Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

.... Ja, podobnie jak Merson, muszę zdobyć trofeum w trakcie jednej sesji, więc rysuje mi się tu podział na 2 grupy ;).

Możecie mi wyjaśnić, o co chodzi z tym …muszę to robić za pierwszym podejściem… muszę bo chcę?, czy muszę bo inaczej za drugim podejściem nie wpadnie?

I skąd wiadomo że jeden musi a drugi nie?

Może głupie pytanie ale zaintrygowało mnie to sformułowanie bo często pada.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No niestety nie mamy tego pucharka :( , zaczęliśmy grać o 6 rano, no i tak do 13.00 gdy nagle Mastahowi zaczęło się coś z routerem dziać, rozłączał się co chwilę i go wywalało. No i wspólnie postanowiliśmy że zakończymy robienie tego trophy, nie wiem może innym razem spróbujemy lub znajde kogoś innego. Ale co jak co to cholernie męczące jest tak grać 6 godzin bez przerwy :wkurzony:

Odnośnik do komentarza

R* z(pipi)alo sprawe z trofeami i IMO sens jest tylko, jesli zaliczasz sie do grupy osob, ktore nie musza robic wszystkiego w jednej sesji.

Najlatwiej sprawdzic to chyba na wyscigach. Ustaw sie z kims i wygraj 10 wyscigow. Wylacz gre, wlacz i potem wygraj kolejne (inne niz wczesniej) 10 (a najlepiej ze 12 dla pewnosci) wyscigow. Jak dosteniesz trophy to mozesz dzialac.. jak nie to radze dac sobei spokoj.

Ja ostatnio robilem z kims te 3 misje na czas.. robilismy to 2 dni.. Po wszsytkim on dostal trophy a ja nie <_<

Odnośnik do komentarza
Mastah, a co z wersją na PC? ;]

 

Hehe, nie tykam tego syfu od 5 lat ;).

 

 

Cały burdel z trofeami online jest spowodowany tym, że pucharki zostały dodane kilka miesięcy po premierze gry i na odpierdziel. Przy kolejnej części GTA wszystko powinno być już OK, o ile uda im się zsynchronizować serwery PSN z ich własnymi, bo właśnie przez to online leży i kwiczy na PS3 <_<. Grając z Mersonem byłem święcie przekonany że do trofeum za drużynówki brakuje mi czegoś innego niż Team Deathmatch (w końcu miałem już pucharek za 5 zabójstw w TDM, a pamiętam, że moja drużyna wtedy wygrała), a tu właśnie po zwycięstwie w TDM trofeum się pojawiło o_O. Dziwne to wszystko, część wyników się zapisuje, część nie, ale mam nadzieję, że któregoś dnia dostanę "Wypierdalaj Petrovic", bo w jedną sesję bawić się już nie zamierzam.

 

W ogóle Rockstar ssie jeśli chodzi o wsparcie online dla GTA IV. Gra nadal okupuje 5-6 pozycję w rankingu najpopularniejszych na X360 (przed nią są tylko tytuły stricte online, GoW2, CoDy, Halo 3 i Battlefield 1943), gra w nią sporo osób (na PS3 z tego co widzę nieco mniej), a oni łaskawie wydali jedną łatkę jakiś miesiąc-dwa po premierze gry i tyle z ich strony <_<. GoWy, CoDy, Halo, Killzone czy tam Battlefield mają swoje fora, gdzie można pisać o błędach, poprawkach czy też innych kwestiach związanych z online, a Rockstar z GTA ciągle tkwi w erze "nasza gra to tylko singiel, a online? kieruj swoje zastrzeżenia do supportu Take 2" :/. Im szybciej zorientują się, że multi w GTA to naprawdę bardzo ważny aspekt i poważnie zaczną go wspierać, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
R* z(pipi)alo sprawe z trofeami i IMO sens jest tylko, jesli zaliczasz sie do grupy osob, ktore nie musza robic wszystkiego w jednej sesji.

Najlatwiej sprawdzic to chyba na wyscigach. Ustaw sie z kims i wygraj 10 wyscigow. Wylacz gre, wlacz i potem wygraj kolejne (inne niz wczesniej) 10 (a najlepiej ze 12 dla pewnosci) wyscigow. Jak dosteniesz trophy to mozesz dzialac.. jak nie to radze dac sobei spokoj.

