za bardzo w hardcorowe trofea).Jak będziecie chcieli reversy to ok zgodzę się ale w chwili obecnej to na niektórych trasach to nawet nie mam pojęcia w jaką stronę będzie następny zakręt.

Odnośnik do komentarza
Dzis miałem (nie)przyjemność zmagania sie na torze z nWcPL.

 

ty się ze mną zmagałeś ?? popatrz na tabelki czasów, to jakaś anihilacja była. przynajmniej na pierwszym torze. reszta faktycznie olałem, to nie turnniej. :twisted: ze mną nikt nie lubi grać bo zakładam pokoje NO WEAPONS ONLY i wyłączam bronie. i nikt nie wchodzi, nie lubie napierdalanki jaka jest w wipeout od Fusion, Pure, Pulse. wole poszorować bez broni, time trial, czasówki. tylko tam można sprawdzić skilla jaki sie posiada. ty dostaniesz na trasie 4xturbo a ja 0 i jakie to porównanie?? no jak mnie te bronie w(pipi)iają to sie opisać nie da. ja troche staroszkolny wipeout'owiec jestem. nawet dziś potrafie strzelić 5x perfect lap pirahną na byle torze w 2097 i Icarasem w wip3out w time trialu. teraz nowe wipeouty mi nie leżą bo nie można tak wysoko oderwać sie od toru w dowolniej chwili. nie mam tego feelingu jak dawniej. i powinien być podział na skilla ja obecnie jestem gdzieś w 6 etapie, takich prędkości jak Phantom czy Rapier jeszcze nie zczaiłem, tak mi sie wydaje, bo jest jakaś nowa piąta klasa Flash i sam nie wiem która to jest.

 

to zupełnie inna gra jest. ale tam nie było online. wtorkowe latanie uwazam za z góry ustawione bo trasy powinny być jawne tak aby każdy miał szanse poznac je przed spotkaniem a nie tylko organizator. ja w opcjach nie widzialem trybu random, więc oco chodzi?? gdzie tego szukać??

 

a jak widzę występ Grigoriego i nWcPL stoi pod znakiem zapytania.

odemnie wara ja wchodzę i gram. jestem na liście z której nikt mnie nie wywali, po to robi się rezerwacje więc do wtorku :) widze siebie gdzieś na 5, 6 miejscu na sam koniec.

Odnośnik do komentarza

Świetny pomysł Triboy szkoda tylko, że ten dział online jest dostepny tylko po zalogowaniu :P

 

Lista uczestniĸów

1. punisher85_pl

2. triboy

3. Bandicoot

4. klocki_LEGO

5. sakiu

6. GrzesPL

7. Grigori ewentualnie

8. nWcPL ???

 

Lista rezerwowych

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

Porosyłam równiez zaproszenia do listy znajomych na ps3

Filusia już mam za znajomego ;)

Ciebie i Grzesia złapie jutro na sasiednim Evencie

Nie wiem tylko co Bandicootem bedzie nie znam jego PSN

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza
odemnie wara ja wchodzę i gram. jestem na liście z której nikt mnie nie wywali

 

 

8. nWcPL ???

 

 

no to lista zawodników jest zamknięta

 

Czy aby na pewno... ;)

 

 

Aha, jeszcze jedno,

 

wtorkowe latanie uwazam za z góry ustawione bo trasy powinny być jawne tak aby każdy miał szanse poznac je przed spotkaniem a nie tylko organizator. ja w opcjach nie widzialem trybu random, więc oco chodzi?? gdzie tego szukać??

 

Trasy możesz poznać we własnym zakresie, jest ich tylko 8+reversy;) A tak na serio, to przy ustawianiu turnieju, przy wyborach tras jest opcja "Random", o ile dobrze pamiętam pod "trójkątem".

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza
ty się ze mną zmagałeś ?? popatrz na tabelki czasów, to jakaś anihilacja była. przynajmniej na pierwszym torze. reszta faktycznie olałem, to nie turnniej. :twisted: ze mną nikt nie lubi grać bo zakładam pokoje NO WEAPONS ONLY i wyłączam bronie. i nikt nie wchodzi, nie lubie napierdalanki jaka jest w wipeout od Fusion, Pure, Pulse. wole poszorować bez broni, time trial, czasówki. tylko tam można sprawdzić skilla jaki sie posiada. ty dostaniesz na trasie 4xturbo a ja 0 i jakie to porównanie?? no jak mnie te bronie w(pipi)iają to sie opisać nie da. ja troche staroszkolny wipeout'owiec jestem. nawet dziś potrafie strzelić 5x perfect lap pirahną na byle torze w 2097 i Icarasem w wip3out w time trialu. teraz nowe wipeouty mi nie leżą bo nie można tak wysoko oderwać sie od toru w dowolniej chwili. nie mam tego feelingu jak dawniej. i powinien być podział na skilla ja obecnie jestem gdzieś w 6 etapie, takich prędkości jak Phantom czy Rapier jeszcze nie zczaiłem, tak mi sie wydaje, bo jest jakaś nowa piąta klasa Flash i sam nie wiem która to jest.

