Skocz do zawartości

Trofea


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No trochę ze mnie wariat ;). Dzisiaj wpadło mi Fly The Co-op. Hangman's NOOSE - wiadomo, prościzna nawet z idiotami, byleby nie strzelali w helikopter albo nie chcieli wieźć Petrovica furgonetką. Z Bomb da Base II już było trudniej, bo po pierwsze trzeba trafić na ludzi z IQ większym od małpy, po drugie liczyć na to, że gra nie wysypie się po doleceniu na statek, po trzecie mieć farta z miejscem pojawienia się furgonetki i po czwarte mieć nadzieję, że zadziała glitch pozwalający podłożyć błyskawicznie bombę na dole. A u mnie jak nie urok, to (pipi)zka. Albo byli za wolni, albo gra się wysypywała, albo nie działał od razu glitch. W końcu udało mi się błyskawicznie podłożyć oba ładunki (w mniej niż 4:30) i pozostało bluzgać na debila, który mając 60 sekund na wyskoczenie ze statku, zrobił to na 6 sekund przed upływem czasu <_<. Ostał się więc tylko Deal Breaker, który mając na uwadze moje doświadczenia na X360, był najtrudniejszym trybem, ale tutaj dopisało mi ogromne szczęście i trafiłem na bardzo kumatych graczy, dzięki czemu już za drugim podejściem zeszliśmy poniżej 7 minut i 4 sekund. Należy dodać, że z czasem 6:58, więc pod koniec, kiedy nie trafiliśmy bezpośrednio z helikopterem do garażu, była spora nerwówka, ale jakoś się udało :).

 

A teraz "tylko" 4,3 melona do najwyższej rangi i platyny, ale najtrudniejsze już za mną, więc mogę się trochę pomęczyć ;).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

sprzedalem swoja kopie GTA IV i po czasie kupilem znowu swoj egzemplarz do kolekcji. sek w tym, ze ta gra nie czyta save'ow. ta ktora sprzedalem i ta ktora kupilem to wersje europejskie. sciagnalem save mniej wiecej tym miejscu, w ktorym skonczylem i teraz nie wiem czy beda wpadac mi trofea za dalszy progres w grze. wiecie, moze czy beda? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich:)

 

Mam taki problem, przy zdobyciu jednego z trofeum:/. Mianowicie chodzi o trofeum "Assassin's Greed". Żeby go zdobyć należy przejść 9 misji zabijając przeciwników wyznaczonych... wiec zrobiłem to, nie liczyłem czy było ich 9, ale ostatnia misja działa się w budynku i trzeba było zabić jednego gościa tak jakby w piwnicy a drogiego na 4 badź 5 pietrze. Zrobiłem to, ale trofeum nie wpadło:/. Może ktoś mi jakoś pomoc, wie ktoś dlaczego nie wpadło?

 

Po tej ostatniej misji, po zabiciu "celów" dzwoniłem do Litlle Jacobsa i w czasie rozmowy mnie zaszczelili, ale wydaje mi sie ze nie powinno mieć to wpływu na trofeum... nie mam już kolejnych Assasin misji wiec chyba wszystko przeszedłem. Mam problem, a nie chciał bym przechodzić jeszcze raz całej gry tylko dla tego trofeum :D

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Te misje są zlecane w losowej kolejności, a po zaliczeniu ich wszystkich powinieneś odebrać połączenie od zleceniodawcy. Niestety nie ma podanej ich liczby w statystykach, więc albo nie przeszedłeś wszystkich dziewięciu, albo miałeś pecha i pucharek nie wpadł.

 

patrzylem na internecie, i powinienem miec jeszcze jedna misje... w ktorej Nicko podklada ladunek wybuchowy pod samochod, i to jest ostatnia misja assasin... ale po przejsciu przed ostatniej po potraceniu przez samochod w czasie rozmowy juz mi nikt nie zadzwonil, i nad telefonem na ulicy nie bylo strzalki wiec do misji nie moge podejsc. Nie za ciekawie... czyli w takim wypadku nie przejde gry w 100% chocbym chciał

Edytowane przez leman
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość ChOomik

Cześć wszystkim

 

 

Postanowiłem wrócić do GTA, tym razem na PS3. Widzę że kilku z Was ma platyny, dlatego kieruję do Was pytanie. Długo musieliście się męczyć aby ją zdobyć? Które z trofeów/osiągnięć są najtrudniejsze do wykonania? Są jakieś wręcz niemożliwe do zdobycia?

dzięki z góry za odpowiedź, pozdro

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam platyny/calaka ale pozwolę sobie odpowiedzieć po części ;].

 

Najtrudniejsze a i zarazem najdłuższe trophy to za multiplayer. Czyli TOP THE MIDNIGHT CLUB, WANTED i AUF WIEDERSEHEN PETROVIC no i bez kumatych ludzi FLY THE CO-OP. No ale najgorsze trophy to Wanted (zdobądź najwyższą rangę w multiplayerze). I od razu Ci powiem, że bardzo ciężko będzie Ci je zdobyć. Szczególnie teraz kiedy już nie gra tylu ludzi co 2 lata temu po premierze. Choć teraz wychodzą dodatki to może więcej osób wróci do multi.