Ja ostatnio robilem z kims te 3 misje na czas.. robilismy to 2 dni.. Po wszsytkim on dostal trophy a ja nie <_<

 

Kur*a już sam nie wiem, własnie tak jak Ty piszesz Emet, dostałem trophy za wygranie w każdej grze drużynowej ale to robiłem w sesjach tzn Team Deathmatch, potem na następny dzień Team Mafia Work itd i pucharek wpadł po zrobieniu ostatniego Turf War, wnioskując z tego powinienem go dostać(petrovica) ale nie dostałem :( Może kiedyś pewnego dni odpale GTA IV i wpadnie mi ten pucharek...

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

mam pytanie co do AWP. Czy w trybach team deathmatch/deathmatch lub team mfia wokr itd. trzeba przejść je wszystkie w 4 graczy? Bo mam wszystko pozaliczane a AWP nie wpada. Może to dlatego że grając np. w team car jack city czy inne teamy w czasie gry wychodzili niektórzy i zostawało tylko 3 typków. Ma to jakieś znaczenie? Trzeba koniecznie powyżej na 4 przejść te tryby żeby zaliczyło?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

A ja mam pytanie. Grałem na "czitach" i zapisałem i zablokowało mi sie trofeum. Jak zaliczę wszystko oprócz tego trofea i potem skasuje save'a to będzie git? Nie skasują mi się tamte trofea i będę mógł odkryć to zablokowane?

 

 

E: Nikt nie wie? <_<

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Mierze :turned: ale przerażają mnie te trofea w multiplayerze :unsure::

 

 

"Cut Your Teeth

Zdobądź wyższą rangę w trybie multiplayer

 

Join The Midnight Club

Wygraj wyścig w trybie multiplayer bez zbytniego uszkodzenia pojazdu na serwerze z włączonymi uszkodzeniami

 

Fly The Co-op

Pobij swój dotychczasowy czas w trybie "Deal Breaker", "Hangman's NOOSE" oraz "Bomb da Base II"

 

Taking It For The Team

Bądź w zwycięskiej drużynie we wszystkich drużynowych trybach multiplayer

 

Top Of The Food Chain

Zabij 20 graczy za pomocą pistoletu w trybie multiplayer deathmatch

 

Top The Midnight Club

Wygraj wyścig na każdej z 20 tras w trybie multiplayer

 

Wanted

Osiągnij najwyższą rangę w trybie multiplayer

 

Auf Wiedersehen Petrovic

Wygraj w wszystkich trybach multiplayer, trybach wyścigowych a także "Cops 'n Crooks" bedąc po obydwu stronach"

 

Ogólnie zaje.biście :blink:

Odnośnik do komentarza

Witam mam pare pytań co do singla.

1.czy misje typu dostarczenie pojazdow bruciemu itp. musze robic podczas przechodzenia misji czy po skączeniu też będą dostepne i będę mógł powbijać te trofea?

2.odnosnie trofea gdzie moi przyjaciele muszą mnie lubić na min. 90%. Moge to zrobic po przejsciu wątka glównego?

3.ile % bede mial gdy skoncze singla bez robienia dodatkowych misji?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zdobyłem Petrovica :o. Samodzielnie (no, powiedzmy ;)), w kilkunastu sesjach. Myślałem, że jestem "ofiarą" tego, iż grałem online przed pojawieniem się łatki z trofeami, więc będę musiał wygrać wszystko podczas jednej nasiadówy (tak jak to było z pucharkiem za 20 zwycięstw w wyścigach), ale po kilku nieudanych próbach powiedziałem sobie "walić to" i zacząłem odhaczać wygrane na podstawie statystyk z Social Club. Tak sobie grałem, zwyciężałem, aż wczoraj został mi tylko Deal Breaker, po którego przejściu wyskoczyło trofeum ^_^. W drodze do platynki zostało mi już "tylko" pobicie czasów w Deal Breaker i Bomb da Base II oraz nabicie 4,5 bańki w Hangman's NOOSE. Szybko to się nie stanie, ale jestem bardzo umotywowany tym, że najgorszy pucharek mam już za sobą :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...