Skocz do zawartości

Ktorego RPG wybrac?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Dobra, moja przygoda z PSP powoli zmierza ku końcowi. Żadnych fajnych gierek nie ma zapowiedzianych, te, które chciałem zaliczyłem i został tylko jeden element, który zostawiłem sobie na koniec - jRPG.

I tu pytanie do was, w które warto zagrać? Mam na oku Ys 7, YS oath of..., legend of hereos, Lunar: silver...., crimson gem saga. Warto są one zachodu, czy nic nie strace jak w nie nie zagram? I jakie inne polecacie?

Pomińcie : FF7:CC, disgaea, FFT, TO, jeanne d'arc, star oceany

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Kingdom Hearts: Birth by Sleep - długa, piękna, niesamowicie efektowna i wciągająca gra. Znajomość serii nie jest obowiązkowa (gra jest prequelem do jedynki z ps2), chociaż bez tego możesz nie załapać wielu fajnych smaczków. Oczywiście też możesz stwierdzić, że jest zbyt kolorowo, że jesteś za stary na Disney'a, że blahblahblah, najwyżej ominie Cię jedna z lepszych i bardziej grywalnych produkcji na PSP ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=s7PuoYsOOOY

 

Dissidia Final Fantasy też jest bardzo dobrą pozycją (zwłaszcza dwójka), a i myślę, że warto poczekać na FF Agito, które wcześniej czy później i tak wyląduje na naszym kontynencie.

Edytowane przez Johnny L
Odnośnik do komentarza

Ta, gra jest dosc trudna, ale bez przesadyzmu. Prawdziwy hardkor wchodzi dopiero w koncowce, ale to tez niekoniecznie bo zalezy jaka droga pojdziemy. Droga Demona jest najtrudniejsza, droga "Ludzi" (chyba?) - najlatwiejsza.

 

Ogolnie gre polecam bo ma bardzo fajna, dosc dojrzala fabule, fajny system walki no i ogolnie to SMT wiec wiadomo, ze jest co najmniej git. Sam przelazlem jakies ~5 razy (chociaz zakonczen jest chyba 7 czy wiecej), za drugim razem odblokowuje sie walka z Lucyferem. Kto go pokona ten jest mistrz nad mistrze dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Devil Survivor nie jest ani przesadnie długi, ani przesadnie trudny. Nie jestem przekonany, czy faktycznie uda Ci się to skończyć w 30h, ale nie jest to żaden z tych wielogodzinnych megatenów. Oprócz Person, jest to chyba najbardziej przystępna pozycja cyklu. Po prostu w zależności od obranej ścieżki może trzeba będzie trochę żmudnie pogrindować pod koniec.

 

Radiant Historia wspomniana także dobry wybór, aczkolwiek sam jeszcze nie skończyłem, więc nie wiem ile czasu na to trzeba dokładnie.

 

Osobiście natomiast stale będę zachęcał do zapoznania się z Endless Frontier, jeśli komuś uda się go zdobyć. Niezobowiązujący, zabawny jRPG ze świetnym systemem walki, tak akurat na 20-30h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...