 

to zupełnie inna gra jest. ale tam nie było online. wtorkowe latanie uwazam za z góry ustawione bo trasy powinny być jawne tak aby każdy miał szanse poznac je przed spotkaniem a nie tylko organizator. ja w opcjach nie widzialem trybu random, więc oco chodzi?? gdzie tego szukać??

A co miałem odczekać 5 sekud zanim mnie dogonisz?? To ty wolałeś poczekać na mnie obkrażenie i wpakować mi rakiety.

To że nie był to turniej to nie znaczy że możesz psuć zabawe innym graczom. Po twoich Quake'ach na Metropii wiekszość graczy opuściła Lobby ;/

Skąd teraz mam mieć pewność, że nie zrobisz tego samego w czasie turnieju. Czy tak ciężko było napisać o wyścig bez broni?? Pisałem do Ciebie, zapraszałem na czata, ale Ty najwyrażniej zaniemówiłeś.

 

Porosyłam równiez zaproszenia do listy znajomych na ps3

Moze nie jasno się wyraziłem. Chodziło o wysłanie zaproszeń uczestnikom turnieju do listy znajomych

 

Mnie proszę nie przenosić na rezerwę, dziś rozegrałem kilka wyścigów i jeśli nie będzie żadnego losowego przypadku, to gram.

Np. Grigori. Jesteś na podstawowej liscie więc nie masz sie o co martwić ;). To ona jest brana pod uwage w pierwszej kolejności.

Osoby nie obecne, bedą zastępowane przez graczy z listy rezerwowej, w ustalonej kolejności .

 

no to lista zawodników jest zamknięta

Lista zawodnikow jest otwarta do chwili rozpoczęcia turnieju, każdy może przeciez wypisać się z turnieju.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Aktualizacja na dzień pański ;) godzina 15:02

 

Lista uczestniĸów

1. klocki_LEGO

2. punisher85_pl

3. triboy

4. Bandicoot_pl

5. sakiu

6. GrzesPL

7. Grigori

8. CoatiXan

 

Lista rezerwowych

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

Pozwoliłem sobie przenieś CoatiXan jako iz zwolniło sie jedno miejsce z podstawowej ósemki

Do Sakiu:

Mogłbyś podać PSN ID w celu wysłania zaproszenia do listy znajomych, chce w ten sposób uniknąć niezapowiedzianych gośi, dlatego Lobby bedzie dostepne tylko dla Friends.

Odnośnik do komentarza

Zaproszenia już wysłane.

Spoko, Sakiu zaproszenie ładnie opisane ;)

Od teraz osoby, które będą chciały się zapisać na listę uczestników, sa proszone o wysłanie mi (psn ID klocki_LEGO) zaproszenia do listy znajomych, z informacją , że chodzi o wtorkowy turniej,

Ze wzgledu na to, że nie jestem w stanie śledzić na bierząco listy zapisów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Turniej, 12 torów, bronie włączone, pilot assist wyłączony, rapier. Jak będą chętni po turnieju można pograć bez broni. Godzina 21:00.

 

Pamiętajcie, obowiązkowo srebrna skórka!

 

PS. Potrzebne jeszcze dwie osoby, chyba że Julita się decyduje to jedna.

 

 

-----------

 

 

1. prarts (zakłada grę)

2. neozeo

3. pokrytyśniegiem

4. adrianoPL

5. punisher85_pl

6. CoatiXan

7. nWcPL

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Czesc wszystkim! Niektórych znam niektórych nie! jak bedzie miejsce to chętnie polece!

tylko 22 to troche pózno,raz w tyg można sobie pozwolic,ale byłbym za godziną wczesniejsza,choby i 21...

 

Lista uczestniĸów

1. klocki_LEGO

2. punisher85_pl

3. triboy

4. Bandicoot_pl

5. sakiu

6. GrzesPL

7. Grigori

8. CoatiXan

 

Lista rezerwowych

1.dariusz1230

2.

3.

4.

5.

6.

 

 

 

 

 

Edytowane przez dariusz1230
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...