Skocz do zawartości

Samochody d 5-8 tys.


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

No ale co z tego, ze 4tys. Od jakiej kwoty juz sie nie wymaga aby auto bylo cale ? Jakby bylo pordzewiale to ok, civic tak ma. Ale nie jak jest odj ebane pod handel, jakies popielnice ze szrotu, kobieta, pseudo lampy z denkami od sloikow zamiast soczewek etc.

 

 

Jakby w ogloszeniu bylo napisane, ze tylni zderzak zahaczony na parkingu, tutaj fotka, potem kupilem nowy i wymalowalem to bym takie auto kupil. A nie cyrk od kobiety z popielnica.

Odnośnik do komentarza

(pipi) teraz jest jakiś inny opis i cena??

 

wogóle jest coupe czarna a jak ja patrzyłem to była biała 3d

 

Koleś z Szamotuł, u naszych hondziarzy znany (charakterystyczne fotki pod kątem robi na aukcje). Jeden koleś ode mnie z wioski kupił taka samą kupetę ale fioletową, Muszę ścignąć go na jakimś spocie. Może laweciarz okleja je foliami i w razie jak dany kolor nie idzie zmienia kolor nadwozia w 5 minut hehe

 

 

Preludy z duzymi silnikami żłopią niemiłosiernie. Ten civ wygląda ciekawie, choć jak na sprowadzony to wymyty tak że to podejrzane.

 

ja miałem dwulitorwą i spalanie było OK. i co kolejny raz podkresle - był to najlepszy samochod jaki mialem ; ( :*.

 

Chodziło mi o duży silnik, np H22 a to już żłopie w mieście kilkanaście literków. Bo jak mialeś 2l 133KM i lekka nogę to faktycznie można spalanie przyzwoite osiągnąć, no ale 133 koniki w preludzie to jakoś demona prędkości z niej nie robią :)

A to że preludki to fajne samochody to wiem i tłumaczyć mi nie musisz hehe :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

2.0 w preludzie 'nie jedzie' :huh:

 

(pipi)a tam nie jedzie. bardzo dobry silnik, oczywiście, że H22 lepszy, ale mi się bardzo dobrze moją dwulitrowką jeździło, spalanie ok. 11l też nie było jakieś tragiczne.

 

zresztą, POSNANIAK, nie powiesz mi, że 2.0 od Vito (którą swoją drogą miałem kupić) "nie jechała".

Odnośnik do komentarza

jaja se robisz? Vitowa była szybka jak na dwulitrówkę. to samo można powiedzieć o jakims cinquecento 700 że jest szybkie na tle innych siedemsetek. F20 to motor przeszczepiony z dupowozu czyli z hondy accord. bez mocy , bez obrotów, bez vtec'a. ten silnik znalazł się w preludzie tylko i wyłącznie w bieda-wersji na europę. podyktowane było to przepisami celnymi no i tym że euro skąpcy lubia płacic niskie ubezpieczenia. w dodatku ta wersja ma przednie heble jak w jakimś kompakcie 1,3. dla mnie tragedia i nigdy nawet nie brałem pod uwagę kupna 2.0.

Odnośnik do komentarza

2.0 w preludzie 'nie jedzie' :huh:

 

(pipi)a tam nie jedzie. bardzo dobry silnik, oczywiście, że H22 lepszy, ale mi się bardzo dobrze moją dwulitrowką jeździło, spalanie ok. 11l też nie było jakieś tragiczne.

 

zresztą, POSNANIAK, nie powiesz mi, że 2.0 od Vito (którą swoją drogą miałem kupić) "nie jechała".

 

pewnie na 'wyscigach' od swiatel do swiatel sie nie sprawdza :)

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

BTW. malego spalania - polowka mojej baby spala 6 l max / 100 km w miescie (czesto w korkach stoii), benzyniak 1,4 l silnik. No ale sorras - z takim silnikiem nie posmigasz raczej a jak za miasto pojedziesz ciezko wyprzedac autem co max 140 km/h pojedzie z zaglem rozpostartym z gorki.

 

sorras za ot.

 

Hej lucjan.

 

Rozkminisz mi moze napredce w jakim poscie na forum uzylem obrazka wazniaka, ktorego masz w podpisie? Drugi dzien medytuje z uzyciem grzybow i fajkowego ziela i nie moge wyjsc poza ego by cofnac sie w czasie i zapisac na scianie by w terazniejszosci gdy zapomne sobie przypomniec. o_O

 

Bede wdzieczny!

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...