Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Grigori dobrze prawi. Właśnie o to mi chodziło. Nowa gra za 65zł to okazja jak się patrzy!

Karta to nie problem, na pewno ktoś się znajdzie kto doda Ci kasę na konto.

 

@muadib83 - uznaj powyższy post również jako odp na PW;) i radzę zakupić grę za ww kwotę. Niech twórcy też coś z tego mają zwłaszcza, że cena jest mega atrakcyjna.

koniec OT

Dziś może pogram online i dostane baty bo wczoraj grałem całe 10min:D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aha ja mam za 65zł kiedy inni za 20zl no way:) A btw to jest to legalne - poczytajcie najnowszy news na tym forum w newsach o ps3 hehe

 

A tak w ogóle to na ps3 składałem bardzo długo. Teraz zarabiam 650zł dostaje od starych 500zł a mam opłat za 650zł. Mam więc 500zł na życie na miecha. 65zł też może być dużo. Po co mam więcej płacić jak mogę mniej? Nie uda mi się - cóż szkoda. Może kiedyś zakupię

 

PS. Czy w grze można gadać przez HS?

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza
Aha ja mam za 65zł kiedy inni za 20zl no way:) A btw to jest to legalne - poczytajcie najnowszy news na tym forum w newsach o ps3 hehe

 

A tak w ogóle to na ps3 składałem bardzo długo. Teraz zarabiam 650zł dostaje od starych 500zł a mam opłat za 650zł. Mam więc 500zł na życie na miecha. 65zł też może być dużo. Po co mam więcej płacić jak mogę mniej? Nie uda mi się - cóż szkoda. Może kiedyś zakupię

 

PS. Czy w grze można gadać przez HS?

Cholera, człowieku, potrafisz czytac? ZABRONIONE jest SPRZEDAWANIE gier, wymienianie jest legalne. Też nie mam kasy i co, poczekam do swiąt i sobie kupie, proste. EOT.

Odnośnik do komentarza

Kilka slow po partyjce z Figlarzem. Nie wybaczasz bledow, stary ;p Czulem sie jakbym lecial z botem na elite. Nie bede mowil, ze to nie byl moj dzien/ nie wyszlo mi/ pad mi nie skrecil ( chociaz nie chcial mi robic BR ;p ) bo jednak na x wyscigow wygralem tylko jeden ;P Dobrze, ze nie mam HS'u bo bys slyszal ku.rwy z byle jakiego powodu. Jednak twoja platynka do czegos zobowiazuje ;]

Jeszcze cie dorwe ;p

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję ;) Czekam na naprawdę dobrego konkurenta (chociaż tutaj pajacyk zayebiście jeździ), bo trochę mi się nudzi. Ale Twoje czasy są okay. Z reguły widziałem, że traciłeś po ok. 2 sekundy na trasę, tak przeciętnie, bo zdarzało się trochę więcej i trochę mniej. Imo bez problemu Elite Campaign Legend i Arcade Perfect jest w Twoim zasięgu. Tylko trochę więcej pograsz na Phantomie FEISAREM (!!!) i będzie git :) A potem jazda online ! A co do barreli - też mi czasem nie wchodziły, zresztą i tak nie robiłem za dużo, bo oszczędzałem HP (zwłaszcza na no weapon :D ).

 

ps: W tym jednym wyścigu (Moa Therma) przegrałem, bo jakiś yebany noob się dołączył na końcówce czasu oczekiwania w lobby i już na samym początku skasował mnie rocketami, co mnie przekreśliło :P

 

 

Ale ogólnie bardzo pozytywny szpil :) Trza powtórzyć :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gra ktoś jeszcze w ogóle online? Polska ekipa jest dosyć słaba, albo może raczej wybrakowana. Francuzi i Brytyjczycy mają swoich kozaków, to my tez musimy mieć !!! Ludzie, ćwiczcie i wbijajcie na online :) Na razie w czołówce są tylko (imo) klocki_LEGO (aka pajacyk z foruma) i emwu23 (jak dobrze pamietam ID). Ponoc ja też (skromność :P ). Potrzeba jeszcze kilka mocnych osób :) Wbijajta na szpile online

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gra ktoś jeszcze w ogóle online? Polska ekipa jest dosyć słaba, albo może raczej wybrakowana. Francuzi i Brytyjczycy mają swoich kozaków, to my tez musimy mieć !!! Ludzie, ćwiczcie i wbijajcie na online :) Na razie w czołówce są tylko (imo) klocki_LEGO (aka pajacyk z foruma) i emwu23 (jak dobrze pamietam ID). Ponoc ja też (skromność :P ). Potrzeba jeszcze kilka mocnych osób :) Wbijajta na szpile online

 

Ciężko grać online jak nikogo online nie ma ;p boom na grę się skończył, już nawet słabsi skillowo nie grają ;p swego czasu miałem czasy w top 10, ale od dawna nic nie wykręcałem nowego.....pewnie poza 200 setke wypadłem na każdym tracku xD

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...