Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza sie , wlasnie zdobylem 100%, niemialem zrobinej misji nr2 dla Sary , dzieki.

 

Ale znowu mam problem, do zdobycia pucharu za wygranie wszystkich gier teamplayerowych.

Brakowalo mi tylko zwyciestwa w TeamCarJack , wczoraj w nocy to wygralem.

 

Zaraz po wygranej sprawdzilem staty i niezaznaczylo mi wygranej wiec zly poszedlem spac.

 

Dzisiaj jak sprawdzalem to w statach mam juz ta wygrana , a pucharu nie?!?

 

Co teraz powinienem robic , grac w kolko az zaliczy?

 

Ps.Wszystkie te gry TEAMowe mam zaliczone.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuje 3 możliwości :

 

1: Może nie zrobiłeś którejś z wariacji cops n crooks (są dwie: One for All, All for One i w obu musisz wygrac zarowno copsami jak i crookami).

 

2: Spróbuj zrobić jeszcze raz tego TeamCarJacka.

 

3: Jak wszystko zawiedzie zrób wszystkie gry jeszcze raz, ale w jednej sesji (bez wyłączania gry, ale może cie rozłączyć). Na pewno wpadnie.

Edytowane przez Kazuma
Odnośnik do komentarza

<tumturumtum!!!>

 

No zgadnijcie co?

 

 

Platyna!

 

 

Pieprzę tą grę, już nawet nie umiem się tym cieszyć po tak absurdalnych pucharach jak Wanted czy Petrovic na jedną sesję. STRASZNIE jestem rad że Lost and Damned nie wychodzi na PS3, bo sprzedaję tą grę żeby już nigdy na nią nie patrzeć - nie dlatego że jest zła, wręcz przeciwnie, to jedna z lepszych gier singlowych zeszłego roku, ale multi to TRAGEDIA.

 

ps. Dzięki dla Kazumy i Takashiego którzy wnieśli największy wkład do mojego osiągnięcia i życzę Wam chłopaki tego samego.

Odnośnik do komentarza

No to ja drugi z platyną. :P

 

Było całkiem miło, ale jestem już tym trochę zmęczony (w 8 dni zrobiłem 4,5 melona xP).

A gra mi nie zbrzydła, wręcz przeciwnie z chęcią zagrałbym teraz w multi. :)

 

No i oczywiście wielkie dzięki Grigoriemu i Takeshiemu za pomoc.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Gratulacje. W jaki sposób robiłeś te 5 milionów, GTA Race?

 

Sposób z GTA Race to IMO ściema. Gra automatycznie wywala po godzinie (wyskakuje tabelka z wynikami i wyrzuca graczy do ekranu wybierania trybu gry) i kasa też dosyć słaba. Hangman i tylko Hangman. Quick game i szukałem kumatych osobników, którzy wiedzą o co kaman, potem dodanie do friendlisty i dalej grałem. Gdy już nikogo nie było do grania to znowu quick game i znowu szukanie ludków. Czasami udało się znaleźć nerda takiego jak ja i grał ze mną cały dzień. ;)

 

Postanowiłem sobie robić 500k na dzień i trzymałem się tego. Zazwyczaj nie zajmowało to dłużej niż 10 godzin.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam empirycznie. Sposób z GTA Race nie działa. Powieliłem niestety pomysł jakiegoś idioty z zagranicznego forum który twierdził że to testowane. Ja miałem okazję to sprawdzić dopiero dwa dni temu. Poprawię poprzednie posty żeby nikt się nie naciął.

 

Hangman to jedyna droga. Najlepiej zbierać friendów z którymi dobrze się gra i wiedzą o co chodzi, potem łatwiej jest zebrać ekipę. I polecam zamykać jeden slot (hostować custom game z prywatnymi slotami) - jeśli nie mamy na FL z kim grać to wybieramy jeden zamknięty, jeśli mamy ekipę to "prywatyzujemy" wszystkie. Pozwala to uniknąć "wpraszania" się gracza który sie nie zmieści do helikoptera.

Odnośnik do komentarza

Ja robiac to trophy jezdzilem w kolko po lotnisku i skakalem az mi w koncu zaliczylo, a jestem pewien ze nie mialem 5 w jednym skoku ;)

 

Zauwazylem taka rzecz , nie wiem czy bylo to opisane.

 

W jednej z prob zrobienia BOMB da BASE wysadzilem ludkow na pokladzie a sam podlecialem z boku statku i wyskoczylem z heli na gorne pietro.

 

Wpadlem podlorzyc bombe a tam jeszcze nie zdarzyli sie pojawic przeciwnicy.

 

To bardzo skraca czas.

 

Kwestia trafienia na jakiegos dobrego gracza ktory sztbko zrobi dol , i czas bedzie bardzo niski.

 

 

Jeszcze pytanko : Czy do trofeum Petrovicia trzeba miec misjez Co-op zaliczone w czasie czy wystraczy je miec tylko zaliczone.

Odnośnik do komentarza
Zaczynam odnotowywać problemy z trofeami online, które zdają się potwierdzać na wielu forach w tym www.ps3trophies.org. Zacznijmy od trofea "Top of the midnight club", graliśmy z Kaczorem sobie ładnie, poszło 20 wygranych raców, potem jeszcze helikopter, łodzie, freestyle, a trofea ani śladu mimo, że liczba zwycięstw jest już ponad 30 wtf.

 

Wpis.

Zachciało mi się wreszcie trochę zaliczyć pucharków w gta... ale niestety.

Niby wygrałem na każdej trasie (wg strony social club) a trofeum jak nie było tak nie ma.

 

Zostało mi grać dla relaksu... może przez przypadek wpadnie (co już nie raz zdarzyło się w tej grze).

Odnośnik do komentarza

dzisiaj za 1szym reazem zrobiłem własnie pod heli padem :) miałem szczęście że policji nie było :)

 

 

Tak w ogóle to walnąłem Story Mode w 23h z palcem w (pipi)e :) z małymi przerwami na zrobienie sobie znajomości i z oglądaniem filmików. Więc jest pełen lajcik :)

 

Zastanawia mnie trofeum z zabijaniem gostka z R* - ma to ktoś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...