Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie dziś się grało. Nawet BB się udało.

 

 

 

 

Figlarz tchórzy!... :rolleyes:

 

Bosh, jak ten online się pozmieniał po tych patchach, bronie jakieś takie silniejsze są...

Dobra, to ja odwykłem. ;)

 

DAJCIE MI JAKIEŚ DLC! :bow:

Odnośnik do komentarza

Milczą tylko oficjalnie. Raz na jakiś czas ktoś z devów napisze coś enigmatycznego na forum wipeoutzone, ostatnio o tym że praca wre i warto czekać i że nie rozumieją czemu nikt nic nie ogłasza, ale że to nie od nich zależy.

Pewnie wypłynie coś większego na E3, większego niż zwykłe trasy. Chłopaki z foruma różne rzeczy spekulują, włącznie z Wipeoutem HD w 3D, tym którego pół roku temu pokazywano na zamkniętej konferencji.

 

Ja nadziei nie tracę. Gorzej że skilla owszem - zardzewiałem jak cholera. Ty pewnie też emerycie. ;)

Odnośnik do komentarza

Gadanie, też dobry jesteś. Dziś im parę razy pokazaliśmy kto tu rządzi. ;)

 

Fajnie się gra, multi wciąż żyje, ale co mnie niesamowicie wqurwia, to te całe badge - mam już prawie wszystkie, z natury jestem kolekcjonerem więc chce mieć je wszystkie (Pokemon!), ale system który je przyznaje jest od podstaw zjebany. Chce dostać medal za najwięcej dmg z plasmy, dostaje za zabicie największej liczby przeciwników. Chce za turbo, dostaje za zbieranie broni. Tak nieprzemyślnie zaprojektowanego zestawu i systemu jeszcze w życiu nie widziałem. :closedeyes:

 

Druga sprawa, to coś co dziś nagminnie dawało mi się we znaki - niedziałające pick-upy. Jestem leaderem powiedzmy na Moa Therma i zaraz po pierwszym zakręcie są równolegle dwa zestawy, strzałka+broń. Jeden działa, drugi nie. A co najdziwniejsze oponenci sobie chyba z nich bronie zbierają, tylko mnie się nie świecą.

 

Trzecia - wydaje mi się że patch zmienia sposób działania kolizji statków. Na zakrętach zdarza się że ktoś, kto wchodzi w zakręt bardzo szeroko wjeżdża mi w kuper, odbija się ode mnie, zdobywa pozycje i mnie zostawia bokiem do trasy. No żal. Wcześniej tak nie było.

 

A tak to gra jest super. :wub:

Odnośnik do komentarza

To akurat sprawka lagów jest chyba. I to jest in plus, bo wcześniej było tak, że lagi objawiały sie tym że Ty jechałeś normalnie a pozycje oponentów uaktualniały z opóźnieniem, co dawało efekt jakby skoków statków zamiast płynnej jazdy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Extra Ficuś jeśli chcesz polatać z nami wystarczy wpisać sie na liste na forum link powyżej. Jest to jedyny event który jest regularnie organizowany, innych w sieci nie wylapalem;) Jedynym ograniczeniem jest liczba lobby. jest zakładany tylko jeden pokój. W sumie nie ma sensu zakładać wiecej ze względu małą frekwencje. Zapraszam pozostałych pilotow do rywalizacji, czasami zdarzają się upominki za piewsze miejsce na koniec miesiąca. Jeśli znajdzie sie wiecej chętnych możemy stwórzyć lige tutaj (zapisy, ustalić date rozgrywek).

Napisałem posta również na innym forum link: http://www.ps3info.pl/forum/Wipeout-t6678.html mam nadzieje ze tam równiez znajdą sie chętni ;)

Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o umieszczenie tej informacji na forum ;)

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Ja proponuje godziny wieczorne 21, 22 myśle że wtedy każdy by mógł zagrać. Osoby, zainteresowanie prosze o podanie klasy predkości w celu ustalenia optymalnej, bo tu widzę, że kolega przede mna Platynke "łyknoł" jeszcze w 08 ;). Jak dla mnie może być phantom. ewentualnie rapier. Aha i godziny w niedziele 18 - 20 odpadają ze wzgledu na odbywający się Event W HD na sąsiednim forum.

 

EDIT:

No to pierwsza historyczna lotnicza ekipa remontowa już prawie w komplecie ;)

1. punisher85_pl

2. nWcPL

3. Bandicoot

4. klocki_LEGO

5. sakiu

6. triboy

7. Grigori ewentualnie

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza
Ja proponuje godziny wieczorne 21, 22 myśle że wtedy każdy by mógł zagrać. Osoby, zainteresowanie prosze o podanie klasy predkości w celu ustalenia optymalnej, bo tu widzę, że kolega przede mna Platynke "łyknoł" jeszcze w 08 ;). Jak dla mnie może być phantom. ewentualnie rapier. Aha i godziny w niedziele 18 - 20 odpadają ze wzgledu na odbywający się Event W HD na sąsiednim forum.

 

EDIT:

No to pierwsza historyczna lotnicza ekipa remontowa już prawie w komplecie ;)

1. punisher85_pl

2. nWcPL

3. Bandicoot

4. klocki_LEGO

5. sakiu

6. triboy

7. Grigori ewentualnie

8. GrzesPL

 

 

Dopisałem się jako 8.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...