 

Przede wszystkim jeżeli chcesz platyne to zabierz się najpierw za trophy za multi. Tym bardziej, że z tego co napisałeś to grałeś już prędzej w GTA4. Więc wnioskuje, że singla już skończyłeś ?

A jeżeli chodzi o czas jaki Ci zajmie zdobycie platyny. To zależy od Twoich umiejętności, od czasu jaki przeznaczysz na granie, no i jak obecnie działa multi w GTA4. To już zapewne Mastah Ci odpowie. Ale najmniej to z 3 miesiące.

 

Ja tylko wspomnę, że grałem ok. 2 miesięcy (niecałych) w multi a skończyłęm chyba na 5 levelu, bez wygranych wszystkich wyścigów ;p. Kumpel który zrobił calaka w GTA4 zajęło mu to mniej więcej 4-5 miesięcy. Tylko wiadomo, że na okrągło nie grał tylko w GTA.

 

No i na to pytanie pewnie też odpowie Ci Mastah hehe.

 

Krótko mówiąc trudność trophy/platyny polega na czasie. Dużo czasu musisz poświęcić.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Problem polega na tym, że miałem wadliwego xboxa, przez co nie mogłem ukończyć singla GTA IV ;) grałem wcześniej ze znajomymi w multi, ale nie powiem żeby to trwało długo.

Można powiedzieć, że mam kumaty skład do trofeów, tyle że nie wiem jeszcze jak się za to wszystko zabrać. Widzę, że jest to jedna z bardziej czasochłonnych platynek, więc nastawiam się że wpadnie z czasem :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Ok, dobra.

 

Z tego co widzę, wszystkie trofea da się zdobyć, wymagają jedynie czasu i samozaparcia. jednak martwi mnie jedno trofeum:

 

Auf Wiedersehen Petrovic (multiplayer)

You won in all variations of multiplayer games.

 

czy to prawda, że jest zglitchowane? czy te wszystkie tryby muszę zaliczyć za jednym podejściem?

Odnośnik do komentarza

Wypowiedź eksperta ;):

 

Nadal dużo osób nabija kasę w Hangman's NOOSE (trofeum Wanted). Nie ma dnia, żebym nie grał z kimś bez 8, albo 9 rangi, więc bez problemu można znaleźć kumatych ludzi, z którymi bardzo szybko trzepie się kapuchę (ostatnio zbliżyłem się do rekordu z X360, 1:58, a na iKsie bodajże zrobiliśmy to sekundę szybciej).

 

Czas potrzebny na zdobycie trofeów w multi - 100-150 godzin, zależy oczywiście od tego, czy masz ekipę, no i od umiejętności.

 

Auf Wiedersehen Petrovic - ja na całe szczęście nie musiałem tego robić za jednym podejściem, mimo że początkowo tak myślałem (puchar za 20 wygranych wyścigów dostałem dopiero po ich wygraniu w jednej sesji). Wpadło dokładnie wtedy, kiedy miało wpaść.

 

Nowa łatka - nie wiem czy coś się zmieniło, bo cały czas tłukę w Hangman's NOOSE, ale w tym trybie pojawił się nowy glitch (Petrovic blokuje się już nie tylko w jednym, ale także w drugim miejscu za samolotem).

 

Moja walka o platynę - 400 tysięcy do 10 rangi, mam nadzieję zdążyć to nabić przed dostaniem paczki z dodatkami :).

 

Dziękuję za uwagę ;).

Odnośnik do komentarza

Grigori zadnim ktoś Ci odpowie jak zrobić z "pro-tipami".

 

To przejrzyj ten poradnik http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=185955. Ja jechałem z nim , robiłem wg. niego i wpadł mi achiv. Bo na początku miałem problemy właśnie z tym "tańczeniem". A raczej z achivem/trophy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A wiec ustawilem sie z kumplem i mieliśmy robic wszystko w 1 podejsciu ja zaczynalem i po kilku wyscigach PLUM i wpadło :) pozniej kumpel zaczął ale po ok. 30 wyscigach zawiecha i reset konsoli ale postanowiliśmy kontynuować i ostatni wyscig i również PLUM i wpadło :) także różnie bywa z tym trophy na szczęście jest juz na koncie....

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Przepraszam jeśli pytanie już było, ale nie jestem w stanie przeglądnąć wszystkich postów. Interesuje mnie trophy "Liberty City Minute" polegające na przejściu gry w 30 godzin. Czy jeśli poświęce się tylko misjom z wątku głównego i przejdę grę to będę miał później możliwość wykonać WSZYSTKIE poboczne misje łącznie z randkami i poziomem sympatii przyjacieli Niko (trophy "Liberty City"). Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...