Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Huh! Aktywowali mi konto wreszcie.

 

Wszyscy zainteresowani udziałem w turnieju dla drugiego lobby (tego mniej pro), proszeni są o wysłanie mi zaproszenia na PSN. Zjawcie się wcześniej niż o 22, gdyż musimy dogadać parę szczegółów.

 

n00b w sumie jestem w wipka, ale z chęcią pogram :D Jak tylko wrócę z pracy to wyślę Ci inva na PSN.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
n00b w sumie jestem w wipka, ale z chęcią pogram :D Jak tylko wrócę z pracy to wyślę Ci inva na PSN.

 

Pozdro

 

Atktualna lista uczestników ligi na dzis wieczór 21.07.09

 

Lista podstawowa

1. klocki LEGO - host

2. GrzesPL

3. punisher85_pl

4. triboy

5. Hysz

6. Grigori

7. Skotnik

8. dariusz1230

 

Lista rezerwowa

1. Tar-Elendil - host

2. Julita_PL

3. CoatiXan

4. sakulukk

5. Dybybcio_PL

6. elvis004

 

Wpisałem Cie na liste, następnym razem prosze o samodzielne skopiowanie listy oraz dopisanie swojego psn id na kolejnym wolnym miejscu.

 

No to pieknie mamy 14 osob

Jedynie do Hysza nie mam kontaktu jeśli chodzi liste znajomych na ps3. Mam nadzieje że uda nam się chłopaka złapać przed turniejem,

Do zobaczenia na torze ;)

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

 

ja się przepisuje do rezerwowej na dziś jeśli można,nawet wg mnie lepiej bo bedzie tu i tu po 7 ludzi i wyrównana stawka w obu eventach.Za dobrzy są na liście głównej

 

Atktualna lista uczestników ligi na dzis wieczór 21.07.09

 

Lista podstawowa

1. klocki LEGO - host

2. GrzesPL

3. triboy

4. Hysz

5. Grigori

6. Skotnik

7. dariusz1230

 

Lista rezerwowa

1. Tar-Elendil - host

2. Julita_PL

3. CoatiXan

4. sakulukk

5. Dybybcio_PL

6. elvis004

7.punisher85_pl

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

jak będzie dużo chętnych byłbym za ligą-na wstępie np dwie ligi I i II i np 8 turniejów czyli 1 na tydzień co by dawało 2 miesiące zabawy na sezon(wg mnie optymalna ilość bo pewnie w miedzy czasie sporo innych ludzi chciałoby dołączyć).Po zakończeniu sezonu 3 najlepszych z 2 ligi wchodziłoby do 1,a trzech najgorszych z 1 ligi by spadało.O kolejności decydowałaby łączna liczba punktów uzyskana we wszystkich 8 turniejach.

 

Można też by było wymyśleć,że do łącznej punktacji na sezon zalicza się wyniki np z 7 turniejów(wybieramy sami jeden turniej,który nie chcemy by się liczył)-uniknęlibyśmy wtedy sytuacji w której osoba przestałaby się liczyć w walce o spadek/awans bo się nie wstawiła na turnieju z jakiś losowych przyczyn lub też po prostu każdy mógłby wybrać turniej w którym mu najgorzej poszło jako ten który by się nie liczył.

Odnośnik do komentarza
ok czyli tak.. zeby wszystko bylo jasne ;]

 

okolo godziny 22 startuja 2 lobby hostowane przez:

 

klocki_LEGO Lobby 1 - Phantom

Tar-Elendil Lobby 2 - Rapier

 

wszystko dobrze rozumiem? xD

 

na jakich zasadach wybierane sa trasy? moze dobrze, by bylo je teraz ustalic?

 

Trasy beda wybierane losowo, dzisiaj wyjatkowo obie grupy startuja na RAPIER, Sprawa awansu/spadku nie jest jeszcze rozwiazana.

Lige tworza jej uczestnicy, i to od Nas bedzie zalezny jej ksztalt oraz zasady jakimi bedzie sie rzadzila.

Dlatego wszystkie pomysly propozycje sa mile widziane

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Jak jest z headsetami w WHD ? Coś gdzieś mi się w oczy rzuciło że z L1 się chyba gada. Ma ktoś z biorących udział dzisiaj headset, będzie jak gadać ?

 

EDIT:

 

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć czemu siedzimy w tym lobby tyle czasu ? Czemu ciągle niby jest starting in... i te 15 czy ileś sekund odliczane, ale zawsze się przerywa i nie ma grania...

 

EDIT 2:

 

Strasznie się wkurzyłem. Czemu po 1 wyścigu w turnieju zmieniło mi się sterowanie ? Miałem standardowe, że broni używam R1, a już w drugim wyścigu miałem broń pod kwadratem a pod R1 oglądanie się do tyłu ;/ W ogólnie nie mogłem grac ;/

Edytowane przez Skotnik
Odnośnik do komentarza
w grupie rezerwowej wygrali wspólnie punisher85_pl i Kuba85PL i w inne wyniki podawane nie wierzcie bo to kłamstwo i manipulacja :P

 

serio on nie klamie.

 

xDDDDDDD to sie nazywa pr0-gaming, a nie jakies kliku-kliku na padzie.

______________________

 

 

ogolnie mini turniej w grupie half-pr0 wyszedl calkiem fajnie i tylko jedna osoba byla stale niezadowolona :*

 

Odnośnik do komentarza

Oto wyniki dla grupy drugiej po podliczeniu punktów w obydwu typach zawodów:

 

Turniej z brońmi:

 

1. Tar-Elendil - 65 ptk

2. CoatiXan - 52 ptk

3. sakulukk - 44 ptk

4. Julita - 34 ptk

5. punisher85 - 30 ptk

6. kuba85 - 27 ptk

 

Turniej bez broni:

 

1. Tar-Elendil - 64 ptk

2. sakulukk - 53 ptk

3. CoatiXan - 51 ptk

4. Julita - 35 ptk

5. kaba85 - 25 ptk

6. punisher85 - 24 ptk

 

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w turnieju i zapraszam na za tydzień. CoatiXan i sakulukk, myślę, że śmiało możecie startować do wyższej klasy rozgrywkowej:)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

pierwszy byłem ja i Kuba a wyniki powyżej to mistyfikacja :P

 

Poza tym jutro pewnie zjawi się tu Julita i napisze w paru słowach co ona sądzi o tym turnieju :P

 

Peace i dzięki za grę i do zobaczenia na turnieju za 3tyg bo jutro jadę na zasłużone wakacje(po powrocie znowu wam skopie tyłek)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Poza tym jutro pewnie zjawi się tu Julita i napisze w paru słowach co ona sądzi o tym turnieju :P

tyłek)

Nie podobało mi się tylko to że nie potraficie ustawić tras w turnieju, i że było ich tak mało, po każdych trzech trasach można było sobie zmienić bolid na inny. Odnośnie przepychania się to taka jest ta gra, jeśli ktoś leci po twojej linii wyścigowej to czy zamierzasz ustąpić miejsca i to jeszcze w zakręcie? Do zobaczenia za tydzień.

Odnośnik do komentarza

że za mało tras to Ci przyznam rację-też mi się to nie podobało.Ale co do ich wyboru to nie masz racji-był ustawiony random czyli konsola sama losowała na jakich trasach będziemy sie ścigać.

 

ps.co do przepychania na trasie to sobie żartujemy :) każdy się przepycha na tym polega walka ